Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość SonGokuSSJ3

Operacja plastyczna uszu - wnioski refleksie po zabiegu

Polecane posty

Gość gość
norberta54 2018.06.14 Moja kuzynka miała robioną korektę uszu w Łodzi w klinice u doktor Żukowskiej i muszę przyznać że wykonała fajną robote, wygląda to naturalnie i nie widać nawet że było coś poprawiane. Także myślę że warto ją wybrać. Nie wierzcie w te pseudo reklamy żukowskiej!! To bydle podle samo sobie pisze te opinie pozytywne!!! Żukowska to partacz, wyrządza krzywde ludziom. Za to jak zniszczyła mi uszy powinna zgnić w więzieniu. Minelo już kilka lat od operacji a koszmar dalej trwa i jest dużo gorszy niż przed operacją bo teraz nikt nie chce mi tego poprawić bo sie nie da, gdyż operacja zrobiona metodą wycinania chrząstki jest NIEODWRACALNA!!! Chce Was uświadomić ponieważ żukowska nigdy nikomu tego nei mówi że wycina chrząske!!! Uszy są okropne, krzywe, wycięła mi te wszystkie zaokrąglenia i grobelki, pozostawiła okropne blizny i ból do końca zycie bo już nie mam nadziei że ktoś mi to poprawi - bylem u zbyt wielu chirurgów i to co usłyszałem to całkowicie odbiera nadzieje. Partactwa robione metodą wycinania chrząstki to wlaśnie żukowska, a te opinie wychwalające są pisane na zamówienie aby Was podejść. Nie dajcie sie oszukać tej partaczynie z Łodzi, ja sie przekonałem kim ona jest!! Przez dwa lata nie chciala mi wydać dokumentacji. Jest na forum opisana tragedia dziewczyny która miala u zukowskiej 6 operacji piersi, każda kolejna operacja miala być poprawianiem poprzedniego partactwa, a bylo coraz gorzej. Dziewczyna opisywała walke w sądzie z Żukowską, gdzie ta przyprowadzała podstawionych świadków, klamała jak świnia, oto cała żukowska we wlaśnej parszywej osobie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena7742
Jestem świeżo po zabiegu korekcyjnym odstających uszu u doktora Pabiańczyka. Póki co jestem zachwycona efektem - w końcu nie mam radarów większych od głowy, a moje uszy wydają się teraz piękne i zgrabne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lena ,powieki też miałaś operowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam robioną korektę płatków uszu w Instytucie Piękna Bielenda w Krakowie i efekt po jest rewelacyjny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie żałuję podjętej decyzji o operacji. Teraz w końcu moje uszy wyglądają tak ja zawsze marzyłam. Dzięki zabiegowi wykonanemu przez gabinet Raczkowska chętnie chwalę się swoimi uszami. Zrobili kawał dobrej roboty i polecam ich każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Rok temu miałam plastyke ucha. Moje pytanie brzmi. Czy nadal po takim czasie, ktoś z Was odczuwa ból ucha, uszow po tym zabiegu? Boli mnie czasami jak leżę, jak dotykam, jak jestem u fryzjera to proszę aby uważać. Dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julitera7
Ja wam powiem że bardzo się cieszę że zdecydowałam sie na zabieg korekty, mocno mi to przeszkadzało w życiu codziennym. Teraz inaczej się czuję w swoim ciele. A doktor Żukowska która mi wykonywała tak fajnie to zrobiła że chętnie do niej wrócę jak będę chciała coś poprawić w wyglądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również jestem zadowolona,ze się zdecydowałam. Miałam kompleks przez długie lata, poz tym wyśmiewali się ze mnie w szkole. Rodzice nie widzieli w tym żadnego problemu, nie chcieli sie ze mną wybrać na operacje, za operację musiałam zapłacić sama jak zaczełam zarabiać. i byla to w zasadzie jedna z pierwszych rzeczy, na które wydałam zaoszczędzone pieniadze. Nie musiałam iśc, ale absolutnie nie żałuję z uwagi na to,ze moje samopoczucie znacznie się po zabiegu poprawiło. Plastyke uszu wykonywałam w tej klinice w Katowicach https://klinikamagnuccy.pl/operacja-plastyczna-uszu/ - polecam bo pełen profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam łódzką klinike Dermed, mnie tam operowała odstające uszy dr Dorota Żukowska. polecam, nie ma sie co bac, wszystko poszło jak trzeba i mam dziś ładne, kształtne uszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reszkakowal
Z Warszawy kogoś polecicie? Szukam dobrego chirurga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkare
Odstające uszu były moim największym kompleksem odkąd pamiętam, piszę były, bo jestem po zabiegu, warto było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reszkos
W Warszawie przyjmuje Pani Zofia Bochen, ona zajmuje się korekcją odstających uszu, do niej warto się umówić na konsultację, ja jestem bardzo zadowolona ze współpracy, efekt zadowalający, opieka medyczna ok., wszystko jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa8943
Moja siostra miała taka operację u dr Rafała Pabiańczyka w Krakowie i efekty są super. Wiadomo, że jeszcze wszystko się goi, ale już widać poprawę. Polecam każdemu, kto się zastanawia. Według mnie warto walczyć o swoje, jeśli ma to poprawić nasz wygląd i samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar_ysia
magdaa8943 jaki był koszt zabiegu??? poszukuje dobrego lekarza, chcę zrobić korektę uszu w województwie śląskim lub małopolskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopmpeksiara
W województwie małopolskim polecam doktora Roberta Gajewskiego. Koszt operacji jednego ucha to 800zł w tym konsultacje i wizyty po korekcie usznej. Bardzo sympatyczny pracuje w szpitalu na onkologi. Więc wydaje mi sie ze cena jest dobra bo jak się dowiadywalam to w innej klinice koszt 2000zł gdzie byłam już zapisana na zabieg a zrezygnowałam. Bo ja mam jedno uszko które chce zrobić a nie mogę normalnie żyć bo brakuje mi pewności siebie przez to i to mój najwiekszy kompleks.. już się nie mogę doczekać operacja nie długo mnie czeka 45 min wiec odliczam dni bo jeszcze 14mi zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, możecie powiedzieć czy sam zabieg i pierwsze dni po nim są bolesne ? Jutro sama mam zabieg i strasznie się denerwuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elazja

Widzę że ktoś tu źle pisze o doktor Żukowskiej ale ja miałam robienie u niej uszy, korektę i jestem naprawdę zadowolona. Dbała o mnie, widać że ma fajne podejście do pacjenta. Operację miałam robioną jakiś rok temu, do teraz wszystko się już zagoiło, wygląda jak chciałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg

Czy ktoś z was robił operację u J. Wiśniewskiej-Goryń? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mroznabrydzia

mi nie dano zagoiły się uszy po zabiegu w Instytucie Piękna Bielenda i gorąco polecam - uszy bardzo ładnie wyglądają a ja jestem mega zadowolona 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorna

Ja też mam za sobą taki zabieg i jestem super zadowolona, że się na niego zdecydowałam. Wreszcie nie krępuję się wystąpić publicznie w uczesaniu odsłaniającym uszy. Zabieg wykonywałam w IP Cliniq w Rzeszowie. Bardzo dobrze się tam mną zajęli a efekt zabiegu jest idealny, wreszcie mam uszy takie o jakich marzyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkaberka

Odstające uszy to był mój kompleks z dzieciństwa i marzyłam żeby zrobić sobie operację jak już będę sama za siebie mogła decydować. Po zabiegu wyglądam i czuję się znacznie lepiej, potrzebowałam takiej zmiany w życiu 🙂 dziękuję doktorowi Łątkowskiemu i jego zespołowi za dobrą opiekę w klinice. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przechodziłam taki zabieg w Komorowicach w Szpitalu Orthos i jestem zachwycona efektem zabiegu. Bardzo długo borykałam się z dobrym samopoczuciem bo zawsze było coś co było "nie tak". Nigdy nie czułam się brzydka, nawet przeciwnie uważam że jestem ładna ale uszy zawsze były moim dużym kompleksem. Przez nie zawsze chodziłam w rozpuszczonych włosach, a teraz w końcu będę mogła poeksperymentować z różnymi fryzurami 🙂 Bardzo polecam ten szpital z całego serca ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominikamajka

Jestem 2 miesiące po takim zabiegu i powiem Wam, że nie żałuję. Wykonywałam go u Dr Ryszarda Nawrockiego. Słyszałem o nim bardzo dużo dobrych słów, więc przyszedł czas to sprawdzić. Nie zawiodłam się.. mało tego - pozbywał się w końcu swojego największego kompleksu. Każdy kto boryka się z odstającymi uszami powinien zrozumieć o czym mówię. To tylko uszy a mogą wpłynąć na wiele aspektów naszego życia. Choćby przez obniżoną samoocenę i wstyd związany z nimi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasia

Kolega z liceum miał mega kompleksy z tytułu odstających uszu i po maturze zrobił sobie operację bodajże u dr Boligłowy w Krakowie. Przyznam że efekty WOW. nie ten człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara

Mój syn długo borykał się z problemem odstających uszu, zawsze w jakiś sposób mu przeszkadzały. W końcu zdecydował się na zabieg w Orthos pod Wrocławiem i muszę przyznać, że efekty robią wrażenie, nie tylko te estetyczne, ale również jeśli chodzi o pewność siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek

Ja poprawiałam elfie uszy w Estell i jestem wniebowzięta ❤️❤️ są mniejsze, symetryczne, nie widać na nich żadnych szwów ani nic. Sytuacja zmieniła się diametralnie, mam od razu węższą, odrobinę bardziej podłużną buzię, już nie taki trochę ziemniaczek jak wcześniej. Moja jedyna operacja plastyczna, ale żadnej więcej już nie będę potrzebowała, ever.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się z Wami podzielić moimi doświadczeniami po otoplastyce. Jestem 21 dni po zabiegu wykonanym w klinice Derm-estetyka w Gdyni u Pani Dr n. med. Aliny Hedrych-Oziminy. Ogólnie jestem bardzo zadowolony, choć to jeszcze nie koniec rekonwalescencji. Historia zaczęła się od konsultacji u pani doktor i tutaj od razu dało się zauważyć dużą wiedzę, gdyż wystarczyła chwila oględzin i od razu zaproponowano mi konkretne rozwiązanie. U mnie problemem nie było brak grobelki a zbyt duża muszla - rozwiązanie to wycięcie części tego elementu co dało efekt przybliżenia całego ucha do głowy. Jednak dodatkowo pani doktor wykształciła jeszcze górną odnogę grobelki (której u mnie faktycznie nie było) tak aby mieć całkowitą pewność że ucho będzie przylegało do głowy również w jego górnej części). Jeżeli chodzi o szwy to wygląda to następująco (piszę bo są sprzeczne posty) zmniejszona część muszli i wykształcona odnoga grobelki zostały zszyte wewnątrz rozpuszczalnymi nićmi natomiast samo operacyjne rozcięcie naskórka zostało zszyte zwykłymi nićmi, zdjęcie ich nastąpiło po 14 dniach. Sam zabieg wykonany w miłej atmosferze, profesjonalnie, trwał równo 90 min, bez żadnych komplikacji. Znieczulenie miejscowe, trochę boli, później, już bez bólu, odczucie jakby ktoś kroił karton. Po zabiegu głowa została  zabandażowana i ten opatrunek okazał się "najprzyjemniejszą opaską" bo prawie w ogóle nie uciskał -składał się z opatrunku, dużej ilości waty i elastycznego bandażu. Następnego dnia przyjechałem na zmianę opatrunku na nowy i założono już zwykłą opaskę. I tutaj ważna informacja - opaska jest bardzo istotna - powinna być miękka i mocno elastyczna gdyż w drugiej dobie pojawia się poważny obrzęk ucha i przyciśnięty obrąbek bardzo boli. Opaska też powinna być cienka aby nie nagrzewała ucha. Ja przed zabiegiem kupiłem 2, zupełnie nie polecam tej lekarskiej gdyż jest za sztywna, trzeciego dnia pojechałem do Decathlonu i kupiłem jeszcze dwie: cienką, bezszwową narciarską XC S 500 dla dorosłych INOVIK oraz opaskę narciarską Reverse. Noszę je na zmianę aby ucho odczuwało zmianę nacisku. Kolejna sprawa to leki. Moja chirurg zaleciła paracetamol i to on faktycznie jest najlepszy. Z reguły jest dość nieefektywnym lekiem ale w przypadku cięcia chrząstek działa skutecznie i nie niszczy żołądka ( nie przekraczać 4g/dobę, ja brałem 2 tabletki co 6 godzin) . Także nie dziwię się, że u Was nie działa ketonal, ibuprom bo te leki nie sprawdzają się w takich sytuacjach. Choć wspomagająco ja brałem trochę ibupromu bo działa przeciwzapalnie. Opatrunek zmieniony 2 dnia trzymałem do 7 doby i dopiero wtedy go zdjąłem i umyłem głowę mydłem antybakteryjnym. Uszy umyłem za pomocą miękkiego pędzelka do nakładania różu dla pań - sprawdza się super. Wcześniej głowę myłem wacikiem. Ważne!!! Opaskę nosimy cały czas przez 4 tygodnie i następnie 2 tygodnie na noc. Zdejmujemy na czas mycia oraz na chwilę w ciągu dnia aby uszy trochę odpoczęły. Piszę bo jest to warunek powodzenia zabiegu. Żadnych dodatkowych lekarstw nie biorę. Paracetamol przestałem brać chyba w piątej, szóstej dobie. Obrzęk znika powoli, potrzeba dużo cierpliwości. W drugim tygodniu zalecane jest smarowanie ucha maścią arnikową, natomiast ja smarowałem ucho przez 2 dni altacetem w żelu (fajnie chłodzi). Jednak z doświadczenia wiem, że po 2 dniach należy zaprzestać smarowania ze względu na delikatność naskórka ucha. Uszy są ciągle zniekształcone, gdyż mocno spuchnięta jest grobelka ale efekt zabiegu jest natychmiastowy[AP1] , uszy mocno przylegają do głowy. W tej chwili jestem 3 tygodnie po zabiegu, szwy zdjęte, czuję się bardzo dobrze i właściwie gdyby nie noszenie opaski to można w ogóle zapomnieć, że zabieg był wykonywany. Ja nie żałuję decyzji, samopoczucie jest dużo lepsze. Napisałem tego posta, gdyż przeraziłem się dużą ilością postów mówiących o powikłaniach czy nieudanych zabiegach. Z tego co obserwuję u siebie to raczej nie ma szans, że uszy zaczną znowu odstawać bo trzymają się mocno i nie ma żadnych tendencji do odchodzenia. Ale opaskę noszą dalej tak jak zaleciła pani doktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baśka

Mój brat miał wykonywany zabieg na jedno odstające ucho i przyznam, że teraz wygląda naprawdę świetnie, naturalnie i sam zyskał spora pewność siebie. Naprawdę pomógł mu dr Boligłowa z Krakowa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madela

Ja także robiłam uszy, zabieg wykonała dr Dorota Żukowska w łódzkiej klinice Dermed. Zabieg był przeprowadzany w miejscowym znieczuleniu, trwał około godziny,Po jakichś  6 tygodniach w miare już funkcjonowałam normalnie. Ja jestem bardzo zadowolona, że się zdecydowałam. Warto zrobić to dla siebie, dla lepszego samopoczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka

Sama nie miałam operacji, ale mój brat zdecydował się na zabieg u dr Boligłowy. Efekty są nadzwyczaj rewelacyjne. Pięknie wykonana praca chirurga, a mój brat jak nowy człowiek, pewniejszy siebie i szczęśliwszy - a tylko mu trochę uszy poprawili! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×