Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fatalna kobieta

Łatwo mi umówić sie na sex, ale nikt mnie nie chce na stałe

Polecane posty

a po za tym to nie w tym jest problem że nikt mnie nie chce tylko na odwrót ja już nikogo nie chcę byłam z jednym 12 lat i mam zdecydowanie dosyć już drugi raz nie zaufam nikomu :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cukier ! Mów jak na spowiedzi Ujotke bzykasz ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karmenka27 - teraz juz wiadomo skąd to negatywne nastawienie do facetów. Ale tutaj ciężko znaleźć normalnego mena do rozmowy - nie łódź się. Zostają głupie żarty i docinki od pomarańczy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andree 323
No hej - tak to jest. Musisz trafić na Swoją połóweczkę. Dobry spontaniczny seks też jest fajną sprawą. Ja ostatnio zaliczyłem kompletnie pijaną laskę na imprezce, bo żadna po trzeźwemu mnie nie chciała :(( więc czuję się gorzej niz Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, że tu akurat bardzo łatwo. Jest cała masa normalnych, a rzekłbym nawet całkiem inteligentnych i dowc*pnych ludzi... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę zaspokoić ciekawość niektórych osób, Cuks nie mnie kocha i nie mnie bzyka) Pozdrawiam :) Cuks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmenka Ty się nie dołuj, ja mam na pewno gorzej niż Ty, ale wiem te, że jutro może być jeszcze gorzej, dlatego głowa do góry i trzeba myśleć, że będzie już tylko lepiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie! Współczuje wszystkim niedowartosciowanym lub niekceptujacym samego siebie ludziom, albo fatalnie wygladajacym maloatrakcyjnym;) maja o wiele trudniej w wyborze o ile jaki kolwiek maja wybór partnera! To pewnie jest okropne chcieć i mieć potrzeby a stale blokowanie własnych możliwości bo coś tam! Bo zupa za slona, bo ja zagruba, ja za stara a ja za fatalna! Jakaś metoda na sukces? Żadnej !!! Bo jeśli nie respaktujemy siebie to czemu niby ktoś miałby mieć dla nas specjalne względy ? Jedyna nadzieja w tym ze każdemu na szczęście podobają sie inne rzeczy! Więc pozostaje czekać na amatorów kwasnych jabłek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karmenka już cie pocieszył cukierek na meilu ?::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezedura :) nie ma osób, które w pełni siebie akceptują, bo nawet jeśli myślimy: it's good to be me! to ten stan nie trwa przecież wiecznie, jakieś większe niepowodzenie, w tym również w związkach i zaczynamy na siebie patrzeć krytycznym okiem:) mnie temat zainteresował (ale tylko to co pisała sama autorka, a nie wymiany fotek) uważam, że musi być konkretna przyczyna tego, że seks i związek na chwilę -ok, tak! ale już relację na dłużej- nie, dziękuję! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może upewnił cię w przekonaniu że jesteś piękna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość 20:05 Mało masz swoich problemów na głowie ? Już zapomniał wół jak cieleciem był ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość_Raz_dwa_trzy
Wiesz to nie jest Twój problem a panów. Wiesz jacy faceci potrafią być niesłowni. Próbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupiiiiii
to moze jutro pogadamy ja już bede spadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupiiiiii
ide spać papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Też mam ten problem. Mam 20 lat, byłam w kilku związkach i z żadnym chłopem mi nie wyszło. Postanowiłam teraz dać sobie spokój z wszelkimi zobowiązaniami i zacząć spotykać się z facetami na luzie. Poznałam miłego chłopaka, starszy ode mnie 4 lata ... Dobrze mi się z nim gadało i tak się stało, że trafiliśmy do jednego łóżka. Po kilku randkach zaczęłam się angażować, szukać bliskości, chciałam spędzać z nim coraz więcej czasu, a zauważyłam, że jemu tylko o seks chodziło ;/ Niby tam do mnie pisze np. o pogodzie. (...) A ja tak czekam aż zaproponuje jakieś kino albo kawę. Jestem rozgoryczona, bo zrobił mnie w ch.., ale facetowi wolno, a naiwna dziewczyna jest szmatą. Mam teraz uraz do całego gatunku męskiego. Mój stan jest kiepski, bo znowu dopuściłam do siebie nic nie wartego gościa, a miałam o nim inne mniemanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydawało mi się, że jestem rozsądna, ale nabrałam się na słodkie pier..., że on niby potrzebuje przytulić się do dziewczyny i wcale nie chodzi mu o seks. Ciekawie nam się rozmawiało, dużo o sobie opowiadał, miałam nadzieję na coś więcej a tu taki zonk... Wczoraj pisał, że pogoda jest kiepska.... Nie wiem jak to interpretować, niby zagaduje, ale nie wychodzi z żadną inicjatywą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość(*)
Facet to proste urządzenie....Dlaczego nie powiesz mu ,czego oczekujesz wprost...? Czekač możesz do usranej šmierci . Szkoda Twojego czasu,ješli to tylko r****cz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×