Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fatalna kobieta

Łatwo mi umówić sie na sex, ale nikt mnie nie chce na stałe

Polecane posty

moja rada nr 1 - zapytaj go w prost moja rada nr 2 - szlaban na seks i pytaj o spotkania typu kino, teatr czy co tam lubisz. jeśli będzi unikał spotkań, to potwierdzą się Twoje obawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lepiej od razu o nim zapomnieć? Nie chcę się narzucać, w piątek proponowałam spotkanie, ale umówił się z kumplami. W sobotę mieliśmy iść do klubu, ale miał kaca. Od tamtej pory już go nie zaczepiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość(*)
1) dresiarz wie,co mówi... 2) nie odpuszczaj,najpierw zapytaj wprost. Nie będziesz żałować,że nie spróbowałaś.. 3) nie wyczuwam CHEMII ! Jeśli jej nie ma ,zmień obiekt... 4) "fajnie się gadało" ?....chcesz faceta,czy kumpla? 5) zacznij go kusić,to zapomni o kumplach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja go nie chcę traktować jak kumpla. Faceta mi brakuje, czułości, wspólnego spędzania czasu, poczucia, że ktoś mnie rozumie. Dziki seks też jest fajny, ale nie wtedy, gdy stanowi on podstawę znajomości. Kumacie? :) Coś tam mówił o wycieczce rowerowej, więc czemu milczy... Wtedy gdy spotkał się z kolegami, ja spotkałam się ze znajomym. Widział nas, może to był dla niego sygnał, że nie warto, może nie chce się narzucać. No nie rozumiem was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość(*)
Jeśli Ci zależy odezwij się pierwsza...Oni lubią kobiety,które wiedzą czego chcą,choć nie każdy się do tego przyzna... Chcesz związku właśnie z nim ,wysil się na szczerość... Zrób coś spontanicznie... Nie podeszłaś do niego ? Może na to czekał... Choć to facet, ma uczucia...odważ się i powiedz mu ,czego chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość(*)
Szkoda,że dresiarz poszedł spać...Niegłupi z niego gość,może pomógłby Ci jego męski punkt widzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Coś tam mówił o wycieczce rowerowej, więc czemu milczy... Wtedy gdy spotkał się z kolegami, ja spotkałam się ze znajomym. Widział nas, może to był dla niego sygnał, że nie warto, może nie chce się narzucać. No nie rozumiem was." dziwisz mu się? postaw się w jego sytuacji +jego męska duma i honor. ja mu się nie dziwię, a Ciebie nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za odpowiedzi :) Na razie nie chcę związku, chcę iść z nim na imprezę, spacer, pojeździć rowerem i poznać go lepiej, bo zapowiada się naprawdę sympatycznie :) Chyba się jutro przełamię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość(*)
Co masz na odwrót, tyłeczek z przodu ? Pogłęb wypowiedź,proszę...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla czego mówienie wprost jest takie trudne dla was? Nie rozumiem z męską dumą mam wrażenia że jeśli tak jest to stchórzył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość(*)
Dresiarz, nie rozumiesz 20-latki ? Nie denerwuj się :-) Tacy byliśmy jeszcze wczoraj.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wychodziłam z inicjatywą, chciałam iść do tego klubu, a on miał kaca ;/ a potem sam nic nie proponował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość(*)
Skarbie,wykazujesz w małą czarną, stajesz w drzwiach z niewinną miną mówiąc "jestem" i kac mija jak z piczy strzelił...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość(*)
Miało być wskakujesz*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość(*) - nie słódź, mam cukrzycę. ;) teraz nie rozumiem do kwadratu tej dwudziestolatki. ;) nie są w związku, a "Dobrze mi się z nim gadało i tak się stało, że trafiliśmy do jednego łóżka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johny 11 palcow
jestes łatwa to jak moga myslec o tobie powaznie??? :D to chyba jakas prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość(*)
Dresiarz,nie śpij ! Młodej trzeba pomóc !!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie. Myślałam, że mu tylko o seks chodzi. No ok, zdarza się, ale spotykaliśmy się kilkakrotnie i zapewniał mnie, że nie myśli tylko o tym, że za kogo ja mam i że on też potrzebuje bliskości. A jak ja potrzebuję to on idzie z kumplami albo ma kaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałuję tego, że tak szybko się to stało. Mogłam go pogonić jeszcze zanim zaczęłam o nim tak intensywnie rozmyślać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość(*)
Dresiarz, piszesz do "piguły"...Spokojnie,przeze mnie cukier Ci nie skoczy ! Udowadniam przy okazji jak łatwo zaintrygować odpowiedniego faceta,niech się młoda uczy.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za młodą życia nie przeżyję. mnie tez nikt nie uczył, tylko samemu błądziłem po omacku kilkukrotnie parząc się głęboko. ;) młoda - jeśli myślisz, że facet zostawi kumpli dla Ciebie, to jesteś w błędzie. prędzej zostawi Ciebie dla nich. jeśli mu będzie na Tobie zależało, to jakoś uda mu się pogodzić Ciebie i kumpli. tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli co mam robić i przez jaki jeszcze okres, bo może rzeczywiście to zwykły "r****cz", a szkoda mojego czasu i energii na takie podchody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaproponować coś czy dalej czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johny 11 palcow
tu nikt ci madrze nie doradzi, im wiecej facetow na szybkie numerki, tym mniejsze szanse na poznanie faceta ktory cie bedzie szanował, wiekszosc kobiet twierdzi ze moze ukryc przeszłosc, to bzdura, nie zdajesz sobie sprawy ze nabywasz pewnego obycia, ktory az bedzie raził potencjlanych mezczyzn, beda cie unikac normalni faceci za to bedziesz miec duze powodzenie wsrod bawidamków, jestem pewien ze juz mogłas wypracowac pewna opinie o sobie w srodowisku, to kolejny bład, zastanów sie czego chcesz, albo pracujesz na opinie laski dla kazdego albo na kogos lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość(*)
Dresiarz, lepiej wiesz ode mnie ,co w facetach siedzi...pewnie masz rację... miło się gadało":-) Pamiętaj, noś zawsze cukierka w kieszeni...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×