Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fatalna kobieta

Łatwo mi umówić sie na sex, ale nikt mnie nie chce na stałe

Polecane posty

Gość monika-xyz
fakt malo rozsadne.... i nie odpowiedzialne... zwlaszcza ze nie wiesz kto jest po drugiej stronie ale.... czasu nie cofniesz zastanow sie dwa raz jesli bedzie nastepny raz..... a co do samej ciebie masz 31 lat i nie masz potrzeby miec kogos? wiesz sex seksem ale spedzac czas itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika-xyz
karmenka..... nic dziwnego ze tak masz a nie inaczej jak ty kogos bardzo lubisz po paru @ itp..... chyba jestes roztrojona emocjonalnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika- xyz więcej tego nie zrobię :(((przykro mi że tak zostałam odebrana ale zawdzięczam to tylko sobie oczywiście że brakuje mi miłości wsparcia rozmowy itp...nie chciałabym pisać tutaj o swojej przeszłości żeby odnieść się konkretnie co do spraw intymnych trudno mi o tym mówić a tym bardziej pisać :(((( wiem że trudno cokolwiek będzie zrozumieć innym osobom które mnie nie znają osobiście bez konkretów ale nie mam sił ani ochoty pisać dlaczego mam takie podejście a nie inne:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Być może jestem bardzo naiwna :( nie zaprzeczam ale chcę wierzyć że są dobrzy ludzie i ja akurat na taką osobę trafiłam mam taką nadzieję a to że do tej pory nikt nie dostał mojego zdjęcia od tej osoby to tylko upewnia mnie w tym fakcie że naprawdę miałam dużo szczęścia pomimo mojego impulsywnego i nieodpowiedzialnego zachowania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika-xyz
rozumiem.... masz prawo byc taka jaka jestes i zyjemy w wolnym kraju wiec masz prawo do swoich pogladow osadow itp.... zwrocilabym jednak uwage to to ze jestes burza emocji.... zastanow sie troszke nad tym o ile zechcesz przemyslec to co powiedzialam.... ale gdy uzyskasz spokoj wewnetrzny harmonie itp wtedy byc moze zrobisz pierwszy krok by poczuc pelnie szczescia.... moja rada... zbyt szybko ufasz,,, za szybko kogos lubisz,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeczytalem tylko tytul tematu i przepraszam jak moja opinia bedzie krzywdzaca ale jesli latwo umowic sie z Toba na seks to sie nie dziw jesli nie chca Cie do zwiazku bo wiekszosc facetow nie lubi bardzo przechodzonej,nadzieja w tych ktorym nie robi to roznicy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika-xyz
latwowiernosc..... karmelka...... nie wiesz czy kto mogl dostac to zdjecie? nie wiesz czy zostalo przeslane dalej.... oczywiscie moze nie ... moze masz racje.... ale nie masz pewnosci a juz na pewno nie po paru dniach.... cierpisz bo latwo cie omamic.... niestety i przepraszam ze ja ci to pisze.... ale musisz miec charakter.... a niestety troche ci go brakuje.... pamietaj to tylko komputer .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika-xyz
gosc..... generalnie tez zjawilam sie dzis na tym temacie ale uwierz od samego pocztaku do teraz w ogole nie byl poruszony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja odebrałam ten temat trochę inaczej właśnie chodziło mi o to że ja z intymnością nie chcę mieć nigdy nic wspólnego chodzi mi bardziej o relacje kolega-koleżanka a na ten temat trafiłam przez przypadek moja koleżanka chciała mnie trochę rozerwać no i jak widać udało się jej oczywiście nieświadomie to zrobiła miała dobre intencje miałam się uśmiechać ale w takich chwilach przychodzi mi to z trudem:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika-xyz
jestes bardzo skrzywdzona.... ale zyjesz dalej.... ktoregos dnia zabraknie ci tego wszystkiego o czym piszesz ze teraz nie chcesz.... pewnie potrzeba czasu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może masz rację nie wiem jak będę myślała za kilka lat na ten czas jest po prostu niemożliwe i wcale mi tego nie brakuje jestem szczęśliwa pod tym względem że nie muszę być w takim związku bo to jest mój wyłącznie wybór ale z drugiej strony chciałabym żeby ktoś mnie czasami przytulił i nic więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika-xyz
tylko.... facet=przyjazn nie mozliwe... a facet= kumpel pytanie czy bedzie "przytulal" bez liczenia na cokolwiek..... a moze lepiej super przyjaciolka??? a facet = znajomy i to ktos obcy tylko do pogadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam już kiedyś przyjaciółkę i też nie wyszło poznała chłopaka bardzo była w nim zakochana i kiedy mnie mu przedstawiła no to się wszystko posypało gość nie był kompletnie w moim typie naprawdę chciałam żeby im wyszło nic złego nie zrobiłam unikałam go jak ognia on ją odstawił a na mnie się obraziła:(((( chce sobie zaoszczędzić takich sytuacji nie podziękuję co prawda byłam wtedy dużo młodsza ale kobiety się pod tym względem raczej nie zmieniają :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika-xyz
karmenka.... wiec trafilas na kompletna idiotke.... przyjazn jest najwazniejsza.... facetow mozna miec miliony prawdziwych przyjaciol na prawde kilku.... szkoda ze jestem z kujawsko- pomorskiego hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika-xyz
dziekuje.... chociaz pamietaj ze moge byc tez psycholem:) chociaz pewnie bym sie do tego nie przyznala... ale pamietaj zeby za szybko nie ufac ludzia.... jesli "wirtualna znajomosc " moze ci jakos pomoc sluze pomoca ... widze ze ty po prostu potrzebujesz sie wygadac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam bardzo fajną koleżankę ale też kawałek od siebie mieszkamy co niestety utrudnia nam to częsty kontakt ze sobą :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika-xyz
rozumiem... ale gdy ma sie kolo siebie ludzo dobrych ludzi to czlowiekowi wowczas jakos latwiej idzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość(*)
A ja ze śląska,ale już Was lubię...:-) Bystre bestie.... Widać panowie spasowali....i temat znowu Wasz :-) Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję bardzo na pewno zapamiętam ciebie bardzo dobrze:) miło jest żyć ze świadomością że jednemu człowiekowi nie jest obojętny los drugiej bardzo mnie to cieszy tym bardziej jeśli to jest osoba zupełnie obca:))))jeszcze raz bardzo dziękuję i obiecuję że na przyszłość będę bardziej ostrożna pozdrawiam i dziękuję za wspólną rozmowę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panowie ? jacy panowie człowieku ogarnij się tak trudno rozróżnić jest kobietę od mężczyzny nawet po formie wypowiedzi można się poznać z kim ma się przyjemność pisać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karmenka27 - szukanie przyjaźni na forum erotycznym jest dość karkołomnym posunięciem. Raczej szukaj w innych działach - tu ludzie wchodzą najczęściej dla rozrywki by się z kogoś ponabijać i niestety często komuś zrobić przykrość. Chyba że masz grubą skórę i spływa to po tobie jak po kaczce - wówczas działaj na ero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika-xyz
karmelka nie to gosc mial na mysli,,,, tylko sila przebicia....:) dziekowac nie musisz polecam sie... i uwierz jest duzo ludzi ktorym ludzka krzywda nie jest obojetna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"W wieku 31 lat ? To się dopiero zaczyna,a Ty już cenisz bardziej rozmowę.Bardzo dziwne,albo masz kontakt z eunuchami" co w tym dziwnego. jeden lubi porozmawiać, drugi odwrócić się i chrapać. dzień dobry gość(*). Ty spałaś coś w ogóle?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika-xyz
dresiarz..... niby kazdy robi to co lubi i niby nic w tym dziwnego ... tylko w tym przypadku chodzi o strach ...by juz nikt nigdy mnie nie skrzywdzil... a jak dziewczyna ma 31 lat to musi to zwalczyc bo cale zycie anty na relacje mesko damskie to nie zdrowe pod wzgledem psychicznym jak i psychicznym... potrzeba czasu .... ktory wyleczy rany ... moje zdanie oczywscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika-xyz
pod wzgledem psychicznym jak i fizycznym ... sorrki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika-xyz każdy ma prawo się bać, tylko kobiety jakoś bardziej rezerwują sobie to prawo dla siebie. przecież Wy też zdradzacie, okradacie(tak, nie ma przejęzyczenia), moje zdanie jest takie, że jeśli jest to przypadek jednorazowy, to nie warto się przejmować, bo to może zdarzyć się każdemu. ale jeśli to zdarza się kilka razy, to trzeba się zastanowić nad sobą. jeden ma mocniejszą psychikę inny słabszą. kobiety podobno mają intuicję i potrafią zauważyć, kto jest zwykły r****cz, a kto dżentelmen. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika-xyz
dresiarz.... to rady dla karmelki.... ona bidulka nie chce znac facetow.... a co do tego co nap swieta racja kobiety zdradzaja a ktorz tego nie robi ? ktos mniej ktos bardziej ktos marzy o zdradzie itp... niestety 21 wiek.... co nie znaczy ze nie mamy to robic... pytanie tylko dlaczego zdradzaja kobiety a dlaczego faceci?? czy kobieta nie robi tego dlatego bo przy swoim partnerze czuje sie nie doceniona itp i potrzebuje dowartosciowania? mowie o normalnych przypadkach o ile zdrade w ogole mozna nazwac normalnym przypakiem :) nie o nimfomankach czy zwyklych kur..... a faceci? czy jak maja super sex w domu a kolezanka z pracy kleknie na kolanka i rozepnie rozporek odtraca ja? czy zadziala instykt samca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×