Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fatalna kobieta

Łatwo mi umówić sie na sex, ale nikt mnie nie chce na stałe

Polecane posty

Gość karmenka31
dla mnie najważniejsze jest to jak postrzegam się sama a nie jak postrzegają mnie inni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmenka31
Uważam że można stworzyć może nie związek ale zwykłą relację jeśli obie strony szanują siebie nawzajem i akceptują to jakimi jesteśmy ludźmi nie tracę wiary :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i sama si ę musisz zadowalać bo co facetowi po Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmenka31
a ile masz lat jeśli mogę spytać? czy z tobą miałam przyjemność wczoraj pisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmenka31
Ja nie myślę w ten sposób na pewno są osoby na ziemi jeszcze tacy którzy myślą podobnie jak ja mocno w to wierzę:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dość tyle by móc na ten temat pisać.Nie nie pisałaś ze mną.Nie mogę takich kobiet zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość(*)
gość , chyba zależy Ci na tej fotce,skoro w tak niemiły sposób prowokujesz autorkę...nieładnie.... Moja intuicja mówi mi,że to fajna dziewczyna.... Tak trudno zrozumieć słowo "uraz" ? Trochę delikatności....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znaczy się że co , chcesz związku bez sexu ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmenka31
no może nie związku nie chcę nikogo ograniczać do swoich potrzeb bardziej przyjaźni:)dokładnie tak myślę że jest to możliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co mi po fotce,jak ona ma takie poglądy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmenka31
Przykro mi że nie spełniam twoich oczekiwań:)chyba musisz się z tym pogodzić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmenka31
Dziękuję gość(*) pozdrawiam:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma przyjażni między kobietą a mężczyzną, zawsze będzie podtekst seksualny albo z jednej, albo z drugiej strony. Duża dziewczynka z ciebie i nie wiesz tego ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duża i głupia.Może z domu to wyniosła,albo jest sierotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mam taka kolezanke, co faceci widza w niej tylko dziure na jedna noc. Bardzo fajna dziewczyna i chcialaby zalozyc rodzine w koncu, ale jak sie z kims spotyka to oni nigdy nie traktuja jej powaznie. Facetow kreci sie kolo niej pelno, a ona skacze od jednego do drugiego, zeby ktorys w koncu chcial sie zwiazac na powaznie. Problam polega na tym, ze ona prezentuje sie jak latwa i kiedy byla mlodsza to zdarzyly jej sie wypady na jedna noc, a faceci gdzies tam sie dogaduja. Poza tym na fejsie ma polnagie zdjecia, niby to artystyczne akty ale cycki na wierzchu. Kompletnie tego jej zachowania nie rozumiem, bo z jednej strony jest ta fajna, ulozona dziewczyna, a z drugiej jakas tania cizia. faceci widza tania cizie jako pierwsza i sa w szoku gdy okazuje sie ze dziwczyna chce im obiadki gotowac, miec dom i dzieci :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmenka31
A ja mam nadzieję że jest szansa na taką przyjaźń:)nie odbieraj mi nadziei to przykre co piszesz:(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość(*)
gość, wyhamuj,bo fajną dziewczynę masz po ddrugiej str. Przyjaźń......niezły początek... Nie jesteś ciekawy ,co może być dalej...? Autorko, pozdrawiam..:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powtarzam nie ma przyjażni między kobietą a mężczyzną. Przyjażni szukaj z kobiętą. Myślisz jak niedorozwinięta emocjonalnie nastolatka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmenka31
No rzeczywiście dziwne zachowanie nie znam jej osobiście nie chciałabym w jakiś nie trafiony ją oceniać może do końca sama jeszcze nie wie czego chce ja jestem sceptycznie nastawiona na takie zachowanie nigdy nie mogłabym pozwolić sobie na taką niedelikatność ale każdy jest inny i ma inne podejście do życia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmenka31
Bardzie kobieta po przejściach nie bądź taki przykry dla mnie nie oceniaj mnie w ten sposób bo to bardzo boli nie znasz mnie nie wierz przez co przeszłam i z czym musiałam się zmierzyć w przeszłości więc proszę ciebie zaoszczędź mi tej krytyki nawet jeśli myślisz sobie o mnie źle:(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika-xyz
ZGADZAM SIE.... z doswiadczenia wiem ze nie ma takiej "przyjazni" .. sama mialam taka sytuacje ze kumplowalam sie z chlopakiem , facetem po czym ktoregos felernego dnia, mialam ogromna potrzebe seksualna i co wiadomo kto ci nie pomoze jak nie przyjaciel:) powiem tak... byl to jednorazowy numerek:) potem cos probowalismy ale zdecydowanie lepiej wychodzilo gdy bylismy kumplami .... nasze relacje przetrwaly juz 4 lata i nadal mowimy o sobie przyjaciel przyjaciolka oboje mielismy rozne zwiazki i teraz jestesmy dla siebie prawidziwymi przyjaciolmi ale stalo sie tak bo nie ma juz napiecia seksualnego ..... co do wygladu.... tez z doswiadczenia niestety wiem ze ladniejsze dziewczyny w relacjach damsko-meskich maja duzo gorzej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja cały czas piszę tylko na tym cały czas spam mi się wyświetla nie wiem dlaczego i nie chce mi się za każdym razem wpisywać dodatkowego kodu tak jakby:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez obaw karmenka 31 to też ja a jeśli chodzi o cukierka to nie ma podstaw tak sądzić bo ma mojego prywatnego maila z prawdziwymi danymi więc nie martw się tym tak zresztą na tyle mu już ufam że jeśli będzie potrzeba to podam też skype :)))pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ujotka ci w*p******i :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika-xyz
karmenka27-31 mam ogromne wrazenie ze popadasz ze skarnosci w skrajnosc.... i zupelnie nie rozumiem po co wyslalas komus zdjecie....???? tak piszesz o szacunku sama do siebie i ze nie ty z "tych lasek" a wysylasz fotke pierwszej lepszej osobie? potrzebujesz zeby Cie ktos dowartosciowal?? skoro jestes taka super ladna i masz tego swiadomosc??? ba piszesz ze nie interesuje Cie zdanie innych ale cukierek mial Ci potwierdzic ze jestes ladna?? malo logiczne az dziwne ze masz tyle lat co masz.... dodam tylko ze mam sie rowniez za bardzo ladna dziewczyne i mam tego potwierdzenie bardzo czesto i nie zamierzam szukac go na forum..... moze Ty po prostu powaznie potrzebujesz przyjaciolki przyjaciela zeby ktos troche na Ciebie wplynal.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika-xyz
czyli karmenka to ktos inny? rozumiem znany na forum??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jest znana ze swej głupoty :D Ale to ona,nikt się nie podszywa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam to zdjęcie bo jestem pewna swojej urody i nie potrzebuję potwierdzenia zrobiłam to tylko i wyłącznie dlatego żeby utrzeć nosa co nie którym pisali że jestem brzydka i dlatego nikt mnie nie chce ale pisałam o tym wcześniej już wiem że nie było to zbyt odpowiedzialne z mojej strony czasu nie cofnę pozostaje mi tylko zaufać tej osobie że nie wykorzysta to przeciwko mnie :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karmenka ty se grabisz u Ujotki a cukieras i tak cie nie bedzie chciał,bo ma chłopak gust :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajcie mi już spokój nie dbam o to kogo kocha cukierek bardzo go lubię i to wszystko jeśli będzie chciał zerwać ze mną kontakt to uszanuję jego decyzję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×