Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fatalna kobieta

Łatwo mi umówić sie na sex, ale nikt mnie nie chce na stałe

Polecane posty

Gość a no ja
temat sie kręci hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie on jest w porządku mówię o cukierku i przy okazji pozdrawiam wiem że chce dla mnie jak najlepiej dał mi kilka cennych rad myślę że mogę mu ufać :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość, fakt nie usprawiedliwia. Skąd wiesz, że robi? On tak powiedział? Wiele można mówić i obiecywać, jak chce się kobiecie dobrać do majtek. Mężczyźni wtedy potrafią się wznieść na wyżyny elokwencji, oraz stają się wybitnie inteligentni usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika-xyz
cukierek.... nie bierz tego do serca... malo mnie interesuja wasze uklady ukladziki... wybacz ale gdyby potrzebowala mojej pomocy sama by o @ po prosila... nie twierdze ze jestes psycholem ale tez trzeba otworzyc oczy dziewczynie ze ktos inny moze byc tak? mowie racjonalnie ze psychol nie nap ze zrobi cos zlego ... i to chyba nic dziwnego ... poza tym wybacz ale nie bardzo rozumiem? wystarczyl moj wpis zebys chcial wykasowac @ karmelki chyba srednio zainteresowany jestes losem tej dziewczyny w takim razie.... nie znamy sie to fakt... dlatego caly czas pisze w trzeciej osobie a nie bezposrednio do ciebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika-xyz
dresiarz....chihuahua ultra mini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama już nie wiem czy podawać mail-a czy nie raz mi mówią że powinnam być bardziej ostrożna i nie podawać a teraz że mam podać kurczę o co chodzi ?yyyyyyyyy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika-xyz
niekochana ... a ja z zaciekawieniem szukam i szukam czego to sie tyczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika-xyz
karmelka... a kto cie pyta o @??? powiem tak @ mozesz podac komus mysle bo tak czy siak nic ci przez niego nie zrobi najwyzej nie bedziesz pisala... ale zdjec nie wysylaj od tak po 5 min jak to mialo miejsce to bynajmniej moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika Ja nie pomogę jej tak jak ty,nawet choćby z tego względu,że mam mało czasu -powaznie ci mówię pomoż koleżance . Nie rozkminiaj mojej osoby bo to nic nie wnosi do tematu . Chcesz pomóc to pomoż jej osobiscie a nie pisząc tu elaboraty z podtekstem ..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"gość, fakt nie usprawiedliwia. Skąd wiesz, że robi? On tak powiedział? Wiele można mówić i obiecywać, jak chce się kobiecie dobrać do majtek. Mężczyźni wtedy potrafią się wznieść na wyżyny elokwencji, oraz stają się wybitnie inteligentni usmiech.gif" potwierdzam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dresiarz nikt nie jest nieomylny usmiech.gif Pisząc o wtrynianiu się, nie miałam Ciebie na myśli, bardziej dziewczyny, które dość dobrze sobie radzą rozmawiając ze sobą smiech.gif Wystarczająco się TU podzieliłam swoją oceną ?jezyk.gif" ok. źle zinterpretowałem. stąd moje oburzenie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja mam tylko prywatnego mail-a z prawdziwymi danymi to nie wiem już sama powiem szczerze że teraz się już nieźle cykam komuś podawać kurczę tak mnie nastraszyliście tymi psycholami że sama nie wiem już co mam o tym wszystkim myśleć :(((( A jeśli chodzi o fotkę to na pewno drugi raz nie popełnię tego błędu nigdy:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmenka27 Załóż maila innego bo mi podalas maila z imieniem i nazwiskiem ! Pisz z moniką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika-xyz dresiarz....chihuahua ultra mini sorry, ale to brzmi jak jakaś modyfikacja genetyczna. uwielbiam psy, ale nic mnie tak nie wkurza jak to ich lizanie po twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupiiiiii
hej karmen wiedziałam że tu bedziesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika-xyz
cukierek..... nadal nie rozumiem :) :) :) albo nie chce.... slodzisz slodzisz ale przeciez nikt mnie o zadna pomoc nie prosi... gdyby karmelka potrzebowala mojej pomocy pewnie by o nia zapytala a tak walczy jak lwica o dobre zdanie na Twoj temat.... widocznie pomagasz jej nawet nie majac swiadomosci ze tak jest... :) albo takie relacje jej wystarczaja badz co badz widac ze jestes wazny dla niej... a rozkminiac Twoja osobe hmmm powiedzmy ze sama stwierdze czy to robic czy nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika-xyz
dresiarz.... ja rowniez je uwielbiam co do lizania hehe staram sie malca uczyc by tego nie robil ale wiesz jak jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika-xyz
niekochana ... co do tego wczesniej rzeczywiscie rozmowa sie kliela etc ale zauwaz ze tylko 2 bylysmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey jupii :) fajnie że jesteś :)trochę się temat rozkręcił i niestety to z mojej przyczyny ale nie uciekaj:)czasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupiiiiii
no czytam ale za dużo tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem. znajoma ma yorka ;) wdrapuje się na mnie, jak wiewiórka na drzewo i naprawdę trzeba na niego podnieść głos, żeby się uspokoił. strasznie towarzyski jest. ;) "niekochana ... co do tego wczesniej rzeczywiscie rozmowa sie kliela etc ale zauwaz ze tylko 2 bylysmy" wychodzi na to, że to ja się wtryniłem, między wódkę a zakąskę. ;) "dresiarz to było oburzenie? Hmm widać za mało emocjonalnie to napisałeś, aby kobieta dojrzała oburzenie smiech.gif" od emocji to Wy jesteście i to wystarczy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupiiiiii
heh właśnie wyłączyłam ale ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jupii to moja znajoma z realu :))) piszę żeby nie było że to kolejna podejrzana osoba której dałam mail-a:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dresiarz, oj można się przejechać na takim uogólnianiu. Emocje czasami bardziej dotyczą mężczyzn, zwłaszcza jeśli chodzi o zarysowanie ich ukochanego samochodu, czy przecięcie linii łączącej och oczy z telewizorem podczas oglądania arcyważnego meczu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika-xyz
dresiarz spoko to co jest miedzy wodka a zakaska dla mnie jest najlepsze to popitka :):) czyli slodki soczek wiec nie masz co sie obawiac... temat sie kreci i juz:) a co do pieska no moj uwielbia wizyty gosci :) w kazdej postaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×