Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fatalna kobieta

Łatwo mi umówić sie na sex, ale nikt mnie nie chce na stałe

Polecane posty

Gość gość(*)
Nie zostałam zwiedziona...Pomogłam mu się zemścić...,a potem zadziałała chemia....i tak zostało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość(*)
Nie zwiódł mnie.Pomogłam mu się zemścić...,a potem zadziałała chemia i tak zostało.... I dobrze,bo jest za dobry dla niej...Zresztą ona go nie chce .... ...i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem 20-letnią niewiastą i wczoraj miałam problem. Postanowiłam się was poradzić i postąpić wg zaleceń. Otóż napisałam do obiektu moich westchnień co myślę o obecnej sytuacji i okazało się, iż mój luby jest zwykłym kurwiarzem :P Dziękuję, zaoszczędziłam sobie dalszych upokorzeń. Teraz chyba kończę z seksem do odwołania, tabsy antykoncepcyjne dziś wyrzucam, bo nie warto się truć dla tak nędznego gatunku jakim jest facet. W końcu przejrzałam na oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, że nie warto sie truć, to wiadomo nie od dziś. Tylko czy trujesz się dla mężczyzny?? Bez przesady, sama wtedy tez masz inne odczucia i trujesz się też dla siebie. Nie zwalaj całej winy za to na mężczyznę, możesz tez używać innego zabezpieczenia. Zaraz napiszesz, że całe zło na świecie jest winą mężczyzn :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość(*)
Nie jestem zwiedzioną bidulą. Pomogłam mu zemścić się na niewiernej żonie... Potem zadziałała chemia i tak zostało... Nie powiedziałam,że to zły człowiek. Wiedziałam co robię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadałam Ci pytanie w tamtym wątku, nie odpowiedziałaś. Ponawiam zatem: " Skąd wiesz, że robi? On tak powiedział? Wiele można mówić i obiecywać, jak chce się kobiecie dobrać do majtek. Mężczyźni wtedy potrafią się wznieść na wyżyny elokwencji, oraz stają się wybitnie inteligentni usmiech.gif "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niekochana:) fajna jesteś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na nie wiernej żonie a co ty Bogiem jesteś żeby wymierzać sprawiedliwość:( najsmutniejsze jest to że chciałaś pomóc w zemście tak naprawdę na sobie bo jak dla mnie ta nie wierna żona to twoje odbicie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość(*)
To moja była przyjaciółka....Zwierzała mi się . A on niestety też,kiedy się dowiedział..... A potem wyszło jak wyszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość, dziękuję, ale to złudne wrażenie, ja tez wredna jestem jak mam PMS :P gość(*) To, że ktoś zdradza oznacza, że mamy prawo tez wskoczyć do łóżka jego/jej partnerowi? To Twoje zasady Tobą żądzą i Twoje sumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się porobiło heh:))) forum zrobiło się bardzo psychologiczne zamiast erotyczne :)))mnie to akurat cieszy oby tak dalej :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niekochana_taki_los:0 ale przestań moralizować:) bo Cie znielubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny co z Wami? libido wam spada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość luzik, od umoralnia są inni, co tu wklejają cytaty z biblii. Nie mniej nie lubię zwalania winy na innych, sami o sobie decydujemy i tyle. Ani mężczyźni ani inne kobiety nie są winni, że robimy to co robimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×