Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fatalna kobieta

Łatwo mi umówić sie na sex, ale nikt mnie nie chce na stałe

Polecane posty

To ja też wieczorem się pojawię na forum jupi no bez ciebie tego wieczora sobie nie wyobrażam mam nadzieje że zaspokojona w końcu i zaszczycisz nas swoją obecnością:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem brzydka, ze zdecydowaną nadwagą, a z którym facetem się nie umówię to po kilku randkach proponuje mi układ ff- mimo tego że nie doszło do seksu czy zachowań seksualnych :( A do tego z moją figurą to naprawdę nawet nie ma co próbować się ubierać wyzywająco bo wygląda to groteskowo, toteż się nie zachowuję i nie wyglądam jak jakaś łatwa panienka, no cholera mnie bierze po prostu, czy ze mną jest coś nie tak czy z nimi, i powoli dochodzę do wniosku że chyba ze mną tylko nie wiem czemu :( I jest mi cholernie źle i mam strasznego doła, że jestem niewystarczająco dobra do bycia dla kogoś kimś najważniejszym do kochania i bycia razem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podszywie ! Tu jesteś aferzystko yebana z porodówek ! Ch......j w doope twojej matce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież ja się nie podszywam... tylko chcę się wyżalić :( bo taka piękna pogoda a ja zamiast iść z facetem na spacer czy wyjechać gdzieś na weekend to siedzę sama w 4 ścianach, mam dość wychodzenia ze znajomymi i smęcenia przy stoliku, patrzenia na szczęśliwe pary wokół :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość(*)
Co jest grane? Leżę przy basenie,to poczytałabym coś światowego,s tu jakaś rozpierduwa :'(i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość(*)
Karmen,ja też byłam w Kościele,ale nie w intencji gościa...ble,bo szkoda fatygi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość(*)
Cześć Dres, ...no i...? To nie zmienia faktu,że niegłupi z Ciebie facet...w sam raz na wypad paczką w Bieszczady... Szkoda, że nieaktualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niekochana, być może dałam się wykręcić jednemu z podszywających się jełopów...trudno... Ale na pewno nie mam obsesji.. Kilka słów wywołało ukłucie zazdrości ?;-)Czy masz zły dzień i trafiło na mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez skad takie przypuszczenie to nie wiem :) Dalam Ci tylko do zrozumienia ze to podszyw. Ja z natury mam ciezki humor, przepraszam jesli poczulas sie urazona, oceenilam zle iz mamy podobne poczucie humoru :) Juz nie bede, schowam pazurki :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko a z iloma facetami
spalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę powiedzieć zanim trafi mnie komarzyca w duupę, że mój przegryw nie polega na tym, że przy babie wyglądam jak stary zdezelowany Żuk przy luksusowej kuurwie :) Prezentuję się jak wypukane u blacharki coupe tylko po chuuja :-o mógłby pingwin stać w wodzie :P gdyby tylko dojrzała, że zaparzyłem dla Niej herbatę, bo mi chodzi aby zg*****ć jej charakter, ręce, nogi i duupa to drugorzędne sprawy choć przyjemne ;) Wielu juz próbowało mi dosrrać, i wszyscy oblizywali pyski, nie bez kozery przegrałem kilka lat w internetowym burdelu, miło spędzonmy czas nie poszedł po to aby teraz nie złowić sobie kolacji w postaci świeżej ryby :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupiiiiii
ja jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość(*)
Melduję się...na balkonie;-) Karmen może nikt się nie wycofał,ale temat Bieszczad zdechł:-( Jak minął dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupiiiiii
no i gdzie jesteś karmen mówiłaś że wieczorkiem będziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę powiedzieć zanim trafi mnie komarzyca w duupę, że mój przegryw nie polega na tym, że przy babie wyglądam jak stary zdezelowany Żuk przy luksusowej kuurwie :) Prezentuję się jak wypukane u blacharki coupe tylko po chuuja :-o mógłby pingwin stać w wodzie :P gdyby tylko dojrzała, że zaparzyłem dla Niej herbatę, bo mi chodzi aby zg*****ć jej charakter, ręce, nogi i duupa to drugorzędne sprawy choć przyjemne ;) Wielu juz próbowało mi dosrrać, i wszyscy oblizywali pyski, nie bez kozery przegrałem kilka lat w internetowym burdelu, miło spędzonmy czas nie poszedł po to aby teraz nie złowić sobie kolacji w postaci świeżej ryby :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość(*)
Ja też,a gdzie jupíiii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupiiiiii
jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupiiiiii
widzę że nikogo nie ma także idę spać papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość(*)
Gdybyście jednak spać nie mogły,to będę na posterunku;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×