Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

W jakich rękawiczach przewijacie dziecko?

Polecane posty

Gość gość
Allanika- nie myjemy żeby takiej pipie jak ty zrobic na złość hahahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allanika
... i w to jestem skłonna uwierzyć, bo prymitywizm kulturowy na ogół idzie w parze z chamstwem ogólnym ;/ k***a :/ XXI w środek Europy. Na dobicie: podobno statystyczny Polak myje też zęby raz na tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie tez to dziwne żeby dziecko dotykać w rękawiczkach. W sumie dla mnie to trochę chore bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta prawde ci powie
Allanika przeciez nikt przy przewijaniu nie tapla sie w gownie... wiadomo higiena musi byc, mycie rak po i tez przed przewijaniem, ale bez przesady, napisalas to tak, jakby kontakt z brudna skora dziecka mialby cie zabic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alanik kupa dziecka to najmniej powinna cię przerażać, jak byś wiedziała gdzie ludzie grzebią a później nie myją rąk :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez przy przewijaniu pupy dziecka i tak dotykają chusteczki czy papierowe ręczniki wiec po co te rękawiczki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby własna matka brzydziła się swojego dziecka ...masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allanika
A jak się pos...a i trzeba umyć pod wodą? No nie wiem, dla mnie kontakt z ludzkim gównem jest to duży hardcore, podobnie jak ze śmieciami w śmietniku. Poza tym czemu mam sobie nie uprzyjemnić życia? Mi rękawiczki dają dużo więcej poczucia czystości, a dziecku to nie szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Allanika to rozumiem , że podcierasz się również w rękawicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe :)
Allanika- a jak robisz loda facetowi to tez ubierasz rękawiczki ? jak zmieniasz sobie podpaskę to tez w rękawiczkach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowy kwiatek
ale przecież tej dziecięcej kupy nie zbiera się gołymi rękami tylko np. chusteczką czy wacikiem. kurde, ludzie, czy własny tyłek po kupie wycieracie gołymi palcami czy papierem? a może też za każdym razem zakładacie do tego rękawiczki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówka QQQ
Ja nie jestem jakaś nawiedzona mamuśka ale żeby brzydzić się własnego dziecka?. Przy przewijaniu dziecka używa się chusteczek czy płatków wiec o jakim babraniu się w gównie wy tu piszecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Allanika a spermy swojego męża tez się brzydzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie wiem co to za roznica podcieranie wlasnego tylka, dotykanie faceta czlonka a mycie dziecka. Nawet jak narobi to najpierw wycierasz pieluszka, wiec niczego nie dotykasz a potem to juz normalne podcieranie pupci i tez niczego sie nie dotyka, bo przeciez sa chusteczki dla dzieci. To nie te czasy ze tzreba bylo sie bawic z wata, prac pieluchy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle,ze temat to prowokacja. A szkoda. Bo ja nie widze w tym nic zlego. Porownujecie to do dotykania dziecka. A tu mowa o odchodach, babraniu sie w tym. Jak mowa o rzyganiu to jakbym, miala to sprzatnac to bym sie sama porzygala. Zawsze wolam faceta. Juz tak mam. Nie przeszkadza mi to w kochaniu mojego dziecka, czy dotykaniu go przeciez;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez jak sama sie podcieram to tylko rowek. A dziecko ma cala pupe usmarowana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie da sie nie smiac czytając te posty.. a jak w ciąży dziecko sie załatwiało do srodka to co ?:D przeciez nie wycierasz pupki palcami tylko raczej husteczkami... mokre zapachowe i raczki Twoje nie beda smierdziec...jak gdzieś na wyjezdzie dzidzi zrobi kupe i rekawiczek nie bedzie? to poczekasz az do domu wrocicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przewijanie niemowlaka w rękawiczkach hheeh no nieźle Przewijak rozumie myjecie domestosem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co w tym złego, że kobieta dba o higien e? lepiej chyba dbać o to za bardzo niż niedostatecznie. I co to w ogóle za porównania: spermy do gówna? no przecież to ogromna różnica. w ogóle nie rozumiem oburzenia, nie mam dziecka ale nawet jak się używa rękawiczek, odświeżaczy itp to nikomu nie szkodzi no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie dbanie o higienę ? matka brzydzi się własnego dziecka to tego stopnia ze dotyka go przez rękawiczki ...dla mnie to chore .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
analizując ten wątek dochodzę to wniosku że jest cała grupa kobiet, dla których widok, zapach i dotyk porządnie osr... tyłka drugiej osoby nie jest niczym obrzydliwym, bo przecież to DZIECKO. nosz k***aa to siki dziecka jakoś lepiej pachną? Niepokoi mnie też pytanie o mycie przewijaka detergentem - a co, ty koleżanko nie myjesz go odkażaczem - no to czym? chory kraj nawiedzeńców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dziecko robiliscie z mężem w rękawiczkach czy bez go dotykałaś a fuuuuuuuuuuuuj jak mogłaś,to niedopuszczalne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No szczerze to ja nigdy nie myłam przewijaka domestosem .Rękawiczki to ja zakładam jak myje wc a nie jak zmieniam pieluszkę mojej córce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkapolska
to pozwólcie że jako osoba prawie 40-letnia sie wypowiem. Przez pierwsze lata brzydziłam się dziecka okropnie. miałam niańki. Pieluchy, jesli już, tylko jednorazowe, tylko w rękawiczkach po łokcie, pranie ubranek tylko w pralce - trzepało mnie jak miałam dotykać zarzyganych szmatek. Dziecko do dziś zdrowe, już w przedszkolu, może przesadzałam z dbaniem o czystość ale też mi nie chorowalo, może dzięki przesadnej ostrożności. Jeszcze jedno: różni ludzie są, ktoś się brzydzi brudnych skarpet, ktoś kotów, ktoś niemowląt = o ile tylko nie krzywdzimy ludzi i zwierząt mamy do tego PRAWO. jeśli matka mimo wstrętu przewija kapie karmi itd to tym bardziej trzeba ją podziwiać a nie obrażać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorkaaa postu
nie wiedziałam że taka dyskusja się z tego rozwinie. Nie wiedziałam że tyle osób mnie wyzwie no ale nic - mam tylko 1 prośbę. do pań, które jednak rękawic uzywają, bo widzę że jest ich trochę. Lepsze cienkie, lateksowe, czy grube? czy któreś z nich mogą szkodzić na skórę (dziecka)? i proszę, nie komentujcie mojego wyboru, bo to moja sprawa jak żyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak robisz kupę to tez podcierasz sie w rękawicach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorkaaa postu
eeee. a ty jak robisz, rozmazujesz ją po połowie sedesu, spodniach, i ścianie oraz swoim tyłku? bo dorosły zwykle dba o czystość a gówniarz, jak sama nazwa wskazuje, robi pod siebie jak leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak ubrudzisz rękawiczki kupą, to zakładasz czystą parę żeby umyć tą pierwszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorkaaa postu
w ogóle co Was to... chcę rękawiczki, będę się czuła z tym lepiej, będę mieć pewność, że nie dotknę sików i kupy, kupując rękawiczki wydam pieniądze czyli ekonomicznie wspomogę kraj :) więc o co taka chryja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam dzieci nie mam ale dla mnie to dziwne ze matka brzydzi sie własnego dziecka dotykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×