Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

W jakich rękawiczach przewijacie dziecko?

Polecane posty

Gość gość
trochę się zgadzam z panią wariatką co nie zdejmuje rękawiczek. do sprzątania niestety też trzeba głowy. mieszkałam z różnymi ludźmi na studiach i to nie jest nic niezwykłego, że ktoś umyje ścierą do mycia wanny kibel, a później odłoży na miejsce albo wyniesie ścierę po myciu kibla do kuchni i tam coś zacznie "czyścić" albo porzuci taką ścierę w zlewie. wielorazowe rękawice gospodarskie też mają najróżniejsze zastosowania i potrafią kursować na trasie: kibel- zlew- podłoga- wanna- stoły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja chodze w rekawiczkach
Nie uwazam sie za wariatke. Po prostu za duzo juz widzialam. Ludzie uuchodzacy za eleganckich, pachnacych w zaciszu domowym stawali sie takimibrudasami, ze dzis wisdzac kogos czy poznajac z gory zakladam, ze grzebie palcem w d***e, wyciera o domowa sofe a poten bierze rym paluchen jwdzenie. Niestety po tym co sie naogladalam wersja z paluchem jest tak lajtowa, ze byloby dobrze jakby brudasy tylko to robily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja się zastanawiam, co za debil nie potrafi tak przewinąć dziecka, żeby się nie ufajdać. Po to się kładzie na tetrowej pieluszce, po to się używa chusteczek jednorazowych, żeby umyć a się nie ubrudzić. zresztą nawet jak lekko sie ubrudzisz to kranu nie masz żeby ręce umyć? bez przesady. któraś pisała "siebie myję gołą ręką bo jestem czysta ale dziecka się brzydzę" - taka jesteś czysta jak ja pier****. Myjesz się wodą po każdej kupie, czy wycierasz papierem? No. To nie jesteś czysta, bo bakterie zostają nawet jak na papierze nie ma śladu. Wychodzi dokładnie na to samo co UMIEJĘTNE przewijanie dziecka. Nawet jego kupa jest dużo mniej obrzydliwa od twojej. bo ono je tylko mleko, a ty wszystko co możliwe wrzucasz do brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale po co Wy te tematy kontynuujecie, pytanie było ''W jakich rękawiczkach....'' - używacie to piszecie, nie używacie to nie piszecie nic. Wszystko w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Allanika....a czy swoja d*pe tez podcierasz w rekawiczkach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne rozwiązanie. dobrze, że ktoś wreszcie się zastanowił nad koszmarami bycia matką. fajnie, że jest coś przeciw propagandzie.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:24 a jakim cudem widzisz analogię ze zmienianiem pieluch do podcierania własnego tyłka? i tak owszem- podcieram się, a później myję tyłek wodą , a poza domem używam chusteczek. poza tym odchody zostawiam w klozecie, nie walę prosto w majty i nie chodzę z kupą. zapewniam cię, ża jak narobiłam w gacie z powodu biegunki, to też nie miałam ochoty się w tym babrać i nie czułam miłości do swoich odchodów tak samo jak nie zachwycają mnie odchody mojego dziecka, kota czy psa. niechęć i odraza do odchodów jest dla człowieka całkowicie naturalna i zdrowa, bo odchody są źródłem bakterii i nie było by korzystne dla ludzkiego gatunku, gdyby lubił się babrać w gównie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym zawsze wlasne odchody itp mniej brzydza. Co z tego,ze to dziecko? Ta kupa wcale nie pachnie jak fiolki z tego powodu. Dziecko bardziej smierdzi niz dorosly (czysty dorosly)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to chyba twoje :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
źle z Wami jak nie rozróżniacie swoich wydzielin od cudzych wydzielin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale o czy Wy piszecie, tu baby d*pska mężom liżą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie tez brzydza ludzie
ale nie ubieram sie w taki stylu, zeby pasowaly mi rekawiczki :P za to nie pozwalam nikomu dotykac rekoma mojej twarzy i wlosow (idac do fryzjera, przezywam meki). A co do tego, ze ludzie wygladaja na czyscioszkow i elegantow, a sa brudasami, to swieta racja! Tez zdarzalo mi sie dzielic mieszkanie z roznymi osobami, i niejeden lansiarz-snobus hodowal plesniaka w starych bulkach, niewyrzucanych przez kilka miesiecy, i niejedna strojnisia z perfeksyjnym makijazem i paznokietkami uzywala tej samej gabki do umycia blatow, kafelkow i szklanek, bleeeeeeeeeee :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja chodze w rekawiczkach
ja niestety od kiedy mialam przyjemnosc zajac sie domami bogaczy to wlasnie chodze w rekawiczkach, bo mnie przeraza brud i syf ludzi. Sprzatalam domy naprawde bogatych ludzi za granica, milionerow, w tym premiera jednego z panstw i ci ludzie potrafili za przeproszeniem nasrac jeden po drugim do kibla:O Tak, jak nasral jeden to nie spuszczal wody dopoki rano nie wysra sie reszta. Nie pytajcie ilu z nich mialo zapchane kible, bo u jednej rodziny fachowiec bywal co 3 dzien doslownie:O Bogaci ludzie, a potrafili smarkac jak wiesniacy (nie obrazajac ludzi ze wsi) czyli bez chusteczki na podloge badz dywan, stol, kanape- do wyboru. Co co mieli zwierzeta to w ogole chlew na calego. U mojej ciotki na wsi, ktora ma kury podworko lepiej wygladalo. Psy sraly gdzie popadnie, bo nawet nauczone nie byly proszenia o wyjscie na dwor, bo po co? wystarczylo, ze male ladne i kupowali, bo slodko wygladal, a zajmowac sie nie bylo komu:O pamietam jak jedna bogata dama wziela psa yorka do torebki i ruszyla sie pochwalic przed kolezankami, wrocila wsciekla, bo pies sie zalatwil w torebce:D I zdziwiona wielce jak ten piesek nie wiedzial nawet gdzie wolno a gdzie nie i jak prosic. na polce w lazience 40 flakonow perfum markowych, w szafach Armani, Dior, Gucci, a w kiblu na klapie (tej co kibel sie zamyka) kupa lezaca kilka dni:O I nie sprzatnieta, bo po co, lepiej koszystac z drugiej lazienki:O Brzydze sie ludzi od tamtego momentu i nie uwazam siebie za wariatke czy kogos kto przesadza noszac rekawiczki. Ja nie wiem czy pani, z ktora sie witam nie rysowala po scianie ot tak dla jaj kupa po czym rak nie umyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używałam rękawiczek prucz tego dwu metrowego kija i procy a jak juz siadalo na nocnik to zawsze miałam kilka tych nocnikuw i wyrzucalam po karzdej kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w jakich ? w srakich !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się pierwszy raz spotkałam z przewijaniem dziecka w rękawiczkach. Masakra , to po co takiej osobie dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam pytanie do autorki czy jak zmieniasz podpaskę to też w rękawiczkach?przecież to też śmierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do toalety zabieram zwykłe rękawiczki, jednorazowe. Do przewijania używam żółtych, lateksowych. A jak zabieram się za męża to używam takich wielkich czerwonych, z wywiniętym brzegiem - sięgają aż do łokcia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłop rękawiczką ci dziecko zrobil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość na diecie
Nie czytałam nic poza tytułem wątku. W skórzanych. Z mojej własnej skóry :-D Nigdy nie przyszło mi do głowy, żeby zakładać rękawiczki! Ale ja całuję tyłek swojego synka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chce nikogo oceniac ale troche zdziwilam sie czytajac tytul...,nigdy mi do glowy nie przyszlo by rekawiczek uzywac przy przewijaniu dziecka,w rodzinie i wsrod znajomych tez nikt nie uzywa...ale kazdy robi jak uwaza....Aczkolwiek smieszne to troche...,niektore z takich osob jakby tak przeniesc 30lat wstecz,to by chyba sie rozplakaly jakby musialy tetry uzywac itp ,skoro musza rekawiczki uzywac przy przewijaniu :),przesadzacie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rękawiczek użyłam sporadycznie tylko i wyłącznie z tego powodu, gdy miałam długie pazury i zdarzyło mi się zadrapać do krwi dziecko podczas przewijania , ale tak poza tym tradycyjnie gołą ręka pielęgnacja była wykonywana (pomijając okres dłuższych paznokci ,aby dziecko nie było podrapane, później miałam już krótsze pazurki i bez rękawiczek na żywioł się szło :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22.02.14 [zgłoś do usunięcia] Literki Chłop rękawiczką ci dziecko zrobil? ~~ To było do mnie? Bo jeśli tak, to odp. brzmi: oczywiście, przez wełnianą! :D Takie tematy tylko na kafe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam takie coś: .www.terrauniversal.com/gallery/gloveboxes/Stainless_Steel_Gloveboxes/Images/glovebox_ss_series_500_w_letters.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fgfgfg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez rekawiczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja używam rękawiczek i nie widzę w tym nic złego. Zwykłe lekarskie, lateksowe, pudełko 50 sztuk ok 15 zł kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×