Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

W jakich rękawiczach przewijacie dziecko?

Polecane posty

Gość gość

Wiem, że niektóre matki robią to gołymi rękami, ale wiem, że ja nie dam rady. Co jest lepsze do przewijania niemowlęcia - rękawice lateksowe, jednorazowe, a może jakieś specjalne? w Sieci nic nie mogę znaleźć na ten temat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) a to dobre pewnie nic nie znalazłaś bo pierwsze słyszę o przewijaniu dziecka w rękawiczkach, ale w sumie świat idzie do przodu więc czemu nie :) proponuje przy okazji zaopatrzyć się w kombinezon jak cię dziecko zarzyga ulewanym pokarmem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w jakich rękawiczkach myjesz sobie d**ę i w jakich dotykach członka swojego faceta? :/ Użyj takich samych... ta sama fizjologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytam poważnie. Tak mamy XX wiek... chyba mam prawo do zachowania higieny. kibel, za przeproszeniem, też myjesz gołą ręką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
członek przypomina Ci w czymkolwiek stolec? Tyłek sobie mogę myć bez bo jestem czysta i zdrowa ale dziecko... kijem bez czegoś nie tknę! Pielęgniarki w domach opieki dla starców używają rękawic - wiem na pewno - więc czemu nie do dzieciaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak masz taki problem, to kup sobie jednorazowki lekarskie. Nie widzę problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikikiki2
zwykle lateksowe jeśli już, do skóry wrażliwej :) nie przejmuj się kaśliwymi uwagami - ja też się brzydzę ulewania i odchodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha chyba nienormalna jakaś jesteś pracowałam jako opiekunka do dziecka i w życiu nie przyszłoby mi do głowy żeby przy dziecku zakładać rękawiczki !!!! już nie wspomnę jaka reakcja by była matki dziecka ... Kobieto opanuj SIĘ DZIECKO TO NAJCZYSSZA ISTOTA JAKĄ ZNAM ..... TZN NIEMOWLAK JEST CZYSTY I ZAZWYCZAJ ZDROWY nie trzeba się obawiać ... to raczej ludzie z zewnątrz mogą zarażać czymś dziecko ...... biedne to Twoje dziecko ... Może chcesz je oddać skoro się tak brzydzisz????? kretyko kochaj dziecko a nie wymyślaj bzdury a jak nie umiesz to idź do psychologa i psychiatry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi drodzy :) Weszłam, az z ciekawosc na ten topik, aby poczytac Wasze odpowiedzi na te temat, jednak.. Dlaczego tak surowo oceniacie Pytajaca? Hmm sama dziecka nie posiadam, wiem ze moze byc zywa miloscia, ale kobieta ma racje, ze przeciez to nie grziech uzywac np. bawełnianych rekawiczek do mycia- badz co badz- zak**** nej d*pki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to normalne ze pytasz
nie przejmuj się komentarzami, ale radzę publicznie nie przyznawać się, że tak przewijasz bo Cię zjedza. ja przewijam w takich czarnych nitrylowych nie lateksowych, lateksowe smierdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ps pracując w domu dla osób geriatrycznych obowiązkowo rękawiczki jasne że tak ale nie przy dziecku swoim !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejne nudne prowo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie mamy XXI wiek, dzieci też róbmy przez gumowe rękawice!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikikiki2
a co w tym złego. miłosc macierzynska rozszerza sie na milosc do odchodow? serioserio? odkad? po waszych reakcjach widze, ze niektore z was robia zdjecia tych zasranych pieluch i na FB jeszcze daja. niektorzy sa wrazliwi na zapachy, a smrod g.... raczej dlugo sie na rekach trzyma - niestety wiem. i nie, dzieci nie sa czyste -to bzdura, ludzkie mlode w przeciwienstwie do innych ssaków w ogole nie ma odruchow mycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu nie dla własnego dziecka? no sorry - lepiej pachnie niż staruszka, czy jak? gdybym się sama, za przeproszeniem, zsikała w łóżko, użyłabym rękawic, co z tego że to moje siki? przecież odchody są zawsze poskudne (no chyba że osoby tu piszące że robić to gołymi rękami lubią zboczony sex i zabawy złoty deszczyk :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za durna matka, brak słów. Póżniej sie dziwimy że takie coś dziecko udusiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gl0000
ja przewijam od zawsze w rekawiczkach bo sie brzydze i tyle lateksowych jednorazowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gl0000
ja przewijam od zawsze w rekawiczkach bo sie brzydze i tyle lateksowych jednorazowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamknijcie się wariatki matki-polki krowy nawiedzone i wracać do pieluch, bo klawisze zafajdacie:) Do autorki postu - każde wygodne, ja używałam jednorazowych w szpitalu, było to praktyczne bo nie byłam w stanie wstać i iść umyć rąk, więc nie było innej opcji. Potem w domu tak mi już zostało, mąż też używał, dziecko nie wyglądało na pokrzywdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie jak do mycia naczyn, do pół ramienia. tylko trzeba je posypać talkiem, bo moga być sliskie i dziecko moze wypasc. nie przejmuj sie dziwnymi komenatrzami - niestety wiele Polek to ciągle jeszcze brudasy co nie maja naturalnego odruchu wstretu nawet dotykając odchodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiotko nie myl brudasów z przewijaniem swojego dziecka, pustaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta prawde ci powie
kiedys matki calowaly obsrane d**y swoich pociech i wszyscy byli szczesliwi, no ale nie potepiam autorki, tez brzydzilam sie przewijac siostre, ale to nic w porownaniu do obrzydzenia jakie mialam przewijajac obce dziecko ktorym sie opiekowalam, jednak "rodzinna kupa" pachnie inaczej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazde gumowe czy z innego sztucznego tworzywa, są równie nieszkodliwe. używam takich dosc cienkich dla wygody. nie rozumiem czemu niektórzy się tak oburzają, ciekawe odkąd matka dbajaca o czystość i zdrowie to zla matka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty gluupia pipo Co ty porownujedz obcych ludzi z domu Starcow do wlasnego dziecka?! Ty Masz zawsze duupsko czyste no jasne :D co za debilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allanika
Używam maty nieprzemakalnej, talku i specjalnych rękawic lekarskich z silikonu. Używam też na co dzień odświeżacza powietrza w miejscu gdzie to robię. To dla mnie tak samo normalne jak używanie mydła, szczoteczki, pralki czy zmywarki - standard, nie jakieś luksusy, myję też dokładnie ręce po kontakcie z pieluchami czy zarzyganymi ubrankami. I trochę jestem tylko w szoku, że nie wszyscy tak robią. Potem taka idzie do sklepu, obmaca ręką pieczywo czy owoce, a inni to jedzą... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o qrde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wy naprawdę brzydzicie się przewijać SWOJE dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allanika
Z drugiej strony niewiele mnie już zdziwi - w toaletach publicznych większość kobiet wychodzi z kabiny nie myjąc nawet pobieżnie rąk więc czego się spodziewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahhahahahhah:)))))))))))))
No bez jaj zeby swoje dziecię przewijała w rękawiczkach .Kurde w rękawiczkach to mozna gówno po psie zbierać na ulicy a nie dziecko przewijać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allanika
Wiesz psie czy ludzkie, akurat cuchnie podobnie, a nawet chyba ludzkie gorzej, więc argument to żaden. Czy chociaż myjecie porządnie, tj długo i mydłem odkażającym, ręce po przewijaniu/ Pytam poważnie, bo ciągle jestem w szoku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w szoku jak można przewijać własne dziecko w rękawiczkach :O Dla mnie to nienormalne dotykać własne dziecko w rękawiczkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×