Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ellenn.Lee

Jesteśmy rok po ślubie i jestem dumna, że nie jestem jeszcze w ciąży

Polecane posty

Gość ellenn.Lee

Braliśmy ślub w tamtym roku w sierpniu. miałam 22 lata, mąż 28. Jak powiedzielismy o ślubie to większosc myślała, że wpadliśmy bo ja taka młoda, pózniej była gadka że po co mi w tak młodym wieku ślub że pewnie zaraz pieluchy itp. A teraz rok po ślubie mam 23 lata i kazdy pyta kiedy dzidzius, a my nie planujemy narazie. ja pracuje, mąż pracuje, wynajmujemy mieszkanie. o dziecko chcemy zacząc starania za jakies 1,5 roku. Jestem dumna, że pokazalam im wszystkim że ślub nie oznacza od razu pieluch i dziecka, że można życ we dwoje a nie zaraz po ślubie zachodzic w ciąże bo tak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oyghvbiugyh
my w pazdzierniku mamy 3 rocznie ślubu i dopiero od przyszłego roku zaczynamy starania. tez wszyscy pytali i pytają kiedy dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hihi a i tak wiekszosc mysli ,ze masz problemy z zajsciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja wyszlam za maz jak mialam 20 lat maz 25 i o dziecko zaczelismy sie starac po 2 latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellenn.Lee
nie myślą tak bo otwarcie mówie że nie planujemy w najbliższym czasie dziecka. własnie po twoim wpisie tez widac tą zasciankowosc ludzką, po slubie musi byc dziecko bo jak nie to znaczy że masz problemy z zajściem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pffffff tez mi cos :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bo wszyscy co maja problem z zajsciem tak mowia ,bo sie wstydza.Kazdy i tak bedzie myslal swoje ,ciezko dogodzic.I nie chodzi o mnie (bo mi to wszystko jedno kto i kiedy)ale to sa fakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyszła na łąke ze stokrotka
i dobrze dziewczyno. ja mam 20. jak będę brać ślub to pewno będę w Twoi wieku i też czuje że będą znajomi wymyślać bóg wie co i obcy a ja chce dzieci po 30dopiero pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam 19 lat mąż 21 gdy się pobraliśmy.Po 3 latach zaczęliśmy się starać o dziecko.Teraz ja mam 30,mąż 32 i nadal się staramy.I już mnie męczy gadanie,że jeszcze nie chcemy...4 razy nieudana inseminacja,2 razy in-vitro. Gdybym wiedziała wcześniej,że tyle zejdzie to bym wolała wpadkę i nie musiałabym być dumna z tego,że nie zaliczyłam wpadki przed ślubem... Życie... Ale Wam życzę jak najlepiej :) Powodzenia w staraniach za jakiś czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hhhahaha no jasne ,że mowią że nie planują a tak naprawde nie mogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po 4 latach od ślubu zaszlam w ciążę:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ślub i zaraz potem dziecko to obciach tak jakby małżeństwo po to tylko było, jak taśma produkcyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my dwa lata po slubie podjelismy decyzje o dziecku. I tak jak zawsze chcialam -przed 30tka urodzilam pierwsze dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my tez z mezem ponad rok po slubie.bralam tabletki i odstawilam aby starac sie o dziecko narazie po kilklu probach nie udalo sie a wiem ze mozemy miec bo robilismy badania,moze poprostu za bardzo chcemy i sie nie udaje:p ludzie po to slub biora zeby byc razem miec dziecko zalozyc rodzine a nie tylko dla papierka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lufthanssssssssssaaaa
Ja rozumiem, ze sie nie chce miec dzieci po slubie ale kurva !!!!!!!!!!!!! po co wchodzicie na forum " o ciazy i macierezynstwie " w takim razie ????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my jestesmy 2 lata po slubie i wlasnie oczekujemy pierwszego dziecka, jeszcze 3 miesiace do porodu, to bedzie coreczka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lufthanssssssssssaaaa
to tak jakby mnie nie intersowalo wedkarstwo i specjalnie wchodzila na fora wedkarskie, zeby o tym komus powiedziec.......zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowy kwiatek
a co to za powód do dumy?? że się umie używać środków antykoncepcyjnych? phi, też coś! mam nadzieję, że osiągniesz w życiu coś więcej, z czego będziesz mogła być dumna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale heloiza znasz realia w Polsce.Wiekszosc do slubu juz ma staz 5 lub 9 lat w zwiazku.No i jak sa poslubie to duzo sie nie zmienia bo przeciez bzykaja sie od wielu lat ,jak stare juz dobre malzenstwo:) Wiec na co czekac jak po slubie nie maja dzieci latami to nie swiadczy dobrze.Moja znajoma zanim wyszla za maz chodzila juz z partnerem 5 lat ,teraz jest 5 lat po slubie ,dobra sytuacje materialna ,wszystko co potrzeba do zycia a dzieci nie maja(a jak widzi dzieci to az jej sie oczka swieca) Mowia ,ze nie maja w planach narazie ,ale zapewnie sie wstydza ,bo to takie krepujacei przykre.Tez bym sie krepowala .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widocznie nie ma innych powodow do dumy:) Ale durna autorko jestes ,dumna bo wpadki nie zaliczylas .Brawo ,gratulacje.Ja tez mam planowane dzieci ,ale nie wiedzialam ,ze to powod do dumy haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dla mnie nie ma sensu brać ślubu, jak się jeszcze nie zamierza zakładać rodziny. Ja wyszłam za mąż w wieku 30 lat i uważam, że wspólne niesformalizowane mieszkanie przed ślubem jest znakomite. Nie mnoży się w ten sposób nieszczęśliwych małżeństw, co są ze sobą z przyzwyczajenia, a w sumie niewiele ich łączy lub się ze sobą nudzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ja tez tak myslalam jakzalozycielka forum, a zaczelismy sie zaraz po slubie starac, i co ?? bylam juz 2 razy w ciazy i 2 razy poronilam i zapewne gadaja ze nie moge miecdzieci jak tylko wyjde na osiedle(malutkie wszyscy sie znaja) to bezczelnie siegapia na brzuch z checia bym wszystkich zabila za to teraz zaluje ze nie wpadlam(bo nie bralam pigulek) jak 90% kolezanek i ludzi w moim wieku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rany jakoś nigdy nie pomyślałabym że planowane dziecko po ślubie to powód do dumy. No to mogę być z siebie dumna. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość detelinka
a co tu sie krepowac? myślisz jak moja stara babka ze jak nie moze miec dzieci to trefny czy cos w tym stylu? a jak bedziesz miala cukrzycę to też sie bedziesz krępować? albo nadcisnienie? przez takich jak wy polska jest takim d*pnym krajem! A co do autorki postu to ma racje ze jest dumna, chciała przełamac stereotyp i przełamała, żyje jak chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"mieszkamy w wynajętym mieszkaniu" musisz puchnąc z dumy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mialam dziecko 10 lat po slubie - dla mnie akurat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×