Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jakie ciezarki na odchudzenie ramion?

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny z jakim obciążeniem najlepiej cwiczyć aby zżucić tłusz z ramion oraz baaardzo delikatnie wyrzezbic sobie badz tez nadac ksztal miesni?? 1,5 kg? czy mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie miałam tlustych ramion,ale chciałam poprawić swoją wagę,bo"Jestem"jak patyk (od 8tyg.ćwicze) Zaczynałam od 1kg,ale szybko zmieniłam na 2,teraz albo 2albo 3kg.robiłam różne ćwiczonka na ręce w każdym bądź razie dużo ;) aaa.lepiej ćwicz całe ciało,bo będziesz wygladac śmiesznie ćwicząc tylko jedną partie mięśni ;) W sensie efektu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinkaaa
Ja jestem szczupłą osobą i ćwiczę z hantelkami 1,5 kg takimi jak tutaj http://athletic24.pl/product-pol-3400-THORN-Hantle-winylowe-1-5kg-Hantle.html Sama musisz dobrać, które hantle będą dla Ciebie bardziej odpowiednie, ale myślę, że warto zacząć od takich mniejszych hantli, lecz ćwiczyć regularnie i dołączyć ogólne ćwiczenia, nie tylko na ręce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie, z którymi w serii dajesz radę zrobić 10-12 powtórzeń, ostatnie z trudem. To na mięśnie. A na tracenie tłuszczu tradycynie: bieganie, pływanie, rower, ćwiczenia interwałowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćwiczenia z ciężarkami spowodują raczej rozrost mięśni, przez co ramiona staną się jeszcze większe. Jeśli zależy Ci na spaleniu tłuszczu to tu lepszym pomysłem są ćwiczenia aerobowe – bieganie, pływanie, jazda na rowerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uhuhuhu
"ćwiczenia z ciężarkami spowodują raczej rozrost mięśni, przez co ramiona staną się jeszcze większe" Xxx nie pisz takich bzdur,ok? tak będzie miała muły jak facet! ciekawe skąd? Kochana Autorko,ćwicząc z ciężarkami ładnie podkreślisz mięśnie ramion,mówię Ci będziesz się nimi zachwycać ;) ja ręce ćwicze od 9tyg.i nie ma żadnego mega rozrostu mięśni!są tylko podkreślone ładnie. Ten baran,co tak pisze to niech mi wytłumaczy co mają aeroby do ramion?po za tym jak można porównać efekt ćwiczenia siłowego kobiet i mężczyzn?mężczyzni mają więcej testosteronu stąd duży rozrost mięśni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uzywam 10kg, podchodze teraz do 12,5kg (chest press) i wcale nie mam wielkich miesni, tylko wlasnie podkreslone. Nie wiem dlaczego kobiety boja sie cwiczyc na silowni. Kobiety nie sa w stanie rozbudowac miesni jak facet. No chyba ze czyms sie wspomagaja. Za to cwiczenia na silowni swietnie spalaja kalorie i rzezbia cialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tenbaran
"Ten baran,co tak pisze to niech mi wytłumaczy co mają aeroby do ramion?" A to, osiołku, że nie ma czegoś takiego jak miejscowe spalanie tłuszczu pod ćwiczonym mięśniem. To, że pomachasz ręką nie znaczy, że na tej ręce, i tylko na tej ręce sadło wyparuje. Nie ma znaczenia, czy ktoś chce stracić sadełko na prawym łokciu czy na lewej skroni, droga jest ta sama: trening interwałowy i aerobowy, angażujący duże mięśnie i tracenie tłuszczu WSZĘDZIE, w tym i w miejscu "newralgicznym" (nieraz tam tłuszcz spadnie jako ostatni, takie to wredene mamy ciała). Co do ćwiczeń z ciężarami masz rację, trzeba by ogromnego pakowania i diety (a nieraz i supli), żeby na serio kobieta rozbudowała mięśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia4680
Zgadzam się z panem baranem ;), ale i z Uhuhuhu. Same ćwiczenia na ramiona nie pomogą ich odchudzić (rzeczywiście potrzeba tu aerobów) ale warto ćwiczyć ramiona siłowo, bo się robią kształtne.Nawet facetom trudno doprowadzić do rozrostu mięśni, więc kobiety nie powinny się o to w ogóle martwić. Moja idolka, pani z bloga chickentuna, podnosi ciężary i je zdrowo, również dużo białka, a ma w bicepsie 18 cm (czyli bardzo mało). Poza tym siła ramion przydaje się do różnych codziennych czynności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uhuhuhu
"Nie wiem dlaczego kobiety boja sie cwiczyc na silowni. Kobiety nie sa w stanie rozbudowac miesni jak facet. No chyba ze czyms sie wspomagaja. Za to cwiczenia na silowni swietnie spalaja kalorie i rzezbia cialo." xxx bo jest przeświadczenie,że muły będą miały jak pudzian czy inny paker :P po za tym,martwy ciąg czy "dzień dobry" oraz wiosłowanie ze sztangą, To takie nie kobiece :P a już wejście na "wiosełka" to broń Boże :] Hahaha.uwierz,że nie widziałam,kobiety na siłowni,która sama z siebie by na nie wlazła :D tylko pod presją trenera jak mają trening personalny :P ja jestem wyjątkiem,bo zawsze od nich zaczynam ;) "rozgrzeje" i ręce i nogi ;) dla mnie ekstra :D Po drugie kobiety boją się tego,że mężczyzni będą się nadmiernie przyglądać i się śmiać,co jest kompletnie nieuzasadnione ;) a to brdziej kobiety,pukają się w głowę ;) Z powodu wyżej wymienionych powodów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki ważny jest taki opłacony spam, hoho.. to to dopiero sama waga WON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×