Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maksio1

Pomysł na meble

Polecane posty

Moje meble kuchenne są drewniane,ciemny odcień.Dodatkowo dwie ściany pokryte boazerią i wiszącymi u góry szafkami do kompletu. W chcili obecnej nie jestem w stanie zmienić mebli,jednak marzę o kuchni z niebieskimi meblami i białymi ścianami. Pytanie-MALOWAĆ meble? A co z panelami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Meble jak najbardziej można malować, sama malowałam białą szafę, która pożółkła ze starości. Z tym że najlepiej, jeśli meble mają gładką powierzchnię, bo najładniej wychodzi jak się da malować wałkiem. Pędzlem bym się nie odważyła, wydaje mi się, że nie da sie tego zrobić ładnie. A może pokombinować z wymianą samych frontów? wymiary szafek-korpusów są raczej standardowe. Boazerii bym się pozbyła czym prędzej. Mam uraz, u rodziców przez boazerię latami nie dało się pozbyć robactwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sali88
Gdy ja meblowałem pokój, szukałem przeróżnych inspiracji. Strasznie spodobały mi się takie meble http://www.brw.com.pl/mebloscianki/ A najbardziej ta meblościanka AKONA, tylko odcień nie taki jak chciałem. Ale udało mi się porozmawiać z producentem, troszkę dłużej poczekałem i były takie jak chciałem. Nie widzę sensu w malowaniu mebli skoro można na chwilę obecną dostać je we wszystkich kolorach tęczy. Wystarczy porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na boazerie mozesz nakleic tapete ladna chyba ze potrafisz zdemontowac boazerie to chyba nie jest trudne i wowczas tapeta meble mozesz smialo pomalowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie - a co do mebli to pomaluj, przerób, jak chcesz. W necie jest sporo porad w tym zakresie a i artykułów meblarskich do takich przeróbek tez nie brakuje w sklepach chociażby tutaj - http://ardi.com.pl/14.akcesoria-meblowe cała lista, zobacz,co może ci się przydać i działaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drewno przyjmie wszystko, tak jak papier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×