Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość slonica pytalska

mamy karmiace mm z wyboru, ile mialyscie lat jak urodzilyscie?

Polecane posty

Gość gość
nie wierze że każda tu mieszka z dziadkami i ich wykorzystuje żeby móc siedzieć na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wyobraź sobie że patrze na dziecko wystarczająco często w czasie karmienia, żeby się nim nacieszyć xxx Ty idiotko, nie chodzi o to, żebyś ty się nacieszyła dzieckiem... Dla ciebie tylko ja, ja i ja w centrum, co? Stąd to klepanie w internecie i czytanie książek podczas karmienia. Pewnie jesteś jakaś patologią, która dziecko zaniedba tak, że biedactwo nie będzie wiedziało jak but zawiązać czy literki składać, tylko będzie się kiwać w przód i w tył w jakimś kątku... Takie jak ty nie powinny mieć dzieci. Poza tym ograniczona pało chodziło o nawiązywanie więzi z dzieckiem W TRAKCIE KARMIENIA co nie oznacza że masz się w nie wgapiać 24h/dobę. Nawiązywanie więzi to nie wgapianie sie - ale skąd masz o tym wiedzieć, skoro tyle wiesz, co na kafe wyczytasz... Żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj jak daleko idące wnioski wysnuwasz na podstawie jednego zdania. Co za bujna wyobraźnia. A jak łatwo przychodzi ci obrażanie innych. Ale oczywiście nie napisałąś co się dzieje z twoimi dziećmi w czasie gdy ty zajmujesz się obrażaniem obcych w necie, Wiedziałam! Sprawdź może czy aby nie bujają się w przód i w tył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma co przesadzać i w drugą stronę, dzieci często ssą pierś w półśnie z zamkniętymi oczyma, wtedy myślę, że można coś poczytać jak ktoś ma ochotę. W dzień kiedy dziecko jest rozbudzone to patrzy na nas i rozwija się w ten sposób, akurat przy karmieniu piersią twarz matki jest w takiej odległości na jaką malutkie niemowlę widzi wyraźnie. Jak moje dziecko miało koło roku i przy karmieniu dotykało paluszkiem twarzy, wymieniałam różne części i tak nauczyło się wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lori12

Wiek wiekiem, jednak istotne jest również jak bardzo chcemy dziecka, czy jesteśmy gotowe poświęcić się dla niego i jakie mamy wsparcie. Przez pierwsze tygodnie karmienia było kiepsko i sporo płakałam z bezsilności, jednak pomoc męża bardzo pomogła. Powtarzał, że dam radę, usypiał często Syna, wstawał w nocy do Młodego i przynosił mi go na karmienie i kupił lactosan mama, bo wyczytał, że wspiera laktację. Po kilkunastu dniach wszystko wróciło do normy i pokarmu miałam mnóstwo. Karmiłam 10 miesięcy, urodziłam w wieku 28 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mnie karmienie obrzydzalo na maksa, nie mam nic do karmiacych ale czułam ogromny wewnętrzny opór że dziecko będzie mi wisieć na cycku i je rozmlaszcze. Zresztą ciąża była niechciana i rodzic sn też nie chciałam. Ostatecznie jak już go zobaczyłam to mi się go szkoda zrobiło i odciagalam pokarm, miałam 25 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×