Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Patykowaty chłopak

Co naprawdę myślą dziewczyny o patykowatych chudych chłopakach?

Polecane posty

Gość Patykowaty chłopak

Nie chcę genalizować, a nie dzielić dziewczyn na grube i chude. Jednak ja jestem chudym patykowatym chłopakiem. Zauważyłem, że zaczepiają mnie puszyste dziewczyny, a chude nie. Cieszę się, że jest jednak zainteresowanie moją osobą. Mi też podobają się puszyste dziewczny. Jednak staram się zrozumieć dlaczego o takie dziewczyny mnie zaczepiają. Co one naprawdę myślą o patykowatych, suchych, chudych chłopakach ;-). Pomóżcie proszę :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie nie podobaja. facet ma byc umiesniony i ma miec troche ciala(nie mylcie z tluszczem:D) a nie byc suchym jak patyk. oblesnie to wyglada. Jestem szczupła i nigdy nie podobali mi sie przyglodzeni faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy kosci
Dobry wieczor, jestem kragłą kobieta, ale apetyczną i zawsze miałam wianuszek facetów. Mimo to, osobiscie - nie lubie "patykowatych" facetow - sa malo atrakcyjni:) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam sporą nadwagę, ale nie zauważyłam żeby to miało jakieś znaczenie ile ważę. Najbardziej lubię umięśnionych facetów, potem "umiarkowanych" i z bardzo lekką nadwagą ;D patykowatych niebardzo, bez urazy. To chyba nie ma takiego znaczenia ile dziewczyna waży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hooooooof
a co za problem zacząć chodzić na siłownię? Tacy patykowaci, chudzi faceci, budują suchą masę mięśniową. Po roku dobrego treningu będziesz miał najbardziej pożądaną przez kobiety sylwetkę, czyli suchą a jednocześnie umięśnioną 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patykowaty chłopak
Czyli jestem skazany na samotność do śmierci :-(! Siłownia w moim wypadku nic nie da. Bo całą pracę spalam na ciepło, bo mam przyszpieszony metabolizm. Mój brat pracuje na tartaku od 3 lat i wygląda tak samo. Nawet mieśnie nie rosną, a apetyt mam ogromny, pod warunkiem, że nie jestem silnie zestresowany. Czyli muszę czekać na śmierć w samotności, bo nie sądze, żebym kogoś znalazł nawet jakbym o siebie zadbał :-(!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merlene5
Fajny jest Marcin jest wysoki i nie jest chudy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patykowaty chłopak
I jeszcze jedna rzecz! Nie chcę nigdy, żeby kobieta się nademną litowała, albo wzięła mnie z litości. Niepotrzebuję litości! Nie ma nic gorszego niż być całe życie sam :-(. Taki byłem od małego i taki chudy pewnie zdechnę :-l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo źle jesz i tyle, dużo nie znaczy że przytyjesz, dieta na białku, kup jakąś dobrą odżywkę białkową i suple kreatynowe, a po kilku miechach będziesz wyglądać normalnie, pamiętaj o robieniu dni wolnych od treningu, bo właśnie wtedy mięśnie rosną, nie wolno ćwiczyć dzień w dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fewwewe
Mi nie podobają się patykowaci faceci. :( Moim zdaniem to o wiele gorsze niż kobieta z nadwagą. Baba przy kości ma chociaż jakieś atrybuty płciowe - wielkie cyce, duży tyłek, a niektórzy faceci to uwielbiają. A chudy chłopak jest zupełnie aseksualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli wykreslasz pulchne kobiety? bo piszesz ze takie zwracaja na ciebie uwage ale zaraz piszesz ze bedziesz skazany na samotnosc:P wiec widzisz ze sam szukasz jakiegos typu kobiet a jednoczesnie wolalbys zeby panie nie patrzyly na wyglad;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy bylam mlodsza i szczuplejsza bardzo podobali mi sie wysocy szczupli faceci, teraz jestem gruba na diecie i podobaja mi sie tacy sami, oraz szczupli umiesnieni - nie masa, ale sila i forma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2345235
Ponoć ludzie uznają za atrakcyjne osoby które mają podobny procent tłuszczu w ciele. W moim przypadku to prawda. Gdy byłam szczupła, podobali mi się szczupli. Teraz mam trochę nadwagi i lubię facetów albo "ubitych" albo umięśnionych, w każdym razie chudzi odpadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E, nieprawda, ja jestem gruba a podobaja mi sie chudzi. Zawsze podobali mi sie faceci szczuplejsi ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patykowaty chłopak
Może źle napisałem. Zaczepiają w sensie takim, że najpierw się do mnie przymilają, że podobam im się, a potem mnie obgadują, że "ja z nim kochałam" się! A wszyscy "jak było" i noi jak", "ale ma dużego"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patykowaty chłopak
Przepraszam, że tak napisałem, ale sam już nie wiem czy one są szczere czy jaja sobie robią. Dlatego utworzyłem ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patykowaty chłopak
Gość 01.08.13 15:23. Mogłabyś się przedstawić i uzasadnić swoją wypowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jeśli chłopak jest chudy jak patyk ale ma 190 cm, jest inteligentny, wesoły, elegancko się ubiera i pachnie drogimi perfumami, ma własne auto i w miare dobrze płatną pracę, do tego nonstop uśmiech na twarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny wolą koksów i bears

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie moze byc chudy, ale musi byc wysoki. Miec duze dlonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładną buzię musi mieć i być wysoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie lubię chudych, patykowatych facetów. Wydaje mi się, że głupio bym się czuła, gdyby mój facet był chudszy niż ja, chociaż sama gruba nie jestem, raczej taka w sam raz (54 kg, 66 cm w talii). Ale nie podobają mi się też panowie bardzo umięśnieni czy ci z dużą nadwagą. Najbardziej podoba mi się normalna, szczupła (lecz nie chuda) sylwetka, mały (!) brzuszek wygląda słodko. Fajnie jest nie czuć wbijających się kości, kładąc głowę na ramieniu mężczyzny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patykowaty chłopak
Błagam was! Nie podpisujcie się jako "gość". Taki tekst źle się czyta, zlewa się z innymi wypowiedziami, nie można się odnieść do konkretnej wypowiedzi! Więc bardzo was proszę podpisujcie się inaczej niż "gość". Zgoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety o nich nie myślą. ew. myślą żeby ich nakarmić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyganeczkaa
//gość a jeśli chłopak jest chudy jak patyk ale ma 190 cm, jest inteligentny, wesoły, elegancko się ubiera i pachnie drogimi perfumami, ma własne auto i w miare dobrze płatną pracę, do tego nonstop uśmiech na twarzy? // to wtedy odpada jesli jest chudy jak patyk, bo wtedy wyglada jak patyk a nie jak mezczyzna, nie pociaga, nie podnieca, nie wzbudza pozadania jego cialo, wszystko na NIE! nie ma sie do czego przytylic, nie ma na co popatrzec, co pomacac, widok takiego patyka odrzuca, wyglada jak niedozywione dziecko badz chlopiec przed dojrzewaniem a nie meski facet. nie tylko wy faceci patrzyie na cialo kobiety, na biust, pupe, my kobiety rowniez zwracamy nuwage na cialo mezczyzn, na meskie cialo, bo tylko takie wzbudza pozadanie. nic chyba wiecej dodawac nie musze. dobrze, ze ma prace, auto, perfumy, usmiech bla bla ... wiec wolisz, by kobieta byla z kolesiem dla jego auta, pracy, kasy itp a nie dla pozadania? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alanee
Mi też się nie podobają, wolę, żeby facet miał lekko za dużo tłuszczu, niż za mało. Chudzi faceci są aseksualni, miałam takiego kiedyś, jako nastolatka i nic nie czułam przytulając się do niego, tzn. czułam-kości. A po seksie byłam poobijana, bynajmniej niz z natęzenia rozkoszy. Dziękuję za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DziewczynaChudego
Moj chlopak jest niesamowicie chudy. Wazy 60 kg przy wzroscie 185. Ja jestem od niego 15cm nizsza i tylko 1kg lzejsza i mimo to bardzo mocno sie kochamy i jest nam cudownie. On jest bardzo silny nosi mnie i przytulanie sie do niego nie jest ani troche nieprzyjemne. Jestesmy razem prawie dwa lata. Nie przejmuj sie napewno kiedys sie zakochasz i nie bedzie dla Ciebie wazne czy ona jest gruba czy chuda. Moj chlopak tez probuje przytyc i tez slabo mu idzie i sie denerwuje ale to sprawa na inny temat :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patykowaty chłopak
Do: Dziewczyny chudego. Wiesz co bycie chudym też ma zalety, mogę jeść co chcę, ile chcę i kiedy chcę i się nie przejmować kilokaloriami. Jednak mam dosyć wytykania palcami, że jestem chudy i że bardzo sybko łysieję. Nie wierzę w bajki dla dzieci o miłości, bo to bzdura. Każdy tylko jest egoistą nawet w związku. Wiem co mówię, nie raz nabierałem się na ich sztucki. Nie wierzę w takie rzeczy :-(!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×