Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Patykowaty chłopak

Co naprawdę myślą dziewczyny o patykowatych chudych chłopakach?

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny wolą chłopaków z nadwagą niż takich z płaskim zadbanym brzuchem" x cream nie piertol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patykowaty chłopak
Ja chcę, tylko jednego, żeby one się nie wyśmiewały tylko dlatego, że jestem chudy. Myślą, że nie mam uczuć, a później wszyscy udają zdziwionych, że ja jestem taki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patykowaty chłopak
Ja chcę, tylko jednego, żeby one się nie wyśmiewały tylko dlatego, że jestem chudy. Myślą, że nie mam uczuć, a później wszyscy udają zdziwionych, że ja jestem taki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 1 nie jestem cream po 2 prawdą jest, że prędzej dziewczynę znajdzie taki "Arnold Boczek" niż normalnej budowy ciała chłopak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoncz p******ic prawiczku spojrz prawdzie w oczy i przyznaj zes nieudacznik:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem prawiczkiem, i nie gadam bzdur zobacz sobie co piszą kobiety wcześniej w temacie, że szczupli faceci są nieatrakcyjni. Dla kobiet facet musi mieć masę i niezależnie czy to tłuszcz czy mięśnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy to taki problem wybrac sie na silownie, gdzie z pomoca ODPOWIEDNIEJ ustalonej przez SPECJALISTE diety mozna ladnie nabrac masy? Tylko musi byc DIETA, bez diety to nie ma sensu. Kumpel cale zycie wazyl 57 kg przy 175, w ciagu 4 miechow na silowni przy cwiczeniach i DIECIE doszedl do 74. Wiec nie p********e ze sie nie da, bo cwiczenia ale przede wszystkim DIETA czynia cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 180 cm i 85 kg i wg dziewczyn jestem chudy jak patyk to ile powinienem ważyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patykowaty chłopak
Ja nie lubię się powarzać! Mój brat od 3 lat pracuje na tartaku i nic po nim nie widać. Ja akceptuję swój wygląd. I śmieję się z tych wszystkich reklam na odchudzanie. Mnie kilokarorie nie obowiązują. Mi podobają się puszyste dziewczyny i nie mają się czego wstydzić. Oglądając na TVP Historia filmy przedwojenne nie przypominam sobie, żeby one były chude jak patyk te aktorki raczej puszyste i bardzo ładne i seksowne ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To gdzie tkwi problem facet? Bo żalisz sie i zalisz. Lubisz puszyste panie- ok. takie zwrtacaja na ciebie uwagę - to chyba dobrze nie? Kobieta nie zwraca uwagi na kogoś kto jej sie nie podoba. Moze przestan tak biadolic o tym jaki jesteś chudy a popracuj nad pewnościa siebie, dużo sięuśmiechaj i na pewno kogoś znajdziesz. mam wrażenie że wyszukujesz problem na siłe. Boisz sie że cię ktoś wysmieje..myślisz że ty jeden? kazdy człowiek boi się odrzucenia ale czasem trzeba sie przemoc, zagadać usmiechnąć. następnym razem jak zauważysz oznakę zainteresowania ze strony jakiejś panny - np. bedzie się często uśmiechać, szukac twego wzroku, niesmiało zagadywac itp. to tez cos podziałaj nie sądze byś został zmieszany z błotem. Wiecej akcji mniej uzalania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patykowaty chłopak
Moskala. Ja się nie żalę, jaci tylko opowiadam. Problem nie leżu u mnie tylko u tych dziewczyn. Mi się podoba, fajna, mądra, inteligentna, duża dziewczyna. Problem polega na tym, że nie chcę być przez nich jak śmieć nic nie warty. Chcę tylko, żeby one nie nabijały się, że jestem patykowatym chudym chłopakiem. Ja też jestem chłowiekiem. Chciałbym poznać taką dziewczynę dla której będę kimś więcej niż chudym patykowatym chłopakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że powinni nabrać ciała ot i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patykowaty - ja kiedyś mialam jakieś swoje ideały, umięśniony blondyn itp... a przyszedł taki czas że się zakochałam i wpadłam po uszy z tą miłością. Chudy patykowaty brunet, twarz cudowna, ale chudy jest mimo że się nie głodzi. Taki los, nie generalizujmy że się nikt nie zakocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorze, są ludzie podli z natury. Są podli faceci naśmiewający się z dziewczyn, są podłe dziewczyny naśmiewające się z facetów. I tacy ludzie u kazdego coś znajdą. Gdybyś miał rude włosy śmialiby się z w włosów, duży nos - z dużego nosa. Zawsze będzie "coś".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patykowaty chłopak
I że chciałbym ją gdzieś spotkać tylko nie wiem gdzie mam szukać. Problem polega na tym, że one puszyste mnie trakują! Zrozumiałaś o co mi chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patykowaty chłopak
Ja taki nie jestem, ale mogę być dla tych które mi w ten sposób dokuczają. Mogę pokazać swoją ciemną stronę, tylko niech się nie zdziwią dlaczego taki jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwykle atakują osoby które same mają kompleksy. No dobra, odszczekniesz się i obrazisz - i pokażesz jak bardzo dotknęły Cię ich przytyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no słychać ton jojczenia w twojej wypowiedzi, na pewno nie wszystkie puszyste dziewczyny cię tak traktują to raz. Jest możliwośc że same maja kompleksy ze za duzo kg maja i przez to się wyżywają na tobie. Jest tez możliwosc że im sie podobasz ale nie wierza że ty moglbys sie nimi zainteresowac i wola ci dokuczac zamiast pokazac jak jest naprawde. Ale na pewno sa tez normalne dziewczyny ktore by sie toba zainteresowaly dlatego ze wpadlbys im w oko, wiec zamiast tracic czas na smęcenie że dziewczyny cie tak strasznie zle traktują, olej to i poszukaj tej normalnej. Jesli bedziesz podejrzliwie traktowal kazda laske ktora sie toba zainteresuje to nigdy nikogo nie poznasz. znajdz sobie jakies zajecie, jest sobota, wez jakis znajomych wieczorem na piwko posiedzcie w jakiejs knajpce, rozluznij sie, poobserwuj ludzi jest mnostwo fajnych dziewczyn dookola moze akurat ci sie uda kogos poznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patykowaty chłopak
Po pierwsze nie narzekam ani nic w tym stylu. Po drugie jestem rozgoryczony, a nie poderzliwy. Po trzecie nie lubię być zmuszany do takich sytuacji, żebym musiał pokazać swoje gorsze oblicze. Po czwarte jestem abstynentem pierwotnym i nienawidzę żadnego alkoholu ani takich miejsc. To działa na mnie jak czerwona płachata na byka. Bo mój ojciec jest alkoholikiem dlatego unikam takich miejsc i ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ja nie lubię się powarzać! Mój brat od 3 lat pracuje na tartaku i nic po nim nie widać" Koles umiesz czytac ze zrozUmieniem? Napisalem ze musi byc ustalona odpowiednia DIETA przez SPORTOWEGO DIETETYKA. A twoj brat pewnie takiej nie ma, dlatego nie rosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
grubszy facet zawsze znajdzie kobietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patykowaty chłopak
:-):-):-) :-D:-D:-D ;-);-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patykowaty chłopak
Może poddacie mi inne miejsca gdzie można spotkać dziewczyny (bez alkohulu)? Byłbym bardzo wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolciaaaaaaaaaaaaaaa
Szczerze, to mi nie przeszkadza chudy. Za to lubię brunetów z brązowymi oczkami i słodkimi ustami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Polsce jest tak... masz byc misio albo koks taka patologia nawyk zacofanie prostactwo.. w innych krajach szczuply wysportowany facet to zdrowy facet, a u nas paranoja jakas zamulony sapiacy grubas (syndrom misio) dostatek chyba! bo jak to tlumaczyc.. ewentualnie duzy silny , a maly slaby taka auto ocena..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciesz się że jakimkolwek babkom się podobasz. Ja mam odpowiednią wagę, 185cm. trochę mięśnia, twarz dosyć męska a żadna nawet nie zwróci uwagi. Nie ogarniam jak to jest że tylu patyczaków o pociągłych twarzach chodzi za rękę z fajnymi laskami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się właśnie podoba bardzo chudy chłopak. Jest tylko jeden problem. Ja, pomimo tego, że nie jestem gruba, i tak wyglądam przy nim na 'dużą'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×