Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 26 latka :-)

Wychowywanie nie swojego dziecka.

Polecane posty

Gość gość
Pffff tylko totalny frajer i desperat zwiąże się z babą z dzieckiem.Normalny i odpowiedzialny męzczyzna nie da się wkręcić w tatusiowanie nie swojego dzieciora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOŚWIADCZONY Facet
Fortuna kołem się toczy. Pamietam jak za młodszego, biedniejszego i przygarbionego podbijało się do takiej ekstra 19stki co to ą,ę, nie, daj mi spokuj. Dziś widzę jak kobieta dobrze partycypuje, od pierwszego spotkania jest milutka i pcha znajomość a jak mówi, że ma dziecko to ja Ą, ę, kończe znajomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co z tymi 19-latkami? Zaczęły już na ciebie lecieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D Facet
Ta, wieszają mi się na szyje jak przechodze pod szkołą) Nie mam problemu z poderwaniem atrakcyjnych dziewczyn i z brakiem seksu czy bliskości. Nie można pracować w ferari nie znajac mechaniki malucha. Dobrze jest w życiu zapłacić frajerskie a potem już czerpać zyski, nie pochylając sie po nagrode pocieszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 25.07.2013 o 02:33, Gość gość napisał:

Ja mam dziecko 2 letnie i nawet nigdzie nie chodzę poznawać tych facetów bo szkoda się potem rozczarować, zresztą dziecko jest najważniejsze a nie własna d**a. Na związek przyjdzie jeszcze czas a nawet jak nie to świat się nie zawali sama nie zostanę. Faceci raczej niechętnie chcą się pakować w taki związek chyba że im zależy na kobiecie i mają dobre serce. Dziecko wiele komplikuje, nie można sobie pozwoliś na spontaniczność wyjazdy, chyba że ma sie opiekunkę bo przecież wszędzie dziecka ciągnąć nie można. Pozostają faceci brzydcy niscy z kiepską praca itp którzy wiedzą że i tak nikogo sobie nie znajdą więc z desperacji dadzą się wkręcić w związek kobiety z dzieckiem/dziećmi byle nie być samemu. Kiedyś dodałam ogłoszenie na stronie swojego regionu zaznaczając że mam dziecko i odezwali się sami nieudacznicy wyglądający koszmarnie, niscy łysi a przedział wiekowy 28-33 bo sama mam 26, po prostu lepiej skupić się na dziecku niż zawracać sobie głowę poszukiwaniami, bo za raz wszyscy myślą że się szuka sponsora, a samotne matki sobie lepiej radzą od większości mężatek które siedzą w domu i liczą na męża zamiast ruszyć tyłki do pracy żeby nie zostać na lodzie jak coś pójdzie nie tak.

Żeńska d..odajka zrobiła sobie bachora z "alfą" w wieku 24 lat i później jeszcze wybrzydza że interesują się nią "wyglądający koszmarnie, niscy łysi" a przecież powinni do niej startować tylko piękni ciemnowłosy adonisi po 190 cm i z sylwetką V 🙂 Durnota nie rozumie że nikt nie ma wpływu na swój wzrost ani (w większości przypadków) na wypadanie włosków, poczekaj matole żeński aż sama wyłysiejesz 😄 Na zrobienie bachora ma się wpływ, można było się zabezpieczyć na dziesiątki sposobów a nie później obrażać innych i mieć pretensje do całego świata że nie ustawia się do niej kolejka bogatych modeli. Twoje dziecko też wyrosło na takie goowno ludzkie pozbawione moralności? To właśnie się dowiedziałem że Ziemia nosi jeszcze dwa ludzkie chwasty więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×