Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Powiekszanie ust

Polecane posty

Gość TVN Style
Wiemy, że wiele osób pada ofiarą błędów lekarzy medycyny estetycznej. Nie każdy potrafi o tym rozmawiać ale też nie każdy musi z tym żyć. Jeśli jesteś taką osobą, TVN Style może Ci pomóc. Wyślij zgłoszenie z opisem swojej historii na adres bledy@tvn.pl Koniecznie załącz zdjęcia części ciała, których dotyczy Twój problem. Możemy sprawić, że lustro znów stanie się Twoim przyjacielem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I takie hieny jak TVN style szukają w ten sposób tematów do swojej tfórczości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze miałam kompleks wąskich ust. Czytając fora zauważyłam, że takich osób jest bardzo dużo. Została mi polecona pani doktor z mojego miasta tj. Wrocławia , dr Nielepkowicz. Klinika okazała się pięknie wyposażona i czułam się tam bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już po powiększaniu, było super i bezboleśnie ja ogólnie jestem wytrzymała a do tego teraz mam piekne usta;) powiększane kwasem hialuronowym u dra Knakiewicza. Narzeczony jest zachwycony moim nowym wyglądem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielka_pik
Widzę, że jest nas tu więcej :) super, dziewczyny ja też polecę Consensus med w Krakowie. Jest miło, wesoło, a przy tym profesjonalnie. Pani doktor, która wykonywała mi zabieg bardzo delikatna, zresztą wcześniej byłam znieczulona kremem więc sam zabieg to "pikuś" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko w Klinice Urody Agnieszki Kurpias (na Wałbrzyskiej). Po zabiegu powiększania ust wyglądają one bardzo naturalnie, a zabieg kosztował mniej niż w innych gabinetach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystałam z usług Centrum Medycyny Estetycznej Jumed w Zabrzu http://www.jumed.eu/ bardzo profesjonalnie wykonany zabieg, czucie wróciło już po 2-3 godzinach. Ktoś wcześniej pytał o trwałą utratę czucia - myślę, że medycyna estetyczna jest już na takim poziomie, że szanse na to są zerowe :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinaaaaaaaaa231321311
Byłam wczoraj na powiekszaniu ust. I o ile wczoraj byłam przerażona bo opuchły i myślałam, ze już tak zostanie to dzisiaj już mi się bardzo podobają ;) Prosiłam żeby powiekszyć je tylko nieznacznie, żeby efekt był bardzo naturalny no i tak jest ,w kazdym razie nie mam kaczego dziubka jezyk.gif Bałam sie tego zabiegu, ale jest super, nie bede pisala u kogo zeby mnie ktos nie osadzil o reklame, ale efekt mi się podoba, a miałam raczej małe usta. Ogólnie widać, ze są troche wieksze, ale tez nie ma jakieś drastrycznej roznicy i ogolnie wyraz twarzy jest lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna Miota
Kiedyś myślałam, że to ekskluzywny zabieg i niewiele gabinetów ma uprawnienia do jego wykonania a tu co opis wrażeń to inna klinika:) Przyznaję ja też dałam się namówić, nigdy nie byłam zadowolona ze swoich ust ale nie planowałam radykalnych kroków aż trafiłam na klinikę Bonadea. Wybrałam się na inny zabieg i jakoś tak wyszło z romowy, że można by coś zmienić chociaż sama nie wiem jak i czy na pewno. Tam za radą specjalistów dowiedziałam się wszystkiego, odczekałam trochę, bo potrzebowałam czasu na przemyślenie jeszcze raz czy chcę i zapisałam się na termin konsultacji z lekarzem z obawą ale też wielką nadzieją na wyczekiwaną zmianę. Po zabiegu byłam zszokowana, w niedługim czasie i przy niewielkim nakładzie finansowym - tylko 1000zł problem znikł osiągnęłam naturalny efekt (kolezanki mi zazdroszczą że wyglądam młodziej:) Ale nie wiedzą że po zabiegu wcale niebędą go musiała szybko korygować (jeden zabieg wystarcza na bardzo długo) Usta wyglądają naturalnie i dużo lepiej. Wreszcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całe życie narzekałam na to, że mam wąskie usta i że prawie ich nie widać, dlatego w końcu zdecydowałam się na zabieg w http://www.aleja-piekna.pl/. Powiem tak, w życiu nie czułam się bardziej kobieco i bardziej pewna siebie, jak teraz. Żałuję, ze tak długo z tym zwlekałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziewczyny! Wiele osób pyta gdzie udać się na zabieg powiększania ust. Jestem pacjentka dr. Wojciecha Żarowa, który przyjmuje w Bielsku-Białej w swoim prywatnym gabinecie medycyny estetycznej. Jestem mega zadowolona z zabiegu powiększenia ust pomimo, iz jestem dość wymagającym pacjentem! Pan Doktor sprostał wszystkim moim zachciankom!!! Ceny są naprawdę fajne i poczucie humoru Doktora jeszcze lepsze. Serdecznie zapraszam osoby, które są zainteresowane takim zabiegiem, nie pozalujecie! Strona przez która ich znalazłam to www.dermatologiabielsko.pl Polecam polecam polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym spytać w jakich warunkach należy przechowywać kwas którego cześć została do korekty po 2 tygodniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście polecam Instytut Imeiaa z Opola. Bardzo dobry i profesjonalny personel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem dlaczego dziewczyny które powiększają sobie usta są od razu krytykowane i wyzywane od sztucznych lal. Wszystko jest dla ludzie tylko trzeba to robić z rozsądkiem. Ja sama mam powiększone ale w takie sposób że wyglądają bardzo naturalnie i dzięki nim czuję się bardziej atrakcyjnie. Najważniejsze to żeby zabieg robił specjalista który sam zna umiar. Jak ktoś z Olsztyna to polecam salon Beloved www.beloved.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana878
Jeśli chodzi o modelowanie twarzy polecam je wykonać w Centrum Zdrowej Skóry Damian. Mają bardzo dobrych fachowców .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia060606
Ja skorzystałam z usług kliniki Bonadea w Krakowie. Cena za zabieg bardzo rozsądna - 1 tys. zł, a efekt naprawdę super. Usta wyglądają dużo lepiej, a co najważniejsze bardzo naturalnie. Koleżanki teraz mi zazdroszczą i mówią, że wyglądam młodziej. Ale nie wiedzą, że jestem po zabiegu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmarzlinka
Ja ostatnio bardziej nawilżałam usta niż powiększałam, ale też kwasem. Są mega mrozy, a moje usta szybko pierzchną, pękają, żadne carmexy nie pomagają. Dlatego zdecydowałam się na zabieg w mttestetica. Lekarka wstrzyknęła najpierw pół ampułki princess rich, po tygodniu kolejne pół. Zabieg wykonuje się pod znieczuleniem, opuchlizna znika po około dniu. Ja mam bardzo wrażliwe usta, więc miałam siniaczki, ale zniknęły po 3 dniach. Polecam zabieg, daje duży komfort dla suchych ust no i nie ma efektu karpika, usta są trochę pełniejsze - wyglądają jak po błyszczyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstydu i ambicji nie macie. Każdy wpis to jakiś gabinet i totalna ściema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynkao
polecam wykonać ten zabieg w klinice Bonadea , na prawdę jest godna polecenia usta wyglądają lepiej i naturalnie za jedynie jeden tys zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela Politańska
Zapraszam na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej (powiększanie ust, usuwanie zmarszczek, wolumetria, mezoterapia itp.) do swojego gabinetu w Łodzi przy ul. Rzgowskiej 56a. Jestem pielęgniarką po studiach na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, oraz ukończyłam studia podyplomowe z Dermatologii w Nowoczesnej Kosmetologii. Posiadam preparaty najwyższej jakości, zawierające w sobie znieczulenie, dodatkowo pacjentki znieczulane są maścią, zabiegi dzięki temu są komfortowe i bezbolesne. Oferuję konkurencyjne i uczciwe ceny. Po więcej info i zdjęcia zapraszam na stronę fb:www.facebook.com/medycynaestetyczna.lodzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łatwo o błąd dlatego lepiej skorzystaj z chirurga, który zna się na rzeczy. Jeśli o mnie chodzi to zdecydowałam się na zabieg w klinice doktora Łątkowskiego i teraz moja usta w końcu wyglądają tak jak zawsze chciałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz sobie na stronkę tej kliniki medycyny estetycznej www.klinikabochinska.pl. Mają bardzo szeroką ofertę na różne zabiegi w bardzo dobrych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violllllka
Jakiś czas temu znalazłam przychodnię http://www.high-med.pl/ w której oferowana jest możliwość zabiegów estetycznych, w tym powiększania ust. Efekt jest niewyobrażalny,a z mojej decyzji jestem zadowolona nie tylko ja, ale również mój mąż który nie potrafi przestać mnie podziwiać w nowej odsłonie przez co oboje chodzimy uśmiechnięci od ucha do ucha. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poddałam się delikatnemu powiększeniu ust i bardzo się cieszę z efektu, nie wygląda sztucznie, o to mi chodziło. Moim zdaniem warto poszukać profesjonalnego gabinetu bo tylko wtedy wiemy, że zabieg będzie bezpieczny i profesjonalny. Ja wykonywałam zabieg w http://makijazpermanentny.szczecin.pl/ i jestem bardzo zadowolona z tego gabinetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandraCzajka
Jeszcze nie słyszałam o powikłaniach podczas zabiegu powiększania ust. Jednak najpierw warto się zastanowić czy taka zmiana będzie nam pasować. Nie chcemy przecież później żałować. Proszę na ten temat wcześniej poczytać http://brukselki.pl/powiekszanie-ust-wykonac/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powikłania zawsze moga się zdarzyć jak np masz uczulenie na preparat albo choćby opryszczki nawracające i nie przeleczone. Bo mało kto wie że przed zabiegiem trzeba sie podleczyć tabletkami z acyklowirem przeciw opryszczce, mało który lekarz o tym mówi a to dość wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty brałas takie tabletki przed zabiegiem na opryszczke? Możesz podac nazwe leku ? To przepisał Ci lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziiullka
Zawsze chciałam miec pełniejsze usta, ale trochę się bałam botoksu :) i zdecydowalam się na czysty kwas hialuronowy -> zabieg Neauvia w Viva-derm, jestem zachwycona bo efekt jest delikatny, naturalny ale jednoczesnie widoczny. Polecam wszystkim które nie lubia przesady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×