Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Powiekszanie ust

Polecane posty

Gość Madziiia
Dnia 31.12.2018 o 18:29, Gość gwiazdkaa napisał:

Tez polecam Restylane, wypełniacz jest naprawdę rewelacyjny, daje tak naturalny efekt, że naprawdę jestem pod wrażeniem 🙂 

Zgadzam się w 100% 🙂 To bardzo dobry wypełniacz 🙂  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka

tez mam w ustkach wypelniacz restylane i jest super, zawsze marzylam o pieknych ustach i w koncu takie mam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Wydaje mi się, że usta warto powiększać tylko w rekomendowanych miejscach. Sama zdecydowałam się  je powiększyć ponieważ miały brzydki kształt i były bardzo małe. Po zabiegu od razu poczułam się o wiele lepiej a wygląd całej twarzy się poprawił. Usta robiłam u dr Paradowskiej a zabieg wykonywała dr Dominika Paradowska. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola

Zdecydowanie taki zabieg nie może być zrobiony byle gdzie. Jeśli wybierzesz miejsce, które ma certyfikaty i pracuje tam dobry dermatolog, wszystko powinno się udać. Sama długo szukałam takiego miejsca zanim uznałam, że jest w 100% pewne i bezpieczne. Zabieg przeprowadziłam w klinice Esderm i jestem zachwycona naturalnym efektem. Po zabiegu miałam 14 dni na wizytę kontrolną. Nie było żadnych konsekwencji, więc jestem pewna, że to był najlepszy wybór. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola

Zdecydowanie taki zabieg nie może być zrobiony byle gdzie. Jeśli wybierzesz miejsce, które ma certyfikaty i pracuje tam dobry dermatolog, wszystko powinno się udać. Sama długo szukałam takiego miejsca zanim uznałam, że jest w 100% pewne i bezpieczne. Zabieg przeprowadziłam w klinice Esderm i jestem zachwycona naturalnym efektem. Po zabiegu miałam 14 dni na wizytę kontrolną. Nie było żadnych konsekwencji, więc jestem pewna, że to był najlepszy wybór. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka

Aby wszystko się udało, trzeba iść do specjalisty, a nie do byle kogo. Ja chodzę do kliniki Dermedika w Krakowie i nigdy nie miałam problemów. Usta wyglądają pięknie i naturalnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×