Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Powiekszanie ust

Polecane posty

Gość Adilala
madziiullka Ale botoksem przecież nie powiększa się ust !!! botoks paraliżuje mięsnie ... kwasem owszem je zdecydowałam się na wypełnienie ponieważ po pierwsze wiadomo pełniejsze usta= sexy usta! a dwa zabieg przy okazji daje nawilżenie ust co dla mnie było mega istotne ... zrobiłam usta u dr mudel w klinice na placu starynkiewicza dostałam namiar od kolezanki ktora miała ładnie zrobione a naturalnie najpierw pani doktor wstrzyknęła ma 0,5 ml a potem za dwa tygodnie jeszcze dostrzyknelam jestem bardzo zadowolona efekt jest naturalny ale usta i kąciki wyglądaja mega lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś pytał o lek na opryszczke - mnie tez doradzono przed zabiegiem w gabinecie kosmetycznym. Pani kazała sobie kupić hascovir control ( http://hascovircontrol.pl/ ) jest bez recepty od jakiegoś czasu więc nie musisz iść do lekarza wcześniej. Podobno to najskuteczniejszy lek, no i jedyny bez recepty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam dr Agnieszkę z kliniki estetycznej skopia estetic clinic w Krakowie - super profesjonalizm - zrobiła mi takie usta jak chciałam bez ,,kaczego dzióbka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także byłam na powiększaniu ust kwasem hialuronowym z tym, że u dr Knakiewicza i podoba mi się efekt. Usta są niewiele powiekszone przez co wygladaja bardzo ladnie i naturalnie, a o to mi chodzilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość221
Poleca klinike zakrzewscy  a szczególnie panią Magde przy zabiegu powieszania ust. Jest to doswiadczony lekarz, indywidulnie podchodzi do pacjenta. Naturalny efekt. Więcej informacji na http://klinikazakrzewski.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo jest zadowolona moja koleżanka gdzie robiła sobie zabiegpowiększania ust i jest zachwycona a wszystko to dzięki kliniki zakrzewscy a szczególnie panią Magde która jest bardzo miła co polecam bo naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinkaz84
Jeżeli chodzi o powiększenie ust to polecam klinike estetyczną Skopia Estetic Clinic. Ja osobiście zdecydowałam się na zabieg gdyż miałam bardzo wąskie usta. Po zabiegu są większe i wyglądają naturalnie, bez sztucznego efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja9
polecam pania Magde Jest to profesjonalna lekarka która pracuje w klinice zakrzewscy  . wykonuje profesjonalnie powiększanie ust;) jestem bardzo zadowolona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama zdecydowałam się na ten zabieg. Teraz moje usta są pełne i piękne. Zabieg powiększenia ust miałam w salonie medycyny estetycznej www.atelier103.pl w Gdyni i polecam wam to miejsce. Mają dobre ceny i profesjonalną obsługę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234df
szczerze polecam kliniki estetyczne skopia estetic clinic. ludzie tam pracujący mili i na prawde znają się na rzeczy:) profesjonaliści w swoim fachu. jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam piękne Panie. Chciałam się spytać jakie są opinie na temat tego kwasu http://www.techderm.pl/ ? Konkretnie chodzi o właśnie powiększanie ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie do dziewcząt po powiekszeniu ust. Czy po zabiegu (ja jestem 3 dni po ) mialyscie problem z umiechaniem sie? Ja nie moge sie usmiechnac :( Mam wrazenie ze gorna warga zastygla razem z kwasem w jednym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi obrzęk trzymał się około 24 godzin, ale lekarze mówią, że u każdego inaczej, czasem kilka godzin, czasem z 2 dni. Zabieg robiłam w centrum szkoleniowym www.ollie.pl Mnie bolało tylko troche, ale efekt super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie to dopiero 3 dni, kwas musi się ułożyć :) Ja jestem tydzień po zabiegu i już nic nie odczuwam :) Jestem mega zadowolona z efektu i najchętniej powiększyłabym jeszcze. Jeżeli szukacie dobrej kliniki w Trójmieście to polecam Wam klinikę La Nika, przesyłam Facebooka :) https://www.facebook.com/La-Nika-Centrum-Medycyny-Estetycznej-I-Laseroterapii-705638126163141/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaggiii
26 stycznie byłam na swoim pierwszym zabiegu powiększania ust. 1mil został wpuszczony w większości w górną wargę. Duża opuchlizna i efekt dziobu kaczora zszedł po 2 tygodniach ale ]górna warga znacząco się zmniejszyła. od kącików ku środkowi znikła czerwień ust przykryta fałdą skóry. Usta są tylko w środkowej części. Dodatkowo podczas uśmiechu cała górna warga chowa się pod skórę tworząc karykaturalny uśmiech. Podsumowując chciałam się upiększyć a zostałam oszpecona. W momencie kiedy zwróciłam uwagę że usta zosatały źle zrobiona że czuję ciągnięcie od kącików i mam zanik ust powiedziano mi ze u każdego kawas rozkłada się całkowicie inaczej a ja mam taką fizjonomię że kawas spłyną w kąciki i żeby usta faktycznie powiększyć trzeba by było w moim przypadku wstrzyknąć kilka mililitrów. I że wszystko jest ok a ja wymyślam. JEDNAK po tym że się upierałam zwrócono mi koszt zabiegi i zrobiono 3 naświetlania laserem ( raz w tygodniu jeden) który podobno miał rozpuścić wypełniacz. Niestety efektów nie ma żadnych. Nic się nie poprawiło. nadal wyglądam karykaturalnie a usta sa okropne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy powiększaniu ust trzeba zwrócić uwagę na klinikę, w której wykonamy zabieg. Ja robiłam usta w Akademii Medycny Estetycznej Ursynów, którą poleciła mi znajoma. Widziałam, że u niej efekt był bardzo naturalny i na tym mi zależało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcecie mieć dobrze powiększone usta? Idźcie do LEKARZA MEDYCYNY ESTETYCZNEJ, nigdy do kosmetyczki. Gdy zdarzą się powikłania(a mogą), lekarz wam je za darmo wyleczy. A kosmetyczka będzie umywać ręce, a Wy wydacie tysiące na leczenie.A mogą się trafić bardzo poważne stany zapalne, ziarniniaki i inne cuda. tylko lekarz, pamiętajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berbatula
powiekszałam w magicznej klinice kwasem hialuronowym, jestem bardzo zadowolona, robiłam usta u dr Michala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mozna sie tak oszpecac??niedługo wszystkie baby na ulicy beda nadymane, cos starsznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neblinacja
niedawno zdecydowałam się w końcu po wielu miesiącach przemyśleń na powiększanie ust, wybrałam akademię medycyny estetycznej ursynów, jestem super zadowolona z efektu końcowego, jest naturalnie ale usta wyglądają bardziej kobieco, miałam lekka asymetrię i udało się to wyrównać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również długi czas przymierzałam się do powiększenia ust, aż w końcu mąż mnie namówił. Zabieg miałam przeprowadzany w klinice http://myskin.com.pl i wszystko jest perfekcyjnie. W końcu mogę używać czerwonej pomadki, ponieważ moje usta są piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wiecie, jakim dramatem jest przez całe życie mieć malutkie usta? Takie, których nie widać? Dla kobiety to koszmarny problem. Naprawdę bardzo nieprzyjemny. W Klinice Zawodny https://klinikazawodny.pl/oferta/zabiegi-na-twarz/powiekszanie-ust/ wykonałam powiększenie ust przy pomocy kwasu hialuronowego. Efekt jest super, jestem bardzo zadowolona – i można powiedzieć, że wreszcie mam usta. Mówiąc krótko – stop kompleksom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w gabinecie Dermedika u mnie w Krakowie robią świetnie usta :) ja jestem zadowolona z efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grunt to wybrać dobry gabinet medycyny estetycznej gdzie pracują dobrzy lekarze ii używają dobrych produktów jak np wypełniacz marki Restylane, który na rynku światowym jest z 20 lat i posiada wszystkie certyfikaty bezpieczenstwa. W takich kwestiach nie ma co oszczędzać. Wygląd jest ważny, ale również zdrowie. Wszystko musi być bezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Bodora
Preparatem Restylane miałam wypełniane zmarszczki. Efekt bardzo naturalny, nie odczuwałam żadnych skutków ubocznych. A na powiększane ust mam zamiar się wybrać, również tym kwasem będę je miała powiększane. W szczególności zależy mi na dolnej wardze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdkaa

Tez polecam Restylane, wypełniacz jest naprawdę rewelacyjny, daje tak naturalny efekt, że naprawdę jestem pod wrażeniem 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×