Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwonapuszka

szukam koleżanki/przyjaciółki po 30 z Krakowa

Polecane posty

Gość czerwonapuszka

Witajcie Dziewczyny, jestem z Krakowa i kolejny samotny weekend. Szukam dziewczyn po 30 które również czują sie samotne w weekendy i chciałyby się spotkać na pogaduchy, winko i ciacho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chcę A do krakowa zawsze mogę przyjżdżać, naset co weekend :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonapuszka
napisz coś o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Och tyle tego jest, ze nie wiem od czego zacząć Lubię podróżować i dlatego wyjazdy na weekend są dla mnie atrakcyjne Uwielbiam lato, słońce i morze, choć od gór nie stronię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonapuszka
ja nie proponuję darmowego weekendu w krakowie tylko szukam znajomych z krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonapuszka
ja nie proponuję darmowego weekendu w krakowie tylko szukam znajomych z krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ja sxukam DARMOWEGO WEEKEMDU!!? Syać mnie napodróżowanie:-P Ale na poznswanie palantów szkoda czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z Krakowa
ale rzadko tam bywam, jestem za granica,szkoda bo tez bym chciala znalezc bratnia dusze, jeszcze 3 lata temu by byla inna sytuacja a propo jestem z podgorza, osiedle kabel wszyscy moi znajomi chca sie tylko ohajtac i rozmnozyc, a ja szukam przyjazni i uwielbiam podroze i muzyke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z Krakowa
bede pewnie u rodzicow w Krakowie w listopadzie lub styczniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale fajnie ja też jestem z Krakowa, i szukam koleżanki do wyskoczenia na kawkę, zakupy, może być aerobik:-) mój mail: aniapia274@gmail.com jak masz ochotę odpisz:-) pozdrawiam Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czerwonapapuszko, tu jeszcze raz Ania z Krakowa, naprawdę w dwójkę jest raźniej, a rozmowy , ploteczki mogą zdziałać cuda, bardzo poprawiają nastrój, tak samo jak Ty czuję się samotna i chętnie wyskoczę z Tobą np. na winko :-) Napisz to się spotkamy. Podaję jeszcze raz mojego maila: aniapia274@gmail.com Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem z Wawy i chcislabym miec prawdziwa koleżankę ktora ma poukładane w głowie. Jak do tej pory miałam do czynienia z samymi zazdrosnyni i wrednymi sukami dlatego teraz nie mam wogole koleżanki bo po co mi fałszywe i obludne koleżanki . Wolałabym miec przyjaciela kolegę , ale to jest nie możliwe bo przyjaźń miedzy kobieta a mężczyzna nie jest możliwa przekonałam sie juz o tym kilka razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za pesymistka z Ciebie, naprawdę są na tym świecie jeszcze fajne koleżanki, godne zaufania, np ja taka jestem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Czerwonapapuszko, ja tez jestem z Krakowa i chętnie bym się z Tobą spotkała na babskie ploteczki, jak masz ochotę to napisz do mnie maila czekam :-) aniapia274@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze ktoś tu zaglada??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×