Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Æðelgast

Często myślicie o śmierci...?

Polecane posty

Czemu na psy? Uważam, że to dobry temat. Ciekawi mnie, czy ludzie wierzą w niebo, piekło, niebyt, czy reinkarnację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w niebyt, albo odbyt :-D Jakiej lubisz jeszcze słuchać muzyki oprócz psychodelicznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ale nie boje sie niej. Mozna powiedziec, ze to bedzie radosne wydarzenie, bo wtedy uzyskam zycie wieczne. Umre albo ze starosci, albo zgine tragicznie np. w wypadku samochodowym (w lutym ubieglego roku dachowalem), bo lubie szybko jezdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm z grubsza rockowej. Nie mam zawężonych gustów (lubię takie zespoły jak queen, pink floyd, metallica, the clash) Lubię niektóre kultowe utwory wykonane przez wielu wykonawców: www.youtube.com/watch?v=-jEUq3hEjus "Taka whiskey in the jar pochodzi z irlandzkiego folku i prawdopodobnie opowiada o autentycznej historii"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po Twoich wypowiedziach na kafeterii można być rzec, żeś wierzący. To dlaczego słuchasz satanistycznej muzyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys robilismy z kumplami wyscigi samochodwe na trasie Janikowo - Inowroclaw, to na jednym zakrecie prawie wypadlem z trasy, a taki Frytas co ze mna jechal prawie zemdlal ze strachu, a jak wyszedl z auta, to pozniej sie przez godzine do nikogo nie odzywal;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robaki beda jesc nie Ciebie, tylko Twoje cialo. Ty juz bedziesz poza tym cialem. Poza tym mozesz sie dac skremowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"27.07.13 [zgłoś do usunięcia] Æ­ðelgast ja czasem myślę i przeraża mnie to, że robaki będą mnie żreć w piachu :/" To podszyw.:D (Zwróćcie uwagę na ilość tematów i postów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zwykle myślę w walentynki gdy wszyscy obchodzą dzień zakochanych a ja jestem wciąż sam. Tak bardzo chciałbym mieć kogoś u boku i być w szczęśliwym związku jak inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedziesz tam gdzie Cie na Sadzie Ostatecznym Pan Bog skieruje. Trafisz albo do piekla, albo do nieba, albo najpierw na jakis czas do czyscca, a pozniej dopiero do nieba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten zyeb od penisów i odbytów nauczył się podszywać pod czarne nicki?! Nie wierzę...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beruthiel, na jakiej podstawie uważasz, że to satanistyczna muzyka?:) Wtedy moją kołysankę też powinnaś uznać za satanistyczną, twierdziłaś, że Ci się podoba...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×