Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

chloe28

moja metemorfoza

Polecane posty

Zaczynam walkę o siebie i chętnie wymienię się doświadczeniami z innymi osobami, które równiez walczą o siebie :) mam 28 lat, 165 cm, waga dziś pokazala 62 kg. Wymiary : 88-75-95:/ nad kolanem-44cm, udo- 57 cm. Widzicie więc jaki to typ figury-typowa gr***a z wielkimi udami, genetycznie chyba po mamie. Wiele czasu spędziłam na gorzkich żalach,że niektóre to mają genetycznie szczupłe nogi i figurę , a ja wypiję piwo, zjem lody i od razu idzie w wagę i uda. Wiele zjadałam suplementów diety- chyba większosc juz wypróbowalam-nie pomogły. No ale musze uderzyć sie w pierś- jestem tez zajadaczem problemów. Teraz przyszedł dla mnie czas na refleksje . Nie czekam już na cud, nie użalam się tylko...biore się za siebie. Obmyśliłam plan treningowy, gdyż od kilku dni ćwiczę z chodakowska (wszystko mnie łamie i 2 kg na plusie!) i mam zamiar trzymać się go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28.07- 04.08. 2013 niedziela- program "szczuple uda bez wysiłku" janet jetkins ,platforma wibracyjna 10 min pon-ewa chodakowska-skalpel wt-program "szczupłe uda bez wysiłku", platforma wibracyjna 10 min środa-ewa chodakowska- skalpel czwartek- "szczupłe uda" ,platforma wibracyjna 10 min piątek- ewa chodakowska -skalpel sobota- szczupłe uda, platforma 10 min niedziela- ważenie i mierzenie Do tego dieta- będe pisać na bieżąco co jem i jak zmienia sie moje ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z czymś takim to możesz działać latami :P i gówno Ci to da :P tak samo jak z aerobami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podstawa to dieta ;P co z tego,że będziesz ćwiczyć jak się najesz świństw,slodyczy? kobieto 4-5posiłków regularnych co 3-4 godziny! daruj sobie diety kopenhaskie,atkinsy i inne szkodliwe diety. luknij artykuly na sfd.pl, oraz potreningu.pl tam wszystkiego się dowiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza się. Wychrzań tę chodakowską bo to się psu na budę nie zdało, idź na siłownię, poczytaj i zacznij robić trening interwałowy i koniecznie dopracuj dietę, bo inaczej nic z tego nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) To nie jest tak,że jestem na poczatku przygody z ćwiczeniami- mam już niejeden karnet na siłowni za soba;) przez złe dopracowanie diety tzn. bardziej dieta na masę to byla:P zawalilam juz tyle czasu...Od teraz biore się za siebie bo piękne ciało samo sie nie wyrzeźbi;) Dziś zaczęłam od wody. Wskoczyłam na platformę wibrującą na 10 min, po czym zrobilam zestaw na nogi janett jetkins i rozciąganie. Teraz trzymam się diety. Planuję na dzis do 1200 kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko cokolwiek chcesz zrobić, błagam cię nie idź na forum sfd tam są sami psychopaci, im zalezy na sylwetce i mieśniach, ale to ma się nijak do zdrowego organizmu. to forum to dno dna a tępa masa idzie w to, czyta te bzdury, zakwaszają sobie organizmy , żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne i aeroby są złe buahhhaaaahahahaha większej głupoty nie słyszałam, wy macie już mózgi zeżarte tymi ciężarami i białkiem akurat aeroby to najlepsze co moze być autorko - bo nie tylko ładnie chudniesz,ale nie obciążasz organizmu, pomagasz sercu i innym organom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spróbuję po swojemu:) tak jak pisałam już wcześniej. Zobaczę po miesiącu jakie będą efekty i jeśli nic się nie ruszy- wprowadzę poprawki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana 4 lata temu robilam szczuple uda bez wysilku, no moze 3 lata temu Cwizylam codziennie plus 100 brzuszkow Spadek w 2 miesiace 13 kilo 12 cm w pasie!!! Uwielbiam te cwiczenia Tak samo sprobuj jillian michael kickboxing Ja robie insanity Uda tez mam duze Pisze na blogu Www.elizasylwia.blogspot.ie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aeroby nie są złe. Są tylko na dłuższą metę nieskuteczne. I czasochłonne. Ten sam efekt można osiągnąć ćwicząc krócej a lepiej. A jak komuś nie pasuje SFD to niech idzie na MNBBC, forum dla "naturali", tam wszelkie "odżywki" są wręcz tępione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieprawda z tym r****m ja ćwiczyłam bardziej dla zdrowia a nie dla figury i własnie chodzi o czas ćwiczeń. dla serca najlepsza codzienna dawka umiarkowanego ruchu to minimum 30-40 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uhuhuhu
"jasne i aeroby są złe buahhhaaaahahahaha większej głupoty nie słyszałam, wy macie już mózgi zeżarte tymi ciężarami i białkiem akurat aeroby to najlepsze co moze być autorko - bo nie tylko ładnie chudniesz,ale nie obciążaszorganizmu, pomagasz sercu i innym organom" xxx aeroby tak jak pisała tu już któraś osoba dają po pewnym czasie marne efekty! A co jesteś panią typu "spodnie reebok czy inna firma-ja przychodzę schudnąć na rowerku,orbitreku,bieżni,a nie pakować?" Wybacz,ale trenerzy również mają takie zdanie na temat aerobów ;) Faktem jest,że dobrze wpływają na serce itd. ale jaki jest sens przez godzinę 3x w tyg.z*********ć na tych przyrządach?? Na mase i na chudnięcie z odpowiednią dietą(!!!),bo dieta to 70-80% sukcesu polecany jest właśnie trening siłowy ;) A co wstyd z ciężarkami ćwiczyć??bo co?kobiecie nie wypada?no to słaby argument ;) wybacz,ale ja się śmieje z takich panienek,co cały pobyt na siłowni działają na aerobach... :/ Nie daje to takiego dobrego efektu jak trening siłowy. wiesz mam znajomą co na siłowni też działa na ciężarkach i wiesz co? spadają jej cm ;) Waga tez spada,a same aeroby testowała i d**a :P 5min aerobów na start 55minut trening siłowy,5min aerobów na koniec - działa 3x w tyg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uhuhuhu
Na sfd są też ciekawe artykuły na temat diet. podstawą dobrej wagi to zdrowa dieta 4-5 posiłków dziennie ;) jak ktoś nie ma o niczym pojęcia to niech sobie daruje głupawe komentarze typu mózg wam zezarło od cięzarków ;) Też jestem kobietą i to zaden wstyd walczyć z cięzarkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gindarla
ja tylko zdrowe odżywianie+ruch, mało chleba i makaronów, duzo kaszy, warzyw i owocow, do tego wody minimum 1,5 litra dziennie i herbatki typu figura detox, chudne i moja cera wyglada swietnie, nie mozna wrzucac w siebie śmieci poprostu i jest git, ewka tylko dopełnia efekt! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uhuhuhu
zdrowe odżywianie,to jak najmniej przetworzone produkty ;) Chleb i makaron razowy, kasze,ryż,do kazdego posiłku warzywa,od 11 do 12 owoce-bez ograniczeń ;) W waszym przypadku bez bananów :P A w owocach oprócz węglowodanów dużo naturalnych witaminek ;) cukinia ma mało kalorii,ale jest pożywna-bonus?dużo witamin,beż odłożonych w warzywku metali ciężkich;) Hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) Mekeithappen- dziekuję za podniesienie mnie na duchu:) ćwiczę dalej, zaraz zaczynam kolejną poranną dawkę ćwiczeń,żeby podkręcić metabolizm na cały dzień:) wczoraj w diecie wytrwałam, a to sukces, przy moim nocnym WIELKIM głodzie zazwyczaj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia4680
Wybaczcie, ale mówienie, że ćwiczenia aerobowe nie działają na spadek wagi to bzdura. Kobitki to mają tendencję do wpadania w jakieś skrajności, najpierw przez dłuższy czas panował pogląd, że kobiety nie powinny ćwiczyć siłowo, bo będą wyglądać jak Pudzian, a teraz z kolei panie zachłysnęły się treningiem siłowym i wszędzie powielają te "mądrości" o nieskuteczności aerobów... Aeroby SĄ skuteczne jeśli chodzi o spadek wagi (przetestowałam na sobie), a poza tym są po prostu zdrowe i potrzebne, zwłaszcza w epoce wiecznego siedzenia przed kompem. Najpewniej najlepiej połączyć oba typy treningów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam cwicze insanity I p90x. Uwielbiam cardio insanity ale rowniez cwiczenia z hantlami. Moje ramiona robia sie twardsze od pompek. Nie chce miec galarety. Dlatego polecam oba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makeithappen- mam pytanie:) czy po 2 miesiącach ćwiczeń z janet jetkins "szczupłe uda..." przy diecie zauważyłeś spadek w obwodach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uhuhuhu
Do asia4680 Wybaczcie, ale mówienie, że ćwiczenia aerobowe nie działają na spadek wagi to bzdura. Kobitki to mają tendencję do wpadania w jakieś skrajności, najpierw przez dłuższy czas panował pogląd, że kobiety nie powinny ćwiczyć siłowo, bo będą wyglądać jak Pudzian, a teraz z kolei panie zachłysnęły się treningiem siłowym i wszędzie powielają te "mądrości" o nieskuteczności aerobów... AerobySĄ skuteczne jeśli chodzi o spadek wagi (przetestowałam na sobie), a poza tym są po prostu zdrowe i potrzebne, zwłaszcza w epoce wiecznego siedzenia przed kompem. Najpewniej najlepiej połączyć oba typy treningów." xxx fakt niby coraz częściej się mówi o ćwiczeniach siłowych "dla kobiet", w sumie trening wygląda analogicznie jak dla mężczyzn ;) ale uwierz,że na siłowni nie ma takiego mocnego zjawiska ;) Jeśli ktoś zdecyduje się na osobistego trenera to ma na bank siłowy :P a tak kobiety nie robią samodzielnie z planem treningowym takiego treningu,bo jest to głupie gadanie-będe mieć muły jak Pudzian,tak jak Asiu piszesz;) Kobiety wybierają właśnie albo same aeroby-które są katstrofą,bo ja np.bym padła z nudów ćwicząc na nich 3x w tyg(daje to efekt na początku duży a potem coraz mniejszy) albo rozchwytywaną zumbe,na Body pump w mojej siłowni jest pare chętnych kobiet 3-4 na zajęciach,TBC max 9...a i zdarzyły się 3. więc jak najbardziej łączenie siłowego z aerobami jest wskazane przy odchudzaniu,rzeźbie... Natomiast jeśli komuś zależy na masie,nie należy podczas jednej sesji treningowej łączyć, w sensie na start 5-10min aerobów,trening siłowy,następnie 30-60 min aerobów...tak wtedy nie działamy ;) Pytałam dziś trenera,który "pakuje";) rozwiane wątpliwości?;) tak jak pisałam wcześniej słyszałam różne opinie na ten temat,a ze zawsze mogę trenerów spytać,bo są bardzo przyjaźni,więc pytam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) waga dziś pokazała 59,4 kg:) wymiary też się zmieniły, straciłam 1 cm w udzie i jeden nad kolanem:) Ponadto pomimo ćwiczeń nie mam juz zakwasów, nie jestem tez opuchnięta. Polubiłam te ćwiczenia , chociaz na razie najczęściej ćwicze z janet jetkins , a z chodakowskiej wybieram tylko niektóre ćwiczenia poniewaz skalpel na poczatku troszkę mnie nudzi...ale poza tym ok:) Do tego dieta...opiera się glównie na tym, ze odstawiłam czekoladę, czipsy, napoje gazowane i kolację. Słodycze, które uwielbiam zastapiłam musli,np. owocowym czy bananowym z otrebami i maslanką truskawkową. Takie schłodzone jest naprawde pyszne. Walcze dalej:) Kolejne ważenie i mierzenie 7 sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powodzenia, mowilam Ci ze janet jest swietna. uwielbialam te jej cwiczenia. Rob do tego jeszcze brzuszki, a zobaczysz. ja stracilam okolo10/12 cm ( juz teraz nie pamietam ale ponad 10 cm w pasie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczona_w_aerobach
Od aerobów to chudną, ale chyba tylko cycki:) Tak jak wyżej - siłowe kształtują pięknie sylwetkę. Oczywiście bieganie jest dobre dla zdrowia, przyjemne itd. ale wielkich metamorfoz raczej po nim nie ma, a przynjamniej nie takich jak po ćwiczeniach np. Chodakowskiej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak powinien wyglądać trening siłowy na siłowni dla kobiet? Macie jakieś plany treningowe? Możecie coś podrzucić albo napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uhihuhuhu a kto piszę ze wstyd. chyba jesteś jakas nienormalna, b chyba sama się wstydzisz tego, skoro w ogóle ci to przyszło do głowy po tych wpisach. organizm ludzki dla zdrowgo życia potrzebuję max 3 posiłki dziennie, a lepiej 2 , wtedy nie jest obciążony nadmiarem jedzenia i ma energie na inne funkcie życiowe niz tylko trawienie 24h na dobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uhuhuhub pytałas trenera hahahha czy ty nie rozumiesz idiotko, że trenerzy i inne dziwadła, to nie sa specjaliści od zdrowia, tylko sztucznie stworzone durne zawody, którym wciska sie kit taki jak na dietetyce hahah a takie tępe idiotki uważają ich za bogów i niewiadomo kogo hahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy na kazdym forum ludzie musza sie klocic? Co lekarz to teoria. jedni zalecaja 5 posilków, inni np. 1 . to zalezy od ciebie jak czesto bedziesz jadla, by bys nie opychala sie smieciami. ja dzisiaj 8 mile big + na wieczór zrobie jilian michales , jeden z workoutów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam inne pytanie , czy musicie używać jakiś dziwnych anglo- neologizmów? tcb , workout , body pump itd.???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tbc work out i inne to u mnie w klubie nazwa zajęć. tak są przyjętę na całym świecie, więc chyba łatwiej takimi się posługiwac niż opisywać 30 min tańca, a potem 30 min wzmacninia. lepiej od razu napisać tbc i każdy wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×