Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Coraz więcej facetów woli Azjatki

Polecane posty

Gość w nocy przed snem
na dobranoc jeszcze taka uwaga - to, co zobaczyłeś w serialu, do tego tvn-owskim, NIE JEST prawdą o ludziach. Wiem, że trudno ci będzie to zrozumiec przy twoim 2-cyfrowym IQ, ale może kiedys dotrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polkaaaaa
ja chce tylko Polaka z nikim nie ma takiego porozumienia jak z facetem tej samej narodowości tego samego jezyka ,inni nie rozumieją mojego poczucia humoru i rozne takie ,tylko moja narodowość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zln1944
Æðelgast - zauważ że związki mieszane białych Polaków czy Niemców zaspokajają potrzeby obu stron. Dla kobiet z Azji seks z Europejczykiem to spełnienie marzeń, zaś my musimy mieć jakieś kobiety, skoro nasze Polki wolą Arabów... Ja samemu chciałbym ożenić się z chinką i mieć mieszane dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miejscowaxxx
Uwaga nie wszystkie azjatki są takie piękne.Większość z nich ma dużo kompleksów np.płaski i duży nos,małe oczy najczęściej bez podwójnej powieki.Zbyt szeroka twarz, zbyt wypukłe polika, krzywe zęby itp.To właśnie w azjii jest najardziej rozwinięta chirurgia plastyczna i to właśnie tam dużo młodych kobiet robi sobie operacje z wyżej wymienionych powodów, a potem głupi Polacy znajdują zdjęcia w internecie i mówią "och jaka śliczna jest ta azjatka", nie znając jej "przeszłości".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w związku z Azjatką. Bardzo mi dobrze w tym związku. Polki zawsze robiły sobie ze mnie jaja bo jestem niepijącym, kulturalnym mężczyzną. A Jej to we mnie pasuje. Kocham Ją rozpieszczać. Jest dla mnie wspaniałą partnerką wspiera mnie i szanuje.Całkowicie akceptuje to, że jestem niepoprawnym romantykiem i całuję ją każdego poranku w policzek zaraz jak się obudzi. Za każdym razem dziwi się, że tyle lat byłem sam i żadna Jej mnie nie skradła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O a mieszkacie w polsce czy zagranicą? Z jakiego jest kraju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość szarik
Te z Bialorusi Maja podobnie...polki zepsul System bankowy i reklamy...chodza wiecznie w****ione bo trawa z reklamy ma inny kolor...ale to siki Weroniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój były facet leciał na Azjatki, a ja jestem niebieskooką blondyną. Mam cały czas wrażenie, że dlatego właśnie mnie zostawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mieszkamy w Polsce. Ona pochodzi z Japonii. Rodzina ją w pełni zaakceptowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A poznales ją w Polsce czy byłeś w Japonii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Poznałem Ją w Japonii. Interesuje mnie japońska kultura. Może słyszałaś o anime i mandze Naruto i Naruto Shippuuden? Oglądam ją od 12-13 lat. To nas połączyło. Ona również jest jej fanką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naruto akurat nie widziałem ale conieco o anime wiem (213 obejrzanych wg myanimelist). To prawda że Japonki w Japonii inaczej się zachowują niż w Polsce? Spada presja społeczna i można np. okazywać więcej czułości niż w miejscach publicznych. Często odwiedzacie jej ojczyznę? I jakie masz zdanie o tzw syndromie odstawienia na boczny tor po urodzeniu dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem polską Azjatka a raczej mam urodę dziewczyny z Indii. Mąż mnie uwielbia jestem miła czuła po urodzeniu syna męża kocham jeszcze bardziej bo to dzięki Niemu go mam. Mąż dobija 40 jestem jego pierwsza kobietą i powtarza ostatnią. Bardzo go za to kocham I jestem mu za to wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wszystko zależy od miejsca i otoczenia oraz samej pary. My nie, nie wiem, nie, że tak powiem nie liżemy się jak to robią niektórzy młodzi. Jakiś buziak w policzek, trzymanie się czasem za ręce itp. Poważniejsze rzeczy zostawiamy dla siebie. Jej ojczyznę odwiedzamy najczęściej jak się da. Rozumiem, że to Jej najbliższa rodzina tak samo dla Niej ważna jak moja rodzina dla mnie. W naszym przypadku nie ma tego syndromu. Razem zajmujemy się dziećmi. Każde z Nas daje to co najlepsze ze swojej kultury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×