Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

chłopaki, co Was najbardziej denerwuje w wyglądzie dziewczyn?

Polecane posty

Gość gość

Co Was wkurza? czego nie lubicie? co najchętniej byscie zmienili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie lubię: - zbyt mocny makijaż - zbyt wulgarne ubranie typu dziwka - łączenie opalenizny typu solara i jasnych blond włosów - zbyt dużo tatuaży - grzywka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qość
wkurza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z ta grzywka to mnie zdziwiłes. A o tatuazach również słyszałam że ich nie lubicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qość
DLaczego miałbym się denerwować z powodu czyjegos wyglądu. Ewentualnie ze strachu ale jeszcze się nie spotkałem z takim przypadkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moorland- co znowu? nie spotkałam sie z podobnym tematem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu ten sam temat...a mimo to dalej mnie denerwuje, że ktoś w ogóle pyta o zdanie anonimowych osób na necie w sprawie wyglądu innych ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nadwaga utlenione lub doczepiane włosy obgryzione paznokcie fryzura na chłopaka narysowane brwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
źle mnie zrozumiales. pytam po prostu czego nie lubicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego typu tematów było ostatnio mnóstwo, a ja jestem trochę najeżona na temat bo ostatnio ten temat "atakuje" mnie z każdej strony i nie bardzo wiem czemu...chyba lato przyszło po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28.07.13 [15:03]  gość
z ta grzywka to mnie zdziwiłes. A o tatuazach również słyszałam że ich nie lubicie xxx Nie każdej kobiecie pasuje grzywka taka jeszcze równa ___ Jedna moja znajoma nosi na co dzień grzywkę i średnio zwracałem na nią uwagę ale jak przyszła bez grzywki to "zakochałem się " :) A tatuaże mogą być ale jak jest za dużo to zatraca się kobiecość moim zdaniem. Mężczyźni raczej wolną widzieć skórę kobiety naturalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a paznokcie? wolicie pomalowane czy nie? krotkie czy sredniej dlgosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qość
Ale czy to powód do nerwów? co najwyżej może mi się nie podobać. ­ Mozna się zdenerwować natomiast gdy zachodzi sytuacja odwrotna czyli kiedy mi się podoba. Ale to już mój problem a nie kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
qosc- ok, masz racje. Nie chciałam żeby to tak zabrzmialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co z legginsami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
korwa jakie debilne topy x i co uwazasz, ze wszyscy (doslownie:WSZYSCY) odpowiedza tobie chorem jednoglosnie i zgodnie? x jeden lubi pomidorowke, drugi grochowke :o co za ludzie beznadziejni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie chcesz to nie odpowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi zdaniem to jest problem bo dochodzimy do sytuacji gdzie kobiety zatracają własny gust i podporządkowują się temu co podoba się jakiejś tam grupce mężczyzn którzy akurat odpowiedzieli na pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to nie powinno mieć miejsca. Za każdym razem jak widzę czy słyszę opinię "prawdziwa kobieta powinna..." mam ochotę zapakować tą osobę w czarny worek i wrzucić do rzeki. Zwłaszcza kiedy to kretyńskie zdanie pochodzi od kobiety. Mnie obrzydza fakt, że są idiotki które po pierwsze mierzą swoją wartość poprzez to na ile podobają się mężczyznom (kiedy każdy facet ma inne upodobania i nawet nie ma się na czym wzorować), a po drugie - umniejszą wartość innych kobiet zwyczajnie je obrażając za odstawanie od tych płynnych norm "atrakcyjności". O facetach radzących co kobiety powinny nosić nie ma się nawet co wypowiadać, jak komuś się wydaje, że inni ludzie ubierają się dla jego aprobaty to i tak stracony przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adfdsdfsdfs
1. legginsy 2. wielkie okulary przeciwsłoneczne na pół twarzy 3. za małe rozmiary ubrań, spod których tłuszcz się wylewa 4. uwielbienie produktów firmy apple [jak jakaś laska ma iPhone to go do torebki nie chowa tylko cały czas w łapie trzyma by wszyscy widzieli] 5. jak dziewczyna jest gruba to mówi, że ma kobiece kształty, a szczuplejsze wyzywa od patyków 6. nadmierna opalenizna 7. farbowanie włosów na superjasny blond lub na całkowicie czarno 8. kilogram tapety, czasem aż widać jak laski mają inny kolor skóry na szyi, dekolcie, rękach niż na twarzy 9. grzywka zaczesana do tyłu na koguta 10. eleganckie obuwie na szpilkach niepasujące do reszty stroju np. do jeansów 11. włosy na rękach [nie wiem czemu niektóre laski depilują tylko nogi, a ręce owłosione 12. buty balerinki czy jakoś tak 13. dziewczyny zazwyczaj nie dbają o swoje ciało, nie uprawiają sportu, a za dbanie o sylwetkę uważają diety, przez co ramiona i nogi mają takie "zwiędłe" a nie jędrne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PASZTECIK,.09098
ten temat byl juz milion razy tego lata....na ogolnym forum. Kazdy facet ma inny gust...(na babskim forum raczej nie siedza normrmlani faceci tylko tacy pokroju Przmka22 ,wiec nie ma sie co przejmowac)....Pamietajm,ze jednych denerwują zolte tlenione wlosy.....drugich naturalne...Jednych odrazają buty balerinki....innych wielkie sopy i kryzwe paluchy....ktos nie lubial pomalowanych paznokci,ktos nie lubial naturalnych. Oczwiscie kalsycznie cellulit,brud,pot... zadnych rewelacji nie pisiali.:P ubieraj sie tak jak lubisz!!! :P i sraj na to co inni myslą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adfdsdfsdfs
14. zbyt wyskubane brwi lub narysowane 15. takie kwadratowe, sztuczne paznokcie, lub po prostu zbyt długie 16. paznokcie pomalowane na jaskrawe kolory 17. tatuaże pod plecami 18. tusz do rzęs, przez które rzęsy są strasznie grube i posklejane 19. niezbyt białe, a czasem pożółkłe zęby lub zbyt wystające górne jedynki 20. biżuteria niepasująca do stroju np.zakładanie pierścionków do stroju luźnego [jeansy+tshirt itp.] 21. dziewczyny po 185+cm wzrostu na ponad 10cm szpilkach 22. szpilki z czubami na przodzie 23. noszenie stringów, a szczególnie do jeansów, jak się taka schyli to widać te sznurki 24. za małe buty które odsłaniają część stopy przez co odsłonięta część jest czerwona od niedokrwienia 25. półprzezroczyste ubrania lub swetry z dziurkami, przez co widać bielizne pod spodem 26. bluzeczki, które nie pełni zakrywają biustonosz, którego widać kawałek górnej części

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moorland i zauwaz jak gosc wszystko dokladnie obserwuje :-) nawet widzi niedokrwiona czesc stopy wystajaca z buta :-) na serio tacy faceci maja nieziemskie kompleksy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest ten sam rodzaj ludzi którzy uważają, że nie można odsłonić nóg jeżeli są posiniaczone :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adfdsdfsdfs
Pierścionki czy inna biżuteria z metali szlachetnych mi nie pasuje do np bluzy z kapturem i jeansów. Dodam jeszcze: 27. zbyt duża ilość kolczyków na uchu np 5-6 pierścionków na jednym uchu 28. kolczyki na nosie lub w przegrodzie nosowej Co do dziewczyn, które się urażą, lub będą chciały mnie obrazić bo napisałem to czego nie lubię u kobiet: zlejcie to totalnie, bez spinki. Czasem też są na tym forum teksty czego nie lubicie u facetów, tam to dopiero pomysłów jest, czasem nawet trafne, wiec bez spinki, tylko przeczytać, przemyśleć, a jak coś głupiego to olać i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×