Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

chłopaki, co Was najbardziej denerwuje w wyglądzie dziewczyn?

Polecane posty

Gość adfdsdfsdfs
5-6 kolczyków *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff, całe szczęście, że mam tylko trzy w jednym uchu :D Wiesz o tym, że wiele osób biżuterię nosi bo jest do niej w jakiś sposób przywiązana, a nie tylko jako ozdobę? Obrączkę ślubną też należy zdjąć bo założyło się bluzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo pierscionek zareczynowy ze szlachetnego metalu lub bransoletke z cyrkoniamii na szczescie od niezyjacej babci, bo zakladam dresy akurat. Chyba trzeba niektorym kartke z wyjasnieniami napisac i przykleic sobie na plecy. Sorry, ale mam siniaka na nodze, ale mialam spotkanie biznesowe i musialam zalozyc spodnice, pierscionek od ukochanego etc..opalenizna z hiszpanii, a nie solarium, nie wiem czy wszyscy rozrozniaja, etc etc. Ogolnie zalosnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście Ci co krytykują zazwyczaj siebie uważają za wzór do naśladowania. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa...wygladaja jak koopy, ale zelazne zasady co do wygladu i ubioru maja..jeeezzz...jaka bieda :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie najbardziej rozbrajają te absurdalne "wymagania" typu "nie noście biżuterii", "noście rajstopy jak macie siniaki" (nawet w lecie!), noście takie buty, malujcie paznokcie/nie malujcie paznokci. A pytanie po co mamy to robić zostaje bez odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adfdsdfsdfs
Taki był temat to napisałem, nie wiem o co cały raban, tłumaczenie się itp. Dziewczyny najpierw pytacie, a potem jad, bo ktoś odpowiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już wcześniej napisałam, że denerwuje mnie sam fakt, że ktoś o to pyta, że dla jakiejś biednej kobiety te odpowiedzi anonimowych osób mogą być ważne. Bezmyślność krytykujących jest w najgorszym przypadku trochę załamująca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To napisz cos na poziomie, np tluste wlosy, pryszcze, wielki nos, male waskie usta itp. Kolczyki mozna zdjac, buty sciagnac a ww cech nie za bardzo i moze o to chodzilo a nie o kuzwa pierscionki na palcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym też się nie zgodzę, na wielkość nosa czy ust nie mamy za dużego wpływu, więc po co to komentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adfdsdfsdfs
Podobny temat był względem facetów, czego nie nosić, jak się ubierać itp. Z wypowiedzi kobiet wynikało że nie da się ubrać tak, by wszystkim się podobało. Tak samo jest z tym ubraniem u kobiet, różnym facetom podoba się co innego i tyle, a że ktoś bierze do serca wypowiedź anonimową na jakimś forum, na którym nawet logować się nie trzeba i będzie się starała wszystkiemu sprostać to po prostu głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adfdsdfsdfs
No własnie napisałem to co można zmienić z dnia na dzień, coś co można zdjąć a potem założyć. Jak ktoś ma problem z cerą to może nie być tak łatwo, nie pisałem też, że nie lubię np. dużego nosa, bo to ciężko zmienić. Podałem rzeczy, na które mamy wpływ. Nie ma sensu o tym pisać bo zaraz jeszcze gorszy był by żal od dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debilny wzrok mnie denerwuje u jednej i drugiej plci, a na reszte mam w******e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedni lubia to, drudzy tamto, po chooj o tym eseje walic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi chodzi tylko o to, że takie tematy zakładają osoby które się tymi odpowiedziami przejmują, a wiele z odpowiedzi jest bardzo jadowitych. Pierwsza odpowiedź (drugi punkt) już padły określenia "ubranie typu dziwka", "solara".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adfdsdfsdfs
Czepiacie się o to, że ktoś wasze ubrania krytykuje, a co ma powiedzieć niski facet, który co i raz na tym forum czyta, że chłopak poniżej 185cm jest zerem i najlepiej jakby popełnił samobójstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te wypowiedzi często pochodzą od facetów którzy nie wiedzą na co zwalić winę za swoje niepowodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×