Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czym jest dla was praca?

Polecane posty

ja pracuje na zmiany -ale jak pracuje w sobote lub w niedziele to mam za to placone osobno i odbieram potem dzien wolny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To wcale nie jest śmieszne
Pracuję,żeby mieć emeryture, opłacic swiadczenia i jakos żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyms czego nie lubie ale musze nie lubie bo nie robie tego co bym chciala a musze bo zyc jakos trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to smutna koniecznosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Codziennym spotykaniem sie na korytarzu we mnie zakochanym profesorze a tak to praca spoko dużo ubaw itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracuje sie dla kasy a chyba kazdy wolalby byc zamoznym rentierem niz malo zarabiającym wyrobnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca uszlachetnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość to smutna koniecznosc _________________ w ch*j konieczna ale smtna to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca jest dla mnie spełnianiem ambicji :) Przynosi mi bardzo dużo satysfakcji :) No i co chwilę są nowe wyzwania ;) Poza pracą mam udane życie rodzinne, mam czas na pasję i dla bliskich więc to nie tak, że mam tylko pracę. Ale lubię wstawać rano i lubię niezależność jaką praca mi daje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
praca uszlachetnia? hahha- dla robotnicy, sprzątaczki szwaczki, prządki kasjerki-te slowa to gorzka kpina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
praca to przykry obowiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smieszne sa gadki ze ktos lubi chodzic do pracy bo to kontakt i obcowanie z ludzmi-kontakt z ludzmi w robocie jest czyms, na co sie nie ma zadnego wplywu , wyboru-jesli ktos odejdzie z pracy -obojetnie czy na emeryture bezrobocie czy do lepszej roboty -to wszyscy z pracy zapomna o nim juz nastepnego dnia moze tygodnia-oto ile warte sa kontakty w robocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak wlasnie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracodawcy potrafia zwolnic ludzi ktorzy pracowali przez 20, 30 lat w jednym zakladzie pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyrzucaja ich jak zuzyte chusteczki do nosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytanie z innej beczki-czy wierzycie w gadki ze mozna czuc więz emocjonalna z osobami z pracy?oczywiscie , w pracy rodzi sie wiele romansów , związków, malzenstw ale nie o to chodzi-czy wierzycie z e mozna czuc wiez emocjonalna z ludzmi z roboty, tak w ogole?smiechu warte-jak ktos odejdzie z roboty-obojetnie czy n a emeryture, bezrobocie czy do lepszej roboty-to wszyscy zapomną o nim juz nastepnego dnia no moz e tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam na stazu 3 miesiace jedynie, ale ludzie tak mnie polubili i z wzajemnoscią, że nawet 3 miesiace poźniej sie spotykamy na piwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej nie spotykac sie towarzysko z osobami zpracy -bo moga wykorzystac wszystko co powiesz, przeciw tobie i nie mowic nic o swoich sprawach prywatnych , rodzinnych bo wrednośc wszedzie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w serialach pokazuja ze osoby w pracy to kolko wzajemnej adoracji-a przeciez praca to rywalizacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca jest dla mnie sposobem zarabiania kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
praca to tylko kasa i tylko naiwni mowia inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pracy czuję się nieszczęśliwa i taki humor zostaje mi juz na cały dzień, odżywam w weekendy, a pozostałe dni to marazm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w pracy najlepiej byc nieprzeniknionym sfinksem-tak zeby inni mowili-nic o nim nie wiemy, on jest taki skryty- nie rozumiem jak mozna mowic osobom z pracy o swych sprawach prywatnych , intymnych rodzinnych malzenskich i zapraszac je na urodziny, imieniny, rocznice, grille, parapetówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem szczerze- jak slysze slowo praca to rzygac mi sie chce i czuje wewnatrz taki niepokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
praca to straszny wyzysk ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w pracy jest sie tylko pionkiem ,trybikiem -ktorego pracodawca wyrzuci lub wymieni bez skrupulów nawet po 30 latach pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
praca jest smutna ,tragiczna koniecznoscia wynikająca z potrzeby zarabiania na zycie-kobiety pracujace doswiadczaja wyzysku, dyskryminacji, mobbingu, molestowania seksualnego a nawet ze smieciowej pracy, najnizej płatnej moga zostac wyrzucone jak zużyte chusteczki do nosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smutne to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smieszne jest czucie przywiązania, wiezi do zakladu pracy, do osob z pracy - bo w kazdej chwili mozna zostac kopnietym w de

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×