Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czym jest dla was praca?

Polecane posty

Gość gość
ludzie zgadzaja sie na niskie pensje z desperacji a pracodawcy to wykorzystuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogromn a wiekszosc ludzi mało zarabia a i to jeszcze na smieciówkach wiec wiadomo ze tyra tylko z e smutnej koniecznosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca jest dla kasy, ludzie litości tylko nie wyjwzdzajcie z jakimiś wyższymi wartościami bo i tak w nie nie uwierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz racje -praca to tylko smutna koniecznosc by miec kase na przezycie a tylko frajerzy, hipokryci widzą w pracy cos wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tylko smutn a konieczność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przymusem dla kasy dla zycia dla osiagniecia celu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja lubię chodzić do pracy. Owszem czasem nawał pracy mnie wkurza, czasem jest stres, ale mam fajnych ludzi w pracy, zawsze dzieje się coś ciekawego i nie wyobrażam sobie nie pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
beznadziejnym obowiazkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ci obłudnicy którzy mówią ze ludzie nie pracuja tylko dla kasy zwykle dobrze zarabiają i z a nic nie chcieliby zamienić się na robotę-ciezka i niskoplatna z robotnicą, szwaczka czy prządką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem zonaty , ale ni emamy dzieci nasze zycie uczuciowe to raczej chlodny constans , wiec praca jest dla mnie aspektem zycia w ktorym sie realizuje. mam ciekawa prace i lubie ja bardzo , dl amnie to zdecydowanie cos wiecej niz tylko pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prace trza traktowac jak robot-mechanicznie robic swe obowiazki a nie warto wkladac serca w prace zwlaszcza niskopłatna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest pełno ludzi którzy wierzyli ze są w swym zakladzie pracy niezbedni a zwolniono ich ot tak, w gazetach jest pelno smutnych historii kobiet ktore maja 40 , 50 lat przepracowały w jednym zakladzie pracy 20 , 30 lat i zwolniono je bez skrupułow a kasy oszalamiającej nie zarabiały i wysokich stanowisk zwykle nie piastowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to juz jest nie ma ludzi niezastapionych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie praca jest radością, ale pracuje w zawodzie i robię to co lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale pensja musi byc dobra bo inaczej praca to koszmar -tragiczna konieczność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
własny biznes to cos innego niz bycie wyrobnikiem za nędzna pensję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, jak ja zaczynałem prace miałam niska pensje, ale same studia i niewielkie doświadczenie zawodowe podczas studiowania to bylo za mało na lepsze zrobki. Cieszyła mnie ta praca, bo bylo to spełnienie moich marzeń. A gdy mnie cieszyła, to miałam lepsze wyniki, ludziom sie dobrze współpracowało i zarobki miałam coraz wieksze. gdybym wybrzydzala na poczatku patrząc na jak największe zarobki, to skonczylabym jak niektórzy na moim roku, na kasie w sklepie, w magazynie i jeszcze kilku typ podobnych miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo z eludzie z rozpaczy chwytaja sie niskopłatnych prac by prrzeżyc ale wtedy sie ich nienawidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo ze to smutna konieczność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie w pracy zawodowej na 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 i 10 miejscu są pieniądze. Później liczą się inne wartości. Pracuję w wymarzonym zawodzie, robię to co lubię, zarabiam 1800 i od ręki przeszłabym do jakiejkolwiek innej pracy, nie w zawodzie, z kiepską atmosferą, gdybym dostała 2500. Powyżej 5 - 7000 bym się zastanowiła, gdyby mi zaproponowali 500-700zł wyższą pensję i być może zostałabym w starej pracy dla tej atmosfery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisało gdzies ze dla typowej kobiety w robocie najwazniejsze sa kontakty z ludzmi a dla typowego faceta kasa i mozliwosc awansu-meskie podejscie jest mądrzejsze-przeciez atmosfera w pracy i kontaktami z ludzmi pracownik sie nie wyzywi i nie zapłaci rachunków-jak mozna lubic i cenic kontakty w pracy? przeciez one sa zwykle narzucon e-pracownik nie ma nic do gadania - praca to tylko smutna koniecznosc dla kasy dla przezycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
praca to tylko smutna koniecznośc by przezyc-dlaczego prawie wszyscy ludzie którzy wygrali lub odziedziczyli duzo kasy rzucaja robote? bo widac ze robili ja ze smutnej koniecznosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jako tako lubie swoja prace,lubie kontakt z ludzmi jestem mila i usmiechneta wiec jest ok...najgorzej jest jak mam ciotke wtedy to umieram i nie chce mi sie nosa wychylac z domu..jakos trafiam wtedy ze mam wolne...a pieniazki sa potrzebne -bardzooooo-nie lubie miec dlugow ,nie biore nic na raty ,,jestem niezalezna ,w narzeczenstwie wiec i mysl o tym ze gdyby cos sie z nami zlego stalo tez nie jest az tak przerazajaca bo jestem w stanie sie sama utrzymac...ale gdybym wygrala fortune to bym sie minuty nie zastanawiala....marze o posiedzeniuw spokoju na wygodnej kanapie w pieknym domu(mam mieszkanie) owinieta w cieply koc ze szklaneczka herbatki a za oknami snieg....ach.....dzis do roboty na 13....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie pracuja na zmiany, w weekendy- to rozwala cały dzien a pensja zwykle niska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×