Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kiedy zrobić test ?

Polecane posty

Gość gość

Hej :) okres powinnam dostać w zeszłą środę, ale zamiast tego dostałam jedynie lekkich plamień.. robiłam test tydzień po dniu spodziewanej miesiączce i wyszedł mi negatywnie. Jak myślicie, czy ponownie go powtórzyć jutro? Czy już dac sobie spokoj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogólnie wszędzie jest napisane że test powinno się robić w dniu spodziewanej miesiączki. także jeśli ostatnim razem współżyłaś przed tym okresem, tydzień po którym zrobiłaś test, to bym powieziała odpuść. Ale ja tam sie nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej iść do ginka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym zrobila jeszcze raz.kumpela robila w dniu kiedy okres miała dostać i wyszedł -,a po tygodniu znowu zrobiła i wyszedł +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to chyba sobie odpuszczam.. tydzień po terminie domniemanej miesiączki powinien już być test wiarygodny.. tak mi się wydaje.. chyba ze jest inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak czy siak do lekarza trzeba iść bo za dlugo się spóźnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no pojde, pojde. Teraz to się już zaczynam martwic.. Zawsze mialam pierwsze dwa dni dość mocnego krwawienia, a cztery pozostale już słabsze. A w tym miesiącu pierwszy raz tak mam.. dzień przed terminem miesiączki dostałam brazowych plamek.. w 1 dniu cyklu rozowe plamienie i trwalo przez 2 dni.. i na koniec znowu trochę brązowego plamienia, ale leciutko.. jeśli ktoś miał podobna sytuacje, niech się wypowie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×