Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kolejnynieszczesliwy

Nie moge o niej zapomniec

Polecane posty

Gość gość
autor nie napisał o co tak naprawde chodzi, co miedzy nimi zaszło wiec nie wiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem tu gościem
Kiedy o niej zapomnę? Już rok nie jesteśmy razem. Czy to kiedyś minie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem tu gościem, czy to Ty jesteś autorem tego wątku? skoro nadal pamiętasz to raczej kochasz, więc czemu nie chcesz z nią być??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miało być jesteś prawdziwa miłość nie mija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem tu gościem
Tu nie chodzi, że nie chcę... Zresztą to zbyt długi i zawiły temat. Rozstaliśmy się i to wszystko. Gdybym zapomniał o Niej, byłoby mi łatwiej po prostu żyć. A tu jest czasem coraz gorzej... Może jak będzie z kimś innym, również 'odetchnę'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem tu gościem
Aha, to nie ja jestem autorem tego wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale byliście w związku? inna osoba nic nie poradzi jeżeli się kogoś naprawdę kocha, bo i tak ciągle się o niej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem tu gościem
Tak, byliśmy w związku(nieformalnym).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj był dzień kobiet, mogliście wysłać życzenia, nie musiały być kwiaty ale same życzenia smsowe, każdą kobiete by ucieszyły bez względu na to czy byliście razem czy nie, i jak się rozstaliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrwrwrw
Ja wczoraj wyslalem zyczenia kobiecie z ktora sie rozstalem, balem sie ze mnie odrzuci bo jak rozstalismy to sie poklocilismy ale ona podziekowala i jutro jestemy umowieni na spacer :) mi nadal na niej zalezy i sie ciesze, mam nadzieje ze nam wyjdzie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie mozesz zapomniec to sie odezwij na co czekasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika15
Heh mam tak samo jak ty. Tylko że jestem dziewcxyna i chcialabym żeby wlaśnie to on zrobił pierwszy krok. Rozmawialiecie ze sobą? Może właśnie ona czeka na wiadomośc od ciebie. Zaryzykuj i napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie,jest wiele dziewczyn ktore czekają na wasz znak.nic nie tracisz,możesz zyskać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość men 29
Witam Jestem z dziewczyną ponad 2lata pracowałem za granicą jak zaczeliśmy (poświęciłem dla niej wszystko ) zmieniłem pracę na pracę w Polsce za 1500zl tam zarabialem około 7000zl może zacznę od początku. Jak jeździłem za granicę przyjeżdżałem na 4 tygodnie i jechałem spowrotem na 3 miesiące ale tylko w okresie letnim była praca tak od kwietnia do listopada.Ona chciała żeby pracował w polsce i był przy niej i tak zrobiłem.Wypomina mi że ją oklamałem bo dopiero po 7 miesiącach bycia razem powiedziałem jej że mam kredyt hipoteczny na okolo 100000zl (wtedy jeździłem jeszcze za granice ) nie pytala mnie o to tylko usiadłem i sam jej to powiedzialem ze mam.Ona uważa że to kłamstwo:/? Czy tak jest czy naprawde skłamałem ?? Teraz po roku bycia w Polsce i (ponad 2latach bycia razem) mówi mi że nie widzi przyszłości ze mną :| nie wiem co mam zrobic??? Rozmawialem z nią wiele razy i mówi że to kłamstwo, to kiedy miałem jej powiedzieć ??? I tak to bardzo bylo trudne :/ rozmawiam z nią a na pytanie czy chce się rozejść odpowiada że nie wyobraża sobie życia bezemnie... Proszę o pomoc co mam robić ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okłamałeś ją, bo takie ważne sprawy mówi się na początku jak wiesz że chcesz z tą osobą spędzić życie. pytasz co masz zrobić, obiecaj jej że już nigdy tego nie zrobisz, pozwól żeby ci zaufała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj narzeczony rzucil mnie dla innej po 5 wspolnych latach... po miesiac wrocilismy do siebie. Niedawno odkrylam przez przypadek jego rozmowy z pewna laska.... o ciasnych c*pkach, swietnych jezyczkach, niepowtarzalnym smaku oraganow plciowych obojga itp. Nie mogłam Go stracić. Zamówiłam urok miłosny na http://urokmilosny24.pl- urwał z nią kontakt i nie widzi żadnej kobiety oprócz mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×