Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lena2555

Naturalne suplementy diety

Polecane posty

Gość Aga

Sporo o takich rozwiązaniach znajdziecie na blogu zbijamywage.pl 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość georgia33

Jeśli ma być naturalnie i zdrowo to polecam zieloną kawę, pić bądź przyjmować w tabletkach ale warto szukać takich suplementów gdzie jest jej naprawdę dużo https://pilule-minceur.eu/le-cafe-vert-pour-maigrir-essayez-le-si-vous-desirez-vaincre-le-surpoids/ przy regularnym zażywaniu można zauważyć efekty - szybsze spalanie tłuszczu, więcej energii i szybszą przemianę materii. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara

W moim przypadku zastoisowanie Slimunox było tym co mogłam najlepszego dla siebie zrobić. Walczyłam z nadwagą ponad dwa lata, bez rezultatu, dopiero jak dodałam za radą koleżanki Slimunox do odchudzania, to w 3 miesiące pozbyłam się całej nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaja

ForeverSlim jest skuteczny, jednak trzeba pamiętać, że jest to suplement diety i jako taki ma odpowiednie działania. Chodzi mi o to, że należy go brać zgodnie ze wskazaniami producenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza

Ja też zdecydowąłam się na zastosowanie Slimunox i jestem bardzo zadowolona z uzyskanego efektu. W końcu pozbyłam się całej nadwagi jaką miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Moim zdaniem nie ma lepszego suplementu wspomagającego odchudxznaie jak Slimunox. Mi te tabletki pozwoliły na pozbycie sie 14 kilogramów nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Sporo o takich ( i nie tylko takich) rozwiązaniach znajdziecie na blogu zbijamywage.pl 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katerynka25

fajnym, naturalnym suplementem jest Fat Fast Burner fatfastburner.com i daje najszybsze efekty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia

Ja też zdecydowałam się na zastosowanie Slimunox i jestem bardzo zadowolona. W końcu udało mi się trafić na środek, który jest faktycznie skuteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Suplementów diety jest bardzo dużo. Lepiej samemu z nimi nie eksperymentować tylko znaleźć kogoś kto pomoże w ich doborze. Jeżeli mieszkacie w okolicach jednej z aptek www.aptekacodzienna.pl to się tam wybierzcie. W aptekach tej sieci zawsze otrzymywałam pomoc w doborze suplementów diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filipinka

Jeśli chodzi o takie naturalne suplementy, to ja stosuje soki, wręcz nałogowo, hehe. Ostatnio popijam karczocha. W ogóle dużo soków zamawiam z firmarelax.pl, maja mega wybór. Samych suplementów do łykania raczej nie stosuje, nie jestem fanką. ale to nie wszystko, na odchudzanie najlepsze sa po prostu ćwiczenia i zdrowa dieta. Jest przecież sporo stron poświęconych zdrowej diecie, sporo blogów i vlogów, Łatwo znaleźć coś dla siebie i nie wydawac na siłownie, choć ja bardzo ja lubie. Najlepiej zacząć jeść świadomie i więcej się ruszac, na początek wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niwso

Jeżeli zaczynacie dietę poczytajcie ten artykuł nowagazeta.pl/2014/05/ps-13429-jaka-powinna-byc-dieta-racjonalna/ można w nim znaleźć kilka cennych uwag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Moim zdnaiem jeżeli chodiz o odchudznaie to nie ma lepszego sposobu jak zastosowanie Slimunox i odczekanie 3 miesięczy. Oczywiście do tego dieta, nie mniej mi w ten sposób udało się pozbyć 13 kilo nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Ja też zdecydowałam się na Slimunoix i nie żałuję tej decyzji. Moim zdaniem to jeden z najlepszych suplementów jakie są na rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylgizi

polecam fatfastburner.com JEST SUPER! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DAGMARA

Moim zdaniem jednym z najlepszych środków wspomagających odchudzanie jest Slimunox. Brałam te tabletki przez 3 miesiaice i w tym czasie moja waga spadła o całe 11 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta22W

Zobacz smuklecialo.pl młody zielony jęczmień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aja

Możesz sobie zobaczyć taką propozycję jak Captafer, wtedy będziesz miał lepsze wyniki bo poprawi się przyswajanie żelaza przez organizm więc jak zadbasz o dietę to obejdzie się bez sztucznego żelaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ZMA u mnie regularnie leci, w tym zdrowa żywność. A skąd biorę? Głównie z musclepower.pl/ . U mnie to alternatywa najlepsza dla aukcji online. Doradzili mi też spoko specyfik na strzykające kolana. Robiłem przysiady i coś mnie zaczęło boleć. Zamiast lekami to się wyleczyłem suplementami, krótko mówiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrr

Spora pomoc przy wyborze suplementów rankingproducts.com/ i wszystko działa bezpłatnie. Nie miałem nigdy blokady artykułów. Co najważniejsze recenzje pisane przez specjalistów, a nie ludzi, którzy dostali suplement i po prostu przepisali z karty producenta. Nic z tych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jeśli szukasz pomocy dietetyka, zapraszam na www.paysteer.com , gdzie możesz porozmawiać z doświadczonymi dietetykami online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×