Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lena2555

Naturalne suplementy diety

Polecane posty

Gość gość
Mi tak samo jak wielu innym osoba pomogły tabletki Slimunox.Ale należy pamiętać o tym że podstawą powinna być dieta a tabletki maja wspomagać.Ale dzięki diecie i tym tabletka ogólnie udało mi się zrzucić 14 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam fitt spray pro, dla mnie rewelka :) chudnę, nie podjadam. Mam nadzieję, że zdążę schudnąć do czerwca szykuje się wesele i chcę dobrze wyglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina Kolska32
Jak już stosować suplementy na odchudzanie to te naturalne wyprodukowane w Unii Europejskiej które przechodzą badania laboratoryjne. Żadnych Chińskich i tego typu wynalazków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosuję african mango od prawie miesiąca, schudłam jak na razie 3 kg czuję się dobrze w sumie nic się nie zmieniło w samopoczuciu. Zainteresowałam się nim po przeczytaniu artykułu, ma bardzo fajne działanie no i jest naturalny https://pieknojestwtobie.com/odchudzanie-z-african-mango/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem Slimunox należy do grupy najlepszych środków wspomagających odchudzanie. Mi pomógł się pozbyć cąłej nadwagi, co wcześniej dla mnie, bez ich zastosowania okazywało się za każdym razem nieosiągalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odchudzałam się z tabletkami Foreverslim.Zaczęłam już w marcu bo chciałam mieć pewnośc że do wakacjischudnę i to tyle ile zaplanowałam.A miałam do zrzucenia 13 kg.Najważniejsze żę się udało.Teraz najważniejszy problem jakie wybrać bikini bo teraz mam wybór ogromny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskałam po zastosowaniu Slimunox.Schudłam 14kg, a wcześniej praktycznie wszelkie próby pozbycia sie nadwago kończyły się niepowodzeniem... bo ciężko było mi uznać wcześniej za sukces spadek wagi o 2 czy 3kg, gdzie po dwóch miesiącach waga wracała do swojego poprzedniego stanu, nie rzadko z naddatkiem... Teraz jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dużo pozytywnych opinii przeczytałam na temat działania african mango z Vital progres. Postanowiłam na sobie przetestować jego skuteczność i muszę przyznać, że działa. Po dwóch miesiącach stosowania schudłam prawie 7 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak african mango z vital progres mi również pomógł uporać się z większą częścią nadwagi . Czuję się lekko, schudłam sporo bo 7 kg generalnie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy stosują African Mango. Jednak warto wspomnieć o African Mango + chrom. Jest najlepsze a przy tym tańsze niż zwykłe mango u innych producentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpowiem Humavit, mają różne te suplementy – dla każdego coś. Ja zaczęłam od ich skrzypu i pokrzywy na lepsze włosy, a teraz też sobie kupiłam ten detoksykujący preparat i fajnie się po nim czuję, metabolizm mi się poprawił, nawet udało się trochę zrzucić ale ogólnie to samopoczucie poszło w górę i to mnie cieszy, mam więcej takiej werwy i mocy w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek Kozioł
Jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z siłownią lub już ćwiczysz regularnie, ale dopiero teraz chciałbyś zacząć brać suplementy, to mam odpowiednią osobę, która mi pomogła w doborze odpowiednich suplementów, które nie niszczą organizmu, ale go wspomagają w budowaniu masy mięsniowej. Jest to certyfikowany trener, a to jego strona: https://www.igortreneronline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie nie dawno rozpoczęłam pracę nad swoim ciałem, od ok dwóch miesięcy. Ćwiczę dwa razy w tygodniu, ograniczyłam przekąski i wprowadziłam african mango z vital progres. Muszę przyznać, że to zestawienie daje super efekty, dzięki mango jadam mniej, mam więcej energii a efekty cały czas motywują mnie do dalszej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało tego że Forverslim działa to dzięki tym tabletką w ciągu całej kuracji nauczyłam się jeść i gotować zdrowiej.Dzięki temu miałam pewność że już więcej nie przytyje.A chyba każda osoba która kiedyś miała nadwagę nie pozwoli sobie na to aby znowu przytyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula090
Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: http://www.igortreneronline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzam wcześniejsze wypowiedzi, african mango z vital progres jest na prawdę skuteczny. Mi w dwa miesiące udało sie schudnąć ponad 9 kg. Teraz będę pracować nad tkanką mięśniową, ale z kuracji jestem zadowolona. Dziewczyna fajnie opisała jak działa african mango http://pielegnacja-ciala.net/odchudzanie/dlaczego-warto-stosowac-afrykanskie-mango-5-powodow/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przerobiłam różne diety,głodówki ale niestety nie przyniosły one żadnych trwałych rezultatów.Teraz znowu jestem na diecie ale wspomagam się Slimunox.Na razie jestem zadowolona ale na ostateczną ocenę jest za wcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja aktualnie stosuję to african mango z artykułu, szczerze polecam. Po miesiącu schudłam ponad 4 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słuchajcie szukałam jakiegoś produktu, który skutecznie upora się z moją tkanka tłuszczową i będzie naturalny. Znalazłam! to musi działać sami zobaczcie, oto składniki najważniejsze wpływające na spalanie tkanki tłuszczowej kofeina - alkoidy w niej zawarte powodują szybszą pracę narządów wewnętrznych a co za tym idzie szybsze spalanie tkanki tłuszczowej, garcinia cambogia - zawiera kwas hydroksycytrynowy HCA który spowalnia przemianę węglowodanów w tłuszcze i hamuje apetyt, l-karnityna - uniemożliwia tworzenie zapasów i redukuje juz istniejącą podskórną tkankę tłuszczową, african mango - stymuluje wydzielanie leptyny co jest sygnałem dla organizmu że może dysponować zapasami energii zgromadzonymi w tkance tłuszczowej. I jest jeszcze kilka ekstraktów roślinnych bogatych w błonnik. Z takim składem jeszcze się nie spotkałam czekam już na dostawę, a dostępny jest tu https://fittspray.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzeczywiście przedstawia się obiecująco, po raz pierwszy słyszę o takim produkcie. Zazwyczaj widziałam tabletki wspomagające odchudzanie, które nie działają przetestowałam ich bardzo dużo. Z chęcią spróbuję tego fitt spraya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest taka firma jak Humavit jeśli chodzi o suplementy. Dużo tabletek w opakowaniu, dobry skład, warto sobie przeczytać etykietę u nich i porównać z tym co się wcześniej brało, ja to zrobiłam wielkie oczy jak sobie porównałam zawartość zielonego jęczmienia u nich a tego co miałam wcześniej....niebo a ziemia. Sklep internetowy jest na humavit.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszym suplementem diety jest... zdrowe odżywianie. Po prostu - warto jeść zbilansowane rzeczy, by organizmowi dostarczać wszystkich potrzebnych mu witamin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ziołowe preparaty w zależności od działania maja wpłynąć przede wszystkim na poprawę samopoczucia, kondycję i zdrowie. Z pewnością wzmocnią organizm i dostarczą niezbędnych witamin, ale należy wiedzieć jakie dopasować do siebie. Ja zamawiam z tego sklepu acerole i jak narazie jestem zadowolona z działania https://zielarnia24.pl/suplementy-ziolowe,277.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też żałuję zmarnowanego czasu i moich niepotrzebnych rozczarowań związanych z nieudanymi dietami.Idealną wagę uzyskałam dopiero po Slimunox.O efekt jo-jo i utrzymanie wagi nie musiałam sie martwić bo te trzy miesiące wystarczyły abym na nowo nauczyła się jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś byłam bardzo mądra i stosowałam sibutraminę, efekt fajny szybko schudłam, tylko że gdy przestałam brać pojawił się efekt jo jo schudłam 10 przytyłam 13. Teraz postanowiłam zabrać się za to porządnie, zmiany w jadłospisie, rowerek i african mango. Efekt miesięcznej walki to 5 kg, jestem dobrej myśli. Nie chcę już być gruba :) szkoda, że wcześniej nie wiedziałam o african mango i jego działaniu http://healthypharm.pl/afrykanskie-mango-na-odchudzanie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×