Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lena2555

Naturalne suplementy diety

Polecane posty

Gość gość
Ja staram się zapewnić w diecie wszystko czego organizm potrzebuje ale wiadomo że nie zawsze się da. Do tego stosuje kwasy omega - https://eapteka.pl/witaminy-i-mineraly-1/omega są bardzo ważne a organizm ich sam nie da rady wytworzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dieta+2xfitnes+befit=-9kg w miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
befit + dieta + fitnes = 9kg mniej w miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również stosowałam Slimunox Szyko bez problemów straciłam na wadze.Tabletki są rewelacyjne warto je zastosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co jest naturalnyn suplementem diety? Zakwas z burakow. Nie ma porownania z tymi wszystkimi suplementami zamknietymi w tabletce, z data waznosci na opakowaniu. W zakwasie macie wszystko, czego organizm potrzebuje. To absolutnie wyjatkowy dar natury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepszych tabletek niż Foreverslim chyba jeszcze nikt nie wymyślił.Zdecydowanie radzą sobie z nadwagą ale w sposób całkiem bezpieczny dla zdrowia.Mogę tylko polecić i namawiać do tego aby stosować te tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje zdanie jest takie że nie ma lepszego preparatu niż Slimunox.Stosowałam kilka innych tabletek i niestety porażka po jednych nie schudłam wcale a na innych owszem ale pojawiał się efekt jo-jo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martenkaa
Z suplementów biorę jedynie Oeparol by wzmocnić włosy i paznokcie, a tak to wystarczy mi zdrowa, dobrze zbilansowana dieta bogata w owoce i warzywa i organizm wtedy funkcjonuje dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na spadek potencji szczerze mogę polecić środek o nazwie IQMAN. Też cierpiałem na ten problem, stosowałem wiele preparatów, niestety bezskutecznie. Dopiero po IQMAN moje życie seksualne wróciło do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przetestowałam wiele różnych suplementów, jednak z https://africanmangosklep.pl uzyskałam najlepsze efekty, z tego co wyczytałam to mango zawiera największe stężenie ekstraktu i może dlatego tak fajnie na mnie podziałało. Dwa miesiące - 7 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
African Mango +chrom Każde afrykańskie mango jest dobre ale to jest najlepsze bo z dodatkiem chromu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosuję mango z vital progres, nie długo bo miesiąc czasu a już schudłam 3 kg, tempo odchudzania odpowiada mi dla mnie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przeszłam całą kurację z Slimunox .Raz było lepiej raz troszeczkę gorzej ale w ogólnym rozrachunku schudłam 10 kg z czego i tak jestem zadowolona.Został lekki niedosyt bo liczyłam na parę kilo więcej.Ale nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danuta89
Ja też polecam proslimer ze stronki producenta https://myduolife.com/shop/products/1/143,duolife-medical-formula-proslimer.html Do tego normalną kawę zastąpiłam zieloną kawą ze sklepu Krukam.pl i piłam dużo wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od siebie mogę polecić to https://supple.pl/s/fitt-spray-pro, dla mnie bomba. Nie spodziewałam się tak szybkiego działania bo prawdę mówiąc działa od pierwszego użycia, zmniejsza apetyt i w sumie na tym najbardziej mi zależało. Zmniejszyłam posiłki i po miesiącu stosowania -4 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie bardzo dobrze w trakcie odchudzania zadziałało stosowanie Slimunox. W ciągu miesiąca udało mi się schudnąć ok. 5 kilo. I to właśnie zasługa diety i Slimunox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja znam jeden najskuteczniejszy suplement pełen ziół DETOX-SPALANIE-ODCHUDZANIE BEATWELL PL - po wszystkich eksperymentach z dietami i cudownym sposobami tylko to okazało się skuteczne - 11 kg mniej w 3 mce bez diet i bez jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z naturalnych suplementów mogę polecić african mango od producenta Vital progres. Biorę je ponad miesiąc, jak na razie - 5 kg, odstawiłam tylko słodycze w tym też słodkie napoje. Efekty są więc polecam ;) a dostępny jest na https://africanmangosklep.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opłacało się zainwestować pieniądze w Slimunox.Pomógł mi pozbyć się nadmiaru kilogramów.Nie żałuje ani jednej złotówki którą w te tabletki włożyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby trafić na porządne tabletki na odchudzanie trzeba mieć albo dużo szczęścia albo przerobić na sobie kilka różnych.Ja zaliczam się do tej pierwszej grupy i za pierwszym razem trafiłem na Slimuox.Nie będę się dużo rozpisywać po prostu jedne z najskuteczniejszych na naszym rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niestety ja przerobiłam wiele różnych suplementów, a zostałam przy tym https://africanmangosklep.pl. To strona producenta więc nie ma mowy o podróbce co z resztą widzę po efektach, które pojawiły się po dwóch tygodniach, aktualnie kończę drugie opakowanie i - 7 kg i co najważniejsze ma naturalny skład dla mnie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze Afrykańskie Mango jest od SDK. Można kupić np na Allegro. African Mango +chrom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam zastosowanie tabletek Foreverslim. Wedłóg mnie nie ma nic lepszego.Dzięki tym tabletką odchudza się świetnie i rezultaty odchudzania tez sa super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę, że nie tylko ja stosuję mango z vital progres :) nie mam żadnych zastrzeżeń, po dwóch miesiącach schudłam ponad 6 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×