Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Walabia, dzięki, szkoda, że nie wpadłam, żeby spytać na forum, oszczędziłabym sobie dzwonienia i nerwów. Mam nadzieję, że mi się ten namiar jeszcze przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walabia
podaję nr telefonu na wszelki wypadek: 227563052. Jutro wyjątkowo dr nie będzie, ale normalnie nie ma problemu z dostaniem się od ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walabia
Benia, ja nie śpię, choć powinnam już się szykować do łóżka. Jutro wstaję do pracy o 5:30. Już nie mogę się doczekać- pierwszy raz od 2 miesięcy idę do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walabia
aaaa no i miałam się pochwalić, że kupiłam oliwkę babydream z Rossmana. Idę przetestować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też termin mam w kwietniu :) przewidywany mniej więcej w połowie miesiąca, w tej chwili jestem w 8 tygodniu..pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walabia - w pracy to przynajmniej czas zleci ;) uwierz mi ,że w domu mi się ciągnie i ciągnie ...z kolei ogromnym plusem bycie w domu jest fakt ,że w każdej chwili można walnąć się do łóżka . Widzę że opinii na temat filmu brak :( W takim razie uciekam oglądać w ciemno ;) może warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie spie i jeszcze dlugo nie zasne. Jestem w podrozy. Aktualnie okolice Torunoa. Benia ja ogladalam ten film- typowa amerykanska komedia. Troche przejaskrawiona, ale niektore momenty mega zabawne, takze polecam, smiech w ciazy wskazany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGość
hej:) byłąm wlasnie na pobraniu krwi i mocz oddalam musialam przelewac ten mocz w inny pojemniczek za wszystko platne 32 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ten film oglądałam chyba w środę. Oj taka komedia :) ale i wzruszeń jest kilka:) można obejrzeć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGość
Benia u mnei niestety dzien pogodny nei jest cos sie chmurzy i w ogole mi jakos zimno ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGość
Marion a ostatni okres mialas kiedy?:) oj juz niedlugo pon ale sie ciesze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki. Standardowo jak co piątek przypominam Wam, że jest piątek !!! Walabia fajnie że z Twoim maluszkiem wszystko ok, bardzo się ciesze. Pytałaś o Dudarewicza i dlaczego usg takie drogie. To 260 zł to jest badanie genetyczne w I trymest. To jest świetny lekarz, wprowadzał pewne badania w Polsce jako pierwszy, np. test Paapa.Jest bardzo szczegółowy i warto do niego iść. A cena moim zdaniem nie jest wygórowana jeśli chodzi akurat o to badanie. W Łodzi akurat takie maja ceny ... twoja_s- w ciąży powinno się zrobić 3 badania genetyczne, I- 11,6-14tyg., II- 18-22 tyg., III-28-32 tyg. Te badania mają na celu wykrycie wad genetycznych, chorób takich jak zespół downa itp. benia_sz- ja walczę drugi tydzień z katarem. Smaruje się na noc vickiem, robie napar z olejku olbas i wody gorącej. Wdycham prze kilka minut, maść majerankowa pod nos i tyle...Żadnych leków nie możemy brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylek 8 lipca, jestem w tabelce, moze jakąś wcześniejszą oglądałaś, byłam u gina w 5t5d i widać było pęcherzyk o wielkości 1,27cm kolejna wizyta 7 września będzie to 8t5d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na przeziębienie jest taki syropek Prenalen który jest przeznaczony dla kobiet w ciazy i karmiących piersią w czasie kataru i przeziebienia ma duża dawke witaminy C która w naturalny sposób hamuje katar oraz kilka innych składników wspomagających w czasie choroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepssi85- to nie zazdroszczę tego katarku :( wiem , bo mi samej dał popalić ... Wczoraj jednak od rana kuracja - dużo witaminy C pod każdą postacią , i nie ukrywam ,że jest znacznie lepiej - nawet udało mi się przespać smacznie całą noc , oczywiście rano lekki ból brzucha i pęcherz wypełniony po brzegi ;) wracając z toalety oczywiście poczułam mdłości ... MarionSilver-ooooo to mamy podobnie wizytę tyle tylko , że ja w piątek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGość
Marion to cos nie moglam Cie odnaleźć w tabelce:) ja mialam ostatni o 7:) to rzeczywiscie neimalze te same terminy mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część z Was Dziewczynki widzę, że idzie do lekarza 4go września a to moje urodziny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie zapomnę to złożę życzenia :) u mnie na wizycie będzie 8t5d tak jak pisałam :) także bardzo zbliżone terminy, miło i raźniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po usg, dziękuję za trzymane kciuki - pomogły :) Wszystko jest OK. 8t3d, 17,6 mm i serduszko bije 170 na minutę, uffff :) Szkoda tylko, że to przeziębienie się tak rozkręca, już ledwo żyję, czy ten prenalen naprawdę może pomóc? I czy takie przeziębienie nie jest niebezpieczne we wczesnej ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz Ja Ana mam takie same obawy jak Ty mialas bo moje piersi tez juz nie sa takie nabrzmiale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana Lena to super!! u mnie dziś jest 8, 4 czyli domniemywam, że moje dzieciątko też będzie miało ok.2 cm ;-) Wspaniałe takie wiadomości z rana!!! Ana Lena jeśli jest katar to nie ma tragedii ale nie można dopuścić do gorączki bo tu konsekwencje mogą być gorsze...Także do łóżka i wypędzić gada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×