Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Gość miedzynamikobietami
Dla motylka odnośnie mięśniaków, dużo informacji na ten temat znajdziesz na stronie miesniakimacicy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasmin jestem w 23 tyg;-) termin mam na 23.03 ale tak fajnie mi sie tu pisze i czyta wszystko ze tu zostalam. dzis tak mnie boli krocze ze prawie chodzic nie moge, mialam tak juz. aha. co do mojego cukru. mam glukometr; mierze 3x dziennie i cukier jest idealny. nawet troche za niski. a zjem sobie cos slodkieho. takze cukrzycy chyba nie ma, ale uparli sie ze msm mierzyc i wizyty co 2 tyg. ostatnio zauwazylam tez na koszuli nocnej na wysokosci sutka plamke.Moze to ppczatek pokarmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiona-nasz ksiądz jest po 60 a wogóle nic nie marudzil że nie mamy ślubu tylko powiedział że przed komunia to już musimy wziąć ślub bo będzie robił problemy. Ochajtalismy sie bez przymusu gdy synek miał 14mies. Uważam że nikt nie może nikogo zmuszać do ślubu,u nas na szczęście rodzice nie truli że musimy wziac ślub. To była nasza decyzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGość
Fiona cos wczesnie ta kolęda u was;) ja w sumeit ez nei wiem jak to bedzie jak ksiadz u nas bedzie chodzi;{:P) my dopiero meiszkamy od wrzesnia;) i mojego m czesto nei ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wierzacy ale nie praktykujacy ?? dla mnie to dziwne,bo albo sie wierzy i praktykuje,albo sie nie wierzy w to co sie niby wierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabell83
Fiona juz 23 tydzien :) Wow to zaczynasz 6 miesiac. Co do ksiedza to oni po tych wszystkich cyrkach nie powinni sie odzywac. Nic im do tego. Jak mnie by cos ksiadz powiedzial to bym go smiechem zabila. Tylko wiem ze w miescie jeat inaczej a w malych miejscowosciach inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Troszkę się nie odzywałam, ale regularnie Was podczytywałam ;) Fajnie, że w końcu forum odżyło. Muszę Wam się pochwalić... Od niedzieli czuję ruchy mojej dzidzi - jeszcze takie delikatne (chociaż raz poczułam mocniejsze puknięcie) i głównie rano i wieczorem. Myślałam, że będę musiała trochę dłużej poczekać, bo mam łożysko na przedniej ścianie, a tu taka niespodzianka ;) Pozdrawiam wszystkie mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGość
Czesc Aldonka:) to w ktorym ejstes tygodniu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikicore
Kurcze ja sie doczekac nie mogę już jak maluszka będę czuć. Choć przed chwila mialam wrażenie jakby cos mi pukało w brzuszek średnio to możliwe bo to moja 1 ciąża a ja jestem na początku 16tyg. nie wiem dziewczyny czy tez tsk miałyście bądź macie:jak mój mąż daje buziaka lub drapie mnie po brzuszku to mam takie dziwne dreszcze na brzuszku i sie tak jakby cofa ,mam duże laskotki czy to moze byc tym spowodowane czy to dzidzia daje znaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi łaskotkami też tak mam, a przed ciążą nie miałam. Może brzuszek zrobił się wrażliwszy ;) ja ruchy mam ale takie słabe jeszcze. Wczoraj mąż położył mi rękę na brzuchu, bo też chciał poczuć no i ja poczułam od środka, a on nic ;) za grubą skórę na rękach ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikicore
Domyślam się że są delikatne, obstawiam że u mnie jest jeszcze za wcześnie, żeby cokolwiek poczuć choć chciałabym bardzo bo by mnie to uspokoiło:)wiec zazdroszcze troszkę usg mam dopiero w 19 tygodniu do tamtej pory powinnam już czuc maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tu zazdrościłam dziewczynom, że czują już ruchy swoich maluszków, aż w końcu też poczułam. 16 tydzień to jeszcze wcześnie, ale na Ciebie też przyjdzie pora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikicore
Chwilami się boje że nie doczekam. Widzisz moja ciąża jest z komplikacjami w postaci krwiaków które damy juz znać o sobie 3tygodnie temu teraz sie powoli wchłaniają ale ja sie boje że one zagrażają maleństwu... Staram się jak tylko mogę być dobrej myśli ale chwilami glupoty mi po głowie chodzą lepiej by bylo gdybym już go czuła :) to by mnie uspokoiło. A dopiero za 3tyg mam usg. Chyba że nie wytrzymam i wcześniej poproszę o to badanie. Bolał mnie czasami czesto brzuszek a dzisiaj cisza . :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja z bólami brzucha też miałam do czynienia praktycznie od samego początku, leki nie leki, ale na razie mam spokój. Pewnie musisz leżeć przez te krwiaki? Będzie dobrze zobaczysz. Najważniejsze to być dobrej myśli. Chociaż wiem sama po sobie, że czasami nie jest to łatwe. Też sobie czasem różne dziwne rzeczy wkręcam. Mój mąż mówi, że za dużo internetu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikicore
Mój też i wiesz trochę w tym prawdy jest za duża wiedza przeraza. Tak dużo leżę ale na reszcie po 3tyg przestałam plamić. Będzie dobrze,musi być. Pocieszam się tym :co może sie stać skoro ja całymi dniami leżę bądź siedzę.chyba raczej nic. Wchłoną się. Licze na to że 9 na usg powie mi lekarz że po krwiakach nie ma śladu no ewentualnie jakieś blizny Male.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno będzie tak jak mówisz :) najważniejsze, że nie plamisz. Wiem, że najgorsze to czekanie na kolejną wizytę i upewnienie się, że wszystko jest w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc ja man 25,04,2014 monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jestem w 18 tyg i czekam na tego kopniaka i sie nie moge doczekac ..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć. Jestem tu nowa.. Termin mam na 11 kwietnia i w następnym tygodniu okaże się co będzie.. Po cichu licze na dziewczynke :)... Byłam w tamtym miesiącu na wizycie i z badań okazało się że mam bakterie w układzie moczowym. Moja gin przepisała mi jakiś lek w saszetce który mam wypić przed snem i to tyle.. Powiedziała że powinno przejść a dziś odebrałam nowe wyniki by sprawdzić czy już po infekcji i z tego co widze mam gorsze badania.. Wyczytałam w necie że mam znówjakaś infekcje bo ciągle teraz biegam do łazienki, czuje jak bym miała temperaturę i ogólnie jestem jakś osłabiona.. Jeszcze te wyniki mnie dobiły.. Zamartwie sięcałkowicie a wizyte dopiero w poniedziałek mam umówioną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mam termin mniej wiecej na 11 kwiecien. A wizyte dopiero w srode tez moze sie dowiem co tam u mnie w brzuszku siedzi. Jezeli chodzi o infekcje to tez powiedzialam lekarzowi ze mni piecze przy oddawaniu moczu i ogolnie a ten bez badania mnie na fotelu przypisal mi natamycyne choc wyniki w sumie mialam dobre. Juz skonczylam brac te tabletki i fakt jst troche lepiej ale ostatnio mam problem nie dam rade dlugo trzymac gdy chce mi sie siku mam wtedy wrazenie jak ktos by siedzilam mi na pecherzu ( moze to dzidzia) ? Mial moze ktos podobny problem ? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mam podobnie,jakos duzo nie pije w ciagu dnia, ale jak przetrzymam to mam takie ciazenie, i potem brzuch boli przy oddawaniu;/.Dzis w nocy tak mialam, bo niechcialo mi sie poraz 3 isc do lazienki, to rano byla masakra;/ Dziewczyny macie jakas specjalna diete w ciazy, czy jedzie wszystko na co macie ochote?(oczywiscie bez produktow zakazanych):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikicore
Wszystko byle by było zdrowe na mocz i pęcherz pojedźcie żurawinę :)oczyszcza z infekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agu83
Joanna - jem wszystko w sumie jadłam wszystko, po ostatnim ważeniu postanowiłam to ukrócić więc staram się nie jeść słodyczy (choć czasem sie nie da ;) ) no i chipsiki i takie tam też, zainwestowałam w marchewki hehe póki co waga się zatrzymała eh, po teście na glukoze może się skończyc wszystko ale to dopiero po świętach :) generalnie uważam że należy jeść wszystko tylko z umiarem - ja nie miałam umiaru...wszystko przez te fajki a raczej ich brak wiec muszę sie pilnować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie staram sie unikac slodyczy, bo bede miala ta glukoze pewnie tez po swietach;), ale nie da sie uniknac ciasteczka hehe. Tez sie staram jesc wszystko, ale mamy juz jesien i te warzywa juz nie smakuja jak w lato;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka zona
Dziewczyny jestem tak jak Wy w ciąży, mam już córeczkęa teraz będę miała synka. Wystawiam więc rzeczy po córce .Zerknijcie, może Wam się coś spodoba. Ciuszki za śmieszną cenę. http://allegro.pl/zestaw-ubran-roz-62-59-sztu k-1-35-zl-za-sztuke-i3706214406.html Tu macie przykładowy link, zerknijcie sobie we wszystkie moje rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vikicore- jeśli wytrzymasz te 3tyg bez usg to szacun.Mój krwiak który był bardzo duży za max 2tyg zniknie :) a to drugie co pod łożyskiem to sie nie zmniejsza wogóle,3tyg ani troszkę. Lekarz dziś badał i mówi że możliwe że to jednak nie jest krwiak tylko wada łożyska lub inne cos. No i że lepiej dla mnie gdyby to nie był krwiak. W nast piątek chyba sie stąd wypisze i wybiorę do jakiegoś dobrego lekarza do większego miasta. Dzidzius wielkością odpowiada OM więc na szczęście to nie wpływa na niego negatywnie. Zapowiada sie że znowu będzie synek bo lekarz nie miał dziś wątpliwości. Wszyscy w koło liczyliśmy na dziewczynkę ale i z chłopca sie cieszę :) NELI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usgg
hej dziewczyny, moze ten temat był już tu poruszany, ale nie jest w stanie przeczytac wszystkich wpisów... :) interesuje mnie temat usg polowkowego... ja mam termin na koniec kwietnia , teraz jestem w 17 tc (dokładnie 16t4d) i mam wyznaczona date połówkowego usg na 18t3d, czy to nie za wczesnie??? jak bylo u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usgg - ja też byłam wcześnie, bo w 18 tyg 4dni, ale lekarz mówił, że czasami jest tak, że dopiero po 20 tyg jakieś parametry tam może posprawdzać. Na szczęście u mnie się udało wszystko zbadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×