Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Gość miska22
Tak więc się rozumiemy :) heh Jak chciałabym urodzić dziś w nocy... codziennie kładę się spać z tą myślą a rano budzę się zawiedziona.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym usg to mi tak powiedział lekarz że maszyna jest ustawiana na określoną średnią wagę uroodzeniową noworodków np. 3500 g przy skończonym 40 tygodniu . Wszystkie pomiary dziecka robione podczas badania są odnoszone to tej średniej dlatego nawet jedna ciąża może mieć kilka dat rozwiązania z usg, ja tak miałam, że z okresu mam 15/04 z usg na początku też mi tak wyszło, a w kolejnych na 9/04, a z ostatniego w 36 tc na 17/04, a jak wiemy natura i tak wszystko weryfikuje :) u mnie lekarz trzyma się tygodni wynikających z okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkkk
Miska a masz jAKIES objawy juz? date porodu masz na 21 marca? dziewczyny jutro sa imieniny mojego przyszlego tescia i jade tam po cos , wiec chcialabym cos mu dac ale nie wiem co dodam ze moj m wraca dopiero w piatek to nie wiem czy nie poczekac na niego i z nim cos dac a jutro tylko zyczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Motylekk ja myślę że wypada dać jutro __ A datę tak na 21, a objawy to od dwóch dni mam skurcze ale nie regularne ale po kilka na godzinę, a tak pozatym to nic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylek - tez mysle ze jutro wypada...jesli alkohol nie stanowi problemu to to jest zawsze dobry prezent:) jesli z jakiegos powodu nie pije to jakis kwiatek i jakies slodycze albo dobra kawka...ide sie kapac i nacierac si ja tumorol dziewczynki:) ps miska trzymam kciuki za twoje dzisiejsze zyczenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym akurat nie chciała z mama no czulaby sie lepsza od mojego m i by zaraz każdemu opowiadała ze to ona pierwsza widziała dziecko a przecież to moje dziecko i męża ;-) kuede czyli teraz widzicie co lekarz to inne zwyczaje u mnie my liczymy tygodnie do daty z usg genetycznego i kurcze juz sie nastawilam ze urodze do 7 do 16 to jeszcze tyle czekania buuu nie wytrzymam ... Jak bede sie z nią widzieć to musze sie zapytać ci mam robić jak Minie 7 my wogole to ja juz nie bede miała wizyty mówiła ze juz raczej nie zdarzymy sie zobaczyć moj mąż mówi ze to była sugestia ze niedługo urodze choć nic dosłownie nie powiedziała ;-) ciekawe a wy po 38 tyg maie jeszcze jakieś wizyty umówione ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku ja tez myśle ze wypada dać jutro ;-) kup jakieś dobre wino jeśli pije i czekoladki ;-) ładnie bedzie z Twojej strony ;-) wiem ze juz pytałam ale czy któraś z was tez nie odczuwa jeszcze żadnych skurcze nawet przepowiadajacych ? Miska odpisz jak czujesz swoje Please ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że macie taki sam problem jak ja.. ja mam termin na 20.04 a na usg pokazuje już 04.04 lekarz mówi, że duża dziewczynka będzie z mojej pociechy.. a takie mam pytanie do Was macie taki dziwny ból jak na okres? Brzuszek mam tydzień już opuszczony a od dziś taki ból zaczął występować i nie wiem czy mam się bać czy to miednica się powoli rozszerza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkkk
dzieki dziewczyny za rady:) alkoholu to wolalabym nie dawac ;) ale jakies czekoladki to kupie w takim razie:) najwyzej czekoladki z alkoholem w srodku:D ja takie skurcze to chyba mialam ale nie byly one bolesne, po prostu skurcze, napinanie sie macicy to chyba tak wygladaja te przepowiadajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkkk
Biedronka mialam juz pare razy taki bol jak na okres a brzuch mam jeszcze dosc wysoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkkk
tak szukam pomyslow na ten prezent i czesto pojawia sie zubrowka palona i moze ja kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierworodka896
Biedronka ja mam.taki bol jak na okres czesto w ciagu dnia,do tego pobolewa tam w kroczu i kluje czasem,sproboj kapiel albo prysznic mi pomaga ale to nic groznego ja mam termin na 13kwietnia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierworodka896
Biedronka ...ja mam.taki bol jak na okres czesto w ciagu dnia,do tego pobolewa tam w kroczu i kluje czasem,sproboj kapiel albo prysznic mi pomaga ale to nic groznego ja mam termin na 13kwietnia ...pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierworodka896
Motylekk to jest swietny prezent i zawsze praktyczny niezbyt osobisty i zawsze w barku w razie wuu bedzie stala:-) jest teraz popularna ta wodka na takie okazje typu imieniny urodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkkk
no to mam problem z glowy:) i jeszcze jakas dobra czekoladke kupie:) a teraz ide spac::) czas odpoczac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga31lat
Hej. Ale się rozpisalyscie. Ja coś dzisiaj nie mogłam spać i sie nie wysłałam :-(. Dzisiaj ma nas odwiedzić pielęgniarka środowiskowa, na 12.30 mamy do lekarza, a później zakupy, ależ się cieszę. No i jeszcze zarejestrować musimy. motylek też myślę, ze jakiś dobre czekoladki wystarczą. Miska i jak tam ? Powiedz, że już urodziłaś !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja też spałam tak sobie bo za dużo wczoraj chodziłam i mnie w nocy bolało wszystko :( ----------------------------- A jak to jest z meldunkiem dziecka??? Tzn zapisuje się adres tam gdzie mieszka matka? Bo my z mężem nie mamy wspólnego meldunku bo nie było sensu zmieniać dowodu. Oddamy dom do użytku i obydwoje zmienimy adresy w dowodach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga31lat
Tak. Adres zapisuje siętam gdzie mieszka matka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z ranka :-) teraz już wiem co to jest ten ból pachwin o którym często piszecie! dotychczas było mi to nie znane uczucie,aż tu nagle w nocy przy zmianach pozycji myślałam że zwariuje! Pomiędzy bólami się podśmiałam trochę że chyba do Was napisze o 3 nad ranem...to forum tak uzależnia :-) Noc średnio przespana,musiałam się obudzić o 6 żeby m pobrał mi wymaz na to GBS...nie wiem czy to dobrze zrobił,ale i tak więcej na pewno widział niż gdybym miała sama sobie to zrobić. Dzisiaj mam w planach dokupić ostatecznie jeszcze kilka rzeczy do szpitala i ogólnie do pielęgnacji...choć co chwile coś dochodzi i się przypomina że czegoś brakuje. Miłego dnia Wam życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorrrooo1111
Cześć Dziewczyny! Ja wczoraj się nachodziłam, myślałam, że to może spowoduje przyśpieszenie, ale nic się nie zaczęło. Oprócz tego, że w nocy nie mogłam spać i się strasznie męczyłam. Dziś mam wizytę u lekarza. Zobaczymy co powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zorro to napiszesz w końcu skąd jesteś czy to jakaś tajemnica? Tak opisujesz swoją lokalizację jakbyś nie chciała żeby ktoś Cię znalazł :P Są ludzie, którzy się wstydzą tego skąd pochodzą, zupełnie niepotrzebnie. Nawet jeśli wydaje Ci się, że ktoś może nie kojarzyć gdzie to jest to nie pomagasz dając opis: Do morza mam ok. 75 km. A do Słupska i Koszalina mam po ok. 60 km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorrrooo1111
Och przepraszam Cię Kochana! Nawet jakby miał mnie ktoś poznać to ani nie wstydzę się tego co piszę, a tym bardziej nie wstydzę się tego skąd jestem. Jestem z małej miejscowości - Miastko - i bynajmniej uznałam, że ten opis więcej podpowie niż konieczność zajrzenia na mapę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miastko kojarzę bardzo dobrze, pozazdrościć. Takie miejsca mają swój urok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorrrooo1111
:) Idę się szykować do położnej. A po południu lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miłego dzionka, daj znać co tam u dzidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Leti
Cześć Dziewczyny! Też nie mogłam spać w nocy, nie mogłam oddychać i tak mnie jakoś wszystko gniotło... Byłam wczoraj na imieninach u cioci... Zmęczyłam się strasznie i wkurzyłam, musiałam się nasłuchać jak to w tamtych czasach było ciężko a jak my mamy lekko. Strasznie mnie to denerwuje. Może 10 dzieci urodzimy, skoro mamy tak świetnie? Ciśnienie mi te ciotki podnoszą zawsze! A dzisiaj byłam na stacji i Pani zawsze mi proponuje kawe z ciastkiem, a dzisiaj spojrzała na brzuch i powiedziała, że jedynie zieloną herbatę może mi zaproponować... No nic, i tak sobie piję kawkę:) U nas dzisiaj miało lać, a jest nawet nieźle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczeta:)) Ja tez pochodze z malej miejscowosci ale zupelnie sie tego nie wstydze to miasteczko jest przeurocze i uwielbamy z mezem do niego wracac, niestety z uwagi na to ze jest tam ogromne bezrobocie zmuszeni bylismy wyjechać...to jest najsmutniejsze wlasnie bo gdybysmy mieli tam taka prace jak tutaj we Wroclawiu to wolelibysmy tam mieszkać, niby male miasteczko ale i jest jezioro i piekny park mnostwo sciezek rowerowych byloby gdzie spacerować no ale coz poki co jezdzimy tam na weekendy czasami:)) Ja juz wstałam, wczoraj prosilam meza aby przeczytal o fazach porodu jak wygladaja co i jak zeby mial jakies pojecie jak to moze wygladac i sie niczego nie przerazil hehe czytalismy razem, powiedzial tylko czy sie nie obraze jak nie wytrzyma ostatniej fazy porodu jakby sie zle poczul hehe ech no nie obraze sie choc wolalabym by byl no ale jak ma zemdlec to niech ucieka lepiej:) a jak Wasi do tego podchodza? z tego wszytskiego snil mi sie porod, wogole bedac w tej ciazy mam takie sny ze masakra:) No i jak Miska urodziłaś hehe?:) teraz wszystkie czekamy na Twojego dzidziusia:)) Milego dnia:)) ja bede dzis aktywna takze jakby ktos chcial popisać to ja jestem:)) Ooooo wlasnie widze ze sloneczko wychodzi:)) ale ladnie mmm:) Dzis wieczorem mamy miec gosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierworodka896
Hej MP88 tak sie wlasnie zastanawiam jak to jest z tym obnizeniem sie brzuszka bo u mnoe dzis 37 tydzien sie zaczal i niemam pojecia jak to wgl sprawdzic jakie sa odczucia i wgl.Wydaje mi sie ze jeszcze nieopadl ale juz.kluje w kroczu dosyc czesto,do toaletki chodze tez czesciej ale za to wciaz ciezko oddycham...baaa:-) ja nieoddycham ja sapie! Hihi pozdrawiam Wszystkie mamuski.ps.pogoda u nas tez o.dziwo piekna.az mi cos za jasno w te oczy tak swieci ladnie dzis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×