Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Gość MJ288
Cześć Dziewczyny, chyba fajnie w sumie macie z tym poceniem, organizm pozbywa się nadmiaru wody, ja jestem jak balon, szczególnie nogi i te okropne uda, niedługo nie bede miała w czym chodzić, zaszyje się w domu owinięta w koc, załamka. agu1983, rodzisz na w Gdańsku na Zaspie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez w nocy cała zlana potem a jak sie odkryje to mi zimno i tak kotłuje sie całą noc. A po porodzie bedzie jeszcze gorzej, przynajmniej ja tak miałam ze sie strasznie pociłam przez jakis czas i ten pot był jakby wtedy intensywniejszy w zapachu niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalia ja pisałam.tak to tej autorki książka. Ja dziś mam gości latałam na mopie odkurzałam upieklam ciasto nowość ze szpinakiem i zaraz będę je przekładać kremem. Nie da się odpocząć,Helenka, Iga zazdroszczę że już po :) a z drugiej strony jeszcze mogę się wyspać.Fakt że na jednym lub drugim boku no i bez wtulania:/ bo się nie da z takimi gabarytami:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga31lat
My już po wizycie rodziców. Moja mama upiekła pyszne oponki normalnie pychota. Chyba zaczyna mi powoli odwalac zamiast pomoc mężowi sprzątać, to ja siedzę u Igorka w pokoju przy jego łóżeczku, a zasnął z 15 min temu. i bym tak mogła siedzieć i siedzieć. Jak rodzice byli to on spał u siebie w pokoju i z pół godziny z nim nie byłam, a tak strasznie się stęskniłam że jak zapłakał to id razy poleciałam. Aj odbija mi. Wiktoriwianka powiem Ci szczerze, że bardziej sie wysypiam niż w ciąży. Mały budzi sie o północy i o 3,6 nad ranem i śpi do 8-9. Dzisiaj nas obudził o 8.30 więc nie ma tragedii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkkk
helenka ale sie ciesze ze juz mozesz w pelni sie cieszy tym stanem:) Swiderka sama siebie podziwiam ze tak wczoraj wytrzymalam a brzuch mam taki ze czesto sie o niego o cos uderzam , bo zpominam ze taki wystajacy Jozka powiedz jak twoja tesciowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga31lat
Kurde jutro mamy z małym wizytę kontrolną czy wszystko jest ok i trochę się boję. Nawet trochę to mało powiedziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkkk
Iga ale na pewno wszystko bedzie ok! wiecie co? Moja siostra miala ciaze prowadzona w uk i tam rodzila i mowi ze nie miala robionego tego wymazu na paciorkowca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylek hahaha dokladnie mam tak samo tez ciagle o cos brzuchem tracam a drzwiami di kibla to juz nagminnie ;) MJ - a Ty tez z gdańska lub okolic? no wlasnie nie wiem gdzie ja chce rodzic tak chyba najbardziej jestem własnie sklonna na zaspie bo tam jest najlepsza opieka neonatologiczna w razie czego tfu tfu tfu ....no ale na zaspie nie ma znieczulenia zo ....na klinicznej z kolei wiecznie odsyłaja bo tam oblezenie i sa odwiedziny w pokoju wiec troche malo komfortowe to jak sie zwali rodzinka do sasiadki np...a wojewodzki to najwiecej ludzi odradza chodz jak bylam na patologii to na prawde nie ma sie do czego przyczepic pod wzgledem opieki na polozniczym ponoc jest gorzej i tam maja nacisk na rodzenie sn za wszelka cene no i neonatologia to jakas kpina podobno ...nie wiem generalnie ile kobiet tyle opinii zalezy jak ktora trafila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iga nie bój się trzeba się pozytywnie nastawić:) dziewczyny, które już macie bobaski czym smarujecie brzuch po ciąży?macie coś sprawdzonego?ja zaczynam się orientować w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga31lat
A jednak takie nerwy mam, ze aż mnie żołądek boli. Do smarowania jeszcze nic nie mam, ale jutro kupię. I tak jedziemy do lekarza jakieś zakupy trzeba zrobić, nie wiem czy mogę takiego malca wsiąść do sklepu na większe zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga31lat
Motylek w UK takie mają podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJ288
Agu1983, tak jestem z trójmiasta, znieczulenie tylko na klinicznej. Masz racje co rodząca to inna opinia. Sama jestem zagubiona. Termin mamy podobny :) Do zobaczenia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJ288
Dziewczyny, tylko się nie śmiejcie. Mam pytanie, czy słyszałyście o piciu naparu z liści malin? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny.ja znalazlam.ciekawy artykul.na temat.tego naparu z lisci malic bo mnie od wczoraj to intrygowalo pozdrawiam Was ...Ewi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MJ w wojewodzkim tez jest znieczulenie zo tylko trzeba najpierw isc na spotkanie z anestezjologiem i sie wpisac na liste i jak jestes na tej liscie to znieczulenie dostaniesz wg mnie glupota ja sie zalapalam na to spotkanie jak bylam na patologii ale i tak chce tam rodzic najmniej ...a do kogo chodzisz w lux med? Pytam z ciekawosci bo wg mnie w gda przynajmniej jest tam tylko jedna dobra gin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga31lat
Też kiedyś słyszałam, że ten napar przyspiesza poród. Helenka sorki za pytanie, ale co ile zmieniasz pampersa swojemu maluchowi ? ? Ja zmieniam co 3 godziny ale za każdym razem jest mokro, że hoho. Nie wiem.czy to nie za rzadko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJ288
Agu1983, chodzę do Lux w Gdyni do dr Głodka i oprócz tego na USG poza Luxmedem, jak już pisałam do MP88 sprzęt się myli więc sprawdzam podwójnie. Lux traktuje praktycznie jak NFZ niczym jak dla mnie się nie różni W Gdańsku w Luxie słyszałam, że super opinie ma dr Stachowiak. Znasz? Niestety nie chcialam dojeżdżać. Jeżdże jak dupa w tej ciąży :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iga a nie mialas badan robionych w szpitalu?? Moim zdaniem to troche wczesnie brac 4 dniowe dziecko do supermarketu ale to Wasza decyzja:) zawsze 1 osoba moze zostac z nim w aucie;) Ja mam ta ksiazke online jezyk niemowlat czytalam na poczatku ale cos zaprzestalam... Kurcze dziewczyny opiszcie jak mozna czuc te skurcze to gdzie boliw okolicach pochwy czy brzucha bo nie wiem czego sie spodziewać:) dziewczyny oczekujace czy WY tez macie schize i tak wypatrujecie czopa hehe??:)) Wlasnie sobie wypilam koktajl z truskawek heh ale nas wszystkie wzielo na truskawki hehe:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkkk
powiedzcie jak ten koktajl robicie?:) no wlasnie jak te skurcze wygladaja? tak jak na okres tylko ze silniejsze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkkk
czy ktoras kupila sobie herbate bocianka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga31lat
Mp Igorek miał postawie badania. Też tak musieliśmy, żeby mąż został w aucie, a ja skocze na zakupy. Chętnie bym Wam powiedziała jak te skurcze wyglądają, ale no nie miałam :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mj tak doktor stachowiak jest najlepsza raz nawet przed ciaza udalo mi sie wbic do niej na wizyty cudowna no ale na nastepna byla mozliwosc umowienia sie za kilka miesiecy w miedzyczasie pojawila sie fasolka i juz do innego poszlam a potem zupelnie ucieklam stamtad:/ dziewczyny to koczuja pod jej gabinetem co miesiac jak prowadza u niej ciaze z nadzieja ze zdazy je przyjac...tak lux med to jak nfz przekonalam sie o tym wielokrotnie niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niee a co to za herbata bocianka? ja robie tak paczka truskawe 2 kefiry 3 lyzki cukru 1 cukier wanilinowy i blenduje:))) przepyszne mmm:) polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkkk
a truskawki masz mrozone wlasne czy ze sklepu?:) taka herbatka na laktacje, kawa taka tez jest podobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Ale dzisiaj tutaj tłumy i nerwy!:P ______________ Iga masakra, podziwiam, że tak ogarniasz temat, i zachowujesz się jakby nigdy nic. Jak czytam Twoje posty to mam wrażenie że nie dorosłam do bycia matką, że nie ogarnę!;p i też się zastanawiam jak szybko malca będe mogła wziąć do marketu bo lubię chodzić z męzem hehe ;) _______________ Helenka dobrze, że juz jesteś w domu w końcu odpoczniesz !:) Dobrze, że tak szybko zapomniałaś ból, i, że jest lepiej. Mam nadzieje, że i u mnie tak będzie. A jeśli chodzi o gości to się nie boje, tylko mam tą natrętną szwagierkę co zabrała łóżeczko i sprzedała (pewnie pamiętacie) i boje się, że ona przyleci już pierwszego dnia........... A nie chcę być wredna ale naprawdę jej tu nie chcę w pierwszym tygodniu. A jak mówie do męża że jej nie chce, to mówi że jestem okropna, wredna itp itd bo jak można komuś powiedzieć żeby nie przychodził _______________ Żaba to fakt, dni lecą dzień za dniem! Nie wiem nawet kiedy. Mąż pewnie pomoże ale to chodzi o takie tak baldachimki i wogole sama się chce nacieszyc <3 _______________ A z tymi ******* to nie wiem, ale moje dziecko wczoraj i dziś to istna masakra tak szaleje że w nocy spać nie mogę z bólu ______________ Wogóle powiem wam, że nie mam bladego pojęcia do jakiego lekarza i kiedy po tym porodzie mam z małą iść.... I też muszę jakąś książke zakupić bo bez niej to będzie krucho hehe chociaż jest internet i wy ;D _____________ Byłam dziś w mieście kupiłam dla dzidzi, ale dalej nie mam majtek poporodowych i octaniseptu bo w aptece nie było! a co kasy straciłam.... I zupełnie nie wiem na co!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Tak pozno mowicie o tej herbatce z liści malin;p Wogóle wam powiem śmieszną sytuacje. Mąż wrócił godzinkę wcześniej tzn o 6 nie o 7 rano bo jechał po kogoś na pociąg odebrać. I wpadł na chwile. A po dwóch godzinach przylatuje do mnie mama sprawdzić, i zdziwiona bo myślała, że rodzę i była oburzona że jej nie obudziłam, tylko do męża dzwoniłam! No rany... To chyba logiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Jak zwykle jak przyszłam to cisza hehee ;D Chyba macie mnie dość;p Ale wam powiem, że ja siebie też! Już bym urodzić chciała hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×