Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

czkawka - antybiotyk w przypadku dodatniego wyniku na paciorkowaca podaja w chwili porodu - wczesniej nie ma sensu - wazne jest by miec wynik ze soba by w szpitalu wiedzieli jak postapic. Oczywiscie jesli masz jednak watpliwosci najlepiej zapytac swojego lekarza ale mysle ze wystarczy telefonicznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotki są bardzo ciekawskie ;) jak jestem u rodziców i mam jakieś zakupy to ich kocica nie może sobie odpuścić, żeby nie zobaczyć co jest w torbach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja się urodziłam moi rodzice mieli 2 koty i ten jeden ciągle mi do łóżeczka wskakiwał i się kładł i spał a rodzice się bali baaardzo a ten ciągle aż się przyzwyczaili bo on tylko ze mną spał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona to nawet szybko dochodzisz do siebie;-)ale i tak pamiętaj żeby się oszczędzać!..oj jak masz fajnie, kruszynka w nocy grzeczna, ładnie je i przybiera..tylko się cieszyć! IwonkaJ kurczę współczuję z tą chorobą, że też Cię dopadło..nie wyobrażam sobie rodzenia w takiej formie..dziś też jestem osłabiona po tej biegunce i jak sobie pomyślałam, że miałabym rodzić to stwierdziłam, że nie dałabym rady! Także kuruj się i szybkiego powrotu do zdrówka życzę żebyś zdążyła sił nabrać przed porodem! Nala ja pochodzę spod Częstochowy..obecnie mieszkam w Opolu także kto wie..może nawet jesteśmy z jednej miejscowości..? Dzięki dziewczyny jeszcze raz za słowa wsparcia ws tej wizyty..właśnie najadłam się pomarańczy i bananów żeby mały trochę pojadł..m mi wczoraj kupił czekoladki i dostałam nakaz żeby zjeść wszystkie jeszcze przed wizytą;-)a wizyta dopiero o 18.15 więc spokojnie zdążę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle wróciłam już ze spacerku i zakupów..rany!..jak ja chodzę..nawet starsze babcie mnie wyprzedzały..masakra! Myślałam, że się położe spać jak przyjdę ale jakoś mi się odechciało..trochę nawet słonko wychodzi..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania z Oliwka
hej, pisałam wczoraj z tym moim ginem.. mam problem :( no wiec dzwoniłam do niego w sprawie tego paciorkowca (bo zapomnialam zapytać na wizycie a on nic na ten temat nie powiedział) a on do mnie że muszę go sobie sama pobrać i zanieść do laboratorium w wymazówce z podłożem transportowym czy jakoś tak.. wtf? miała tak któraś z was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świderku bedzie dobrze najedz sie konkretnie:))) wspolczuje chorobska kochana rob inhalacje na prawde duzo pomaga! Miśka co tam zamelduj sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania z Oliwka mi pobierała gin na wizycie, sama bym nie umiała bo to z o***tu i pochwy nie wiem czy bym sobie poradziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jade do szpitala mam słabe wyniki krwi i lekarz kazał abym pojechała sprawdza czy wszystko ok. :) trzymajcie kciuki powiedział mi tez ze szyjka miekka skraca sie wiec w ciagu 7 dni powinnma urodzic :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jade do szpitala mam słabe wyniki krwi i lekarz kazał abym pojechała sprawdza czy wszystko ok. :) trzymajcie kciuki powiedział mi tez ze szyjka miekka skraca sie wiec w ciagu 7 dni powinnma urodzic :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj Anulka Hanulka to niezle...powodzonka 3maj sie tam i odzywaj do nas w miare możliwości ojjj kolejna bedzie juz po:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania z Oliwką mi też gin pobierał i ja też nie wiem czy bym sobie sama poradziła, ale coś mi sie kojarzy że któraś tu z nas chyba sobie sama pobierała..albo jej m pobierał..no nie wiem..jakbyś miała sobie sama sobie pobrać to najlepiej się popytaj może tych kobietek z laboratorium co i jak dokładnie masz zrobić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mama Laury
Dziewczyny, jezdzicie komunikacja? Ja jezdze prawie codziennie i wykanczaja mnie Ci ludzie. Taki smrod z pod pach, ze az szczypie w nos :D tak bym chciala prawko juz zrobic, ciekawe czy dzidzia bedzie absorbujaca bardzo, bo chetnie bym w wakacje zobila juz. Niby staram sie gleboko miec tych ludzi, ale mam wrazenie, ze kazdy sie na mnie gapi i w glebi serca mi wspolczuje, ze pewnie wpadlam, ze pewnie samotna matka itp itd. Mam 21 lat i dosc mlodo wygladam, chyba na mniej, ale do cholery to przeciez nie oznacza od razu ze to dziecko z wpadki, niechciane a ojciec poszedl w 3 d**y... tez to zauwazacie? Teraz ok jest kobieta w ciazy majaca kolo 30, a jak sie trafi jakas 20 to sie wszyscy lituja nie wiadomo po co. Patrza.na mnie jak na jakis okaz albomja juz sob8e wkrecam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czkawka1989
Dziekuje za odpowiedzi. Co prawda nie mam bezpośredniego kontaktu z moją gin. ale jutro bedzie w przychodni to sie z nia skontaktuje tak na wszelki wypadek. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wkręcasz sobie bo na mnie tak samo patrzą mam 27 lat i każdy patrzy czy mam obrączkę.. a już nie noszę bo przecież mi ręce puchną a wygląd mam na 22lata.. i kiedyś starsza Pani w sklepie Pani taka samotna zakupy.. a ja mąż musi pracować, żeby Nasza pociecha miała wszystko a zakupy powoli zrobię sama a on później wniesie jak wróci z pracy.. idę do lekarza chociaż prywatnie też patrzą jak jestem sama! A mój m pracuje więc no jak? Sporadycznie idziemy razem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania z oliwka - mi tez gin pobierala takim wacikiem ktory wsadzila w probowke i nie wydaje mi sie bym umiala sama to zrobic - no kurde placisz za wizyty u gin a ten nawet Ci wymazu pobrac nie moze ?? no to za co placisz...moze zapytaj go jak masz to zrobic i czy moze nie moglby jednak on? swiderek trzymam kciuki bedzie dobrze na pewno:) anulka hanulka - równiez wsparcie ode mnie:) przyszla mama laury - jezdze komunikacja bo nie mam pj i nie wiem czy zrobie kiedykolwiek ja z tych co sie na kierowcoc nie nadaja :( w kazdym razie smrod nie jest mi obcy w takich miejscach:) i tak zauwazylam ze jak ide badz jade gdzies sama to ludzie patrza na mnie z politowaniem bo pewnie jestem samotna i musze wszystko sama robic a nie daj Bog jeszcze jak mam siatke z zakupami to juz w ogole mi wspolczuja - a mam lat 30:) jak w ciazy powinnam siedziec w domu i pachniec inaczejna pewno jestem jakas patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc asmana
Ja natomiast mam spojrzenia jak ide z dwiema córkami i trzecie w drodze;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od 2 dni tak mi się strasznie chce spać w ciągu dnia, że to ciężko mi opanować! :( idę zrobię obiad i zrobię sobie tą wymarzoną drzemkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona fajnie, że sobie radzisz tak dobrze z małą. Co do rozmiaru stóp to mam nadzieję, że mi wróci wszystko do normy, bo na razie to tylko adidasy mogę włożyć na stopy, a wszystkie inne buty mam dopasowane. Żebym nie musiała wszystkich nowych butów kupować ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świderek kto wie ;) trzymam kciuki za wizytę i przypomniało mi się jak raz mój gin zmierzył Małej żołądek i miał nie ciekawą minę zapytałam się go co sie dzieje a on że nic nic jak na dziewczynkę to żołądek ma prawidłowy trochę mnie to denerwuję że jak bym nie zapytała to może coś jest nie tak a nie mówi... i już więcej nie wrócił do tego tematu raz tylko zaśmiał się że Mała chyba tyle co pojadła bo pełny ma żołądek także będzie dobrze zobaczysz :) Wiecie co niby mówi mi na tych wizytach że jest oki wszystko a ja i tak sie martwię że może jak się urodzi to dopiero wyjdzie że coś jest źle paranoi już dostaję :/ Słoneczko wychodzi u mnie jak fajnie aż się żyć chce :) zebrałam się i posprzątałam i teraz czekam aż się obiad ugotuje :) A koty no właśnie jeden śpi cały czas w łóżeczku gonimy go ale nic to nie daje drugi ma w nosie te wszystkie "gadżety " ale aż jestem ciekawa co będzie jak przyniesiemy Małą w każdym razie będzie nauczona miauków bo moje okazy są bardzo mówne i dużo miauczą o byle co więc do bursowania i miauczenia Mała już od życia płodowego nauczona będzie :D a wiecie ile ja się nasłuchałam jak to kot grdykę dziecku odgryzie albo ogon do gardła wepchnie ech... Wczoraj jak jechałam do mamy autobusem to ludzie się patrzyli na mnie z miną tylko nie zacznij nam tu rodzić :P te spojrzenia są bezcenne :D a że autobus pod szpital jedzie bo tam moja mama mieszka to już w ogóle może myśleli że jadę rodzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkońcu we Wrocławiu słonko zaczęło przebijać. Zaraz się biorę za obiadek u mnie dziś będzie kapuśniaczek skromnie:) bez drugiego dania:) ja to już się boję trochę gdzieś dalej samej zapuszczać do jakichś sklepów.Ostatnio mam fobię że będę sama w dużym supermarkecie i mi wody odejdą.MASAKRA.nie wiem co bym zrobiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mama Laury
Biedronka, no ja to samo!bez obraczki smigam, bo juz mialam akcje, ze tak mi spuchly rece ze juz do jubilera sie wybieralam na przecinanie. Maz mi zalozyl na lancuszek, ale i tak pod plaszczem nie widac. Zreszta co tych ludzi to obchodzi.. Agu, no wlasnie, nie daj boze miec siatke jakas. Ja wlasnie jechalam z 30 jajkami dla rodzicow w takim wiaderku. Pewnie mysleli ze ze 30 kg ziemniakow targam...a jak wyciagam jakies notatki do nauki, ksiazke albo madre artykuly na tablecie przegladam, to tez wzrok na sobie czuje. Pewnie zdziwieni, ze potrafię czytać ;) W ogole zauwazylam, ze za bardzo sie przejmuje opinia innych na swoj temat. Niby mowie, ze mam to gdzies, ale jednak nie mam, bo nie rozumiem jak mozna byc tak wscibskim jak co niektorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wzroku innych ludzi to zauważyłam że najbardziej się patrzą na mnie inne ciężarne:) i się uśmiechają pod nosem. Ja mam 28 lat i chyba na tyle wyglądam to raczej sensacji nie robię:p choć może co niektórzy nie mogą wyjść z podziwu że mam taki okazały brzuch..ostatnio babka w sklepie się mnie pytała czy czasem nie bliźniaki:/ ale rozstępu póki co tfu tfu żadnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężarne też się do mnie uśmiechają a ja do nich :) i w ogóle babeczki w moim wieku się do mnie uśmiechają patrząc na mój brzuch ;) tylko te starsze tak patrzą no bo jak to ja nie w domu siedze tylko po ulicy chodzę i jeszcze w makijażu :P też mam fobie że mi wody w sklepie odejdą :P a nie ma się co śmiać moja koleżanka pojechała z mężem do Ikei na dwa tygodnie przed terminem i jej wody odeszły ja bym zawału dostała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
A ja wczoraj o fionce myslalam :) Ze mialas termin wtedy kiedy ja i ty juz dawno masz bobasko a ja urodzić nie mogę:) Wracam z ktg nic się nie dzieje, choc dzis jakies tak skurcze do 50/60 sie pojawialy bylo ich ok 10 ;p dzidzia dalej taka spokojna delikatnie kopie ale na ktg wszystko oki, choc przez 40 minut czulam ją dosłownie 6 razy bo tyyle ruchow zaznaczylam... Mam isc na nast. ktg w czw i wtedy juz ustalimy termin wywolania... Ja tez na noc podscielilam ten jednorazowy podklad happy i niedosc ze nic to jeszcze co sie napocilam :D Sie glowilam jak wstawalam na siku czy to wody czy taka spocona jestem ;/ Ale z was ranne ptaszki :) Dobra czytam dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka też latałam sprawdzać czy to pupa mi się poci czy leci już :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe kurcze ale my jestesmy podobne:))) ja tez mam schize ze mi odejda w sklepie przy ludziach hehe:D dlatego tez sama juz sie nie chce zapuszczac nigdzie tylko z mezem jak cos przez to sie jeszcze bardziej gruba robie bo tylko leze i leze;)) a jesli chodzi o inne ciezarne to rzeczywiscie jest przemile jak potrafimy sie do siebie usmiechac heh:)) fajnie tak:Da na innych ludzi nie zrwacam uwagi, najbardziej drzaznia mnie dziady jeszcze nigdy zaden mnie nie przepuscil tylko sie ryja pierwsi chamy jedne!! wiktorowianko rzeczywiscie sloneczko przeswituje wiec sie ogarniam i ide robic ten obiadek:D wczoraj moj m byl taki zly bo nie zrobilam wogole obiadu hehe i nawte chleba nie bylo i glodny chodzil caly dzein wiec dzis rewanzyk robie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka jak leżałam w szpitalu to leżała ze mną dziewczyna tydzień po terminie miała i dawali jej zastrzyki przez cztery dni i dopiero ją wzieli na kroplówkę rodziła cały dzień ale urodziła :) i ona żadnych skurczy nie miała a u mnie były góry i doliny nawet na 90 procent jeden był :P trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×