Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

cześć dziewczynki:) kurde Nala Tobie już czop odchodzi a widzę że masz termin na 12.04 a ja na 01.04 i u mnie nic:/ co jakiś czas mnie kłuje w kroczu jak pochodzę a tak nic się nie dzieje:/Brzuch obniżony od dłuższego czasu.Co dzień pytania "czy to już" od rodziny,znajomych CO MNIE DOPROWADZA JUŻ DO SZAŁU grrrrrr.Najchętniej bym wyłączyła telefon. Dziś piękna pogoda może przełamię strach odejścia wód w miejscu publicznym i pójdę się gdzieś przejść może się wtedy coś ruszy:/ józka zdrówka dla małej Ci życzę żeby jak najszybciej przestała się męczyć a Ty pewnie razem z nią. świderku cieszę się, że wszystko ok z dzidziusiem.Wiem co przeżywałaś mnie nastraszyli wcześniej że może mieć rozszczep.Na szczęście drugie usg to wykluczyło, ale co się najadłam strachu napłakałam to moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez jeszzcze zaden czop nie odchodzi...;/ i brzuch mi sie tez nie obnizyl jeszcze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Leti
Mnie znowu nastraszyli, bo byłam bardzo duża głowka i mały brzuszek, wodogłowie jak nic... Szkoda gadać z tym usg:) Ale i tak uspokoimy się jak urodzimy, po wszystkich badaniach i po wszystkim:) A z tymi porodami to nigdy nic nie wiadomo, mi w ogóle nie odchodził czop, ani wody, ani nic, tylko poczułam w nocy skurcze, pojechałam i urodziłam. A innej dziewczynie odchodzi czop dwa tygodnie przed porodem... W każdym razie: Myjmy się dziewczyny, nie znamy dnia ani godziny... Ja dzisiaj idę do lekarza, to wczoraj wszystko sobie ogarnęłam, spakowałam się, jakbym dzisiaj miała rodzić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mama Laury
Z tym myciem to racja. :D i golenie bym dodala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mi odchodzi może dlatego tak szybko że miałam już skurcze w lutym i mi podtrzymywali ciąże i teraz po zdjęciu krążka może to tak szybko idzie nie wiem ale cieszę sie bo w sumie to już 38 tydzień więc mogę rodzić :) Tez mnie wkurzają te ciągłe codzienne pytania jak sie czujecie rodzisz już... nawet teściowa miała ponoć jakieś złe przeczucia że coś się dzieje chyba boi się że jej nie powiemy :P Mama Leti będzie dobrze z jedenj strony dobrze że mamy tą możliwość USG a jak sobie pomyślę jak moja mama nie miała dostępu wtedy do czegoś takiego... No ja się przygotowuję co dzień bo myślę że to już a to jeszcze :P wczoraj gadałam z moim lekarzem był bardzo zdziwiony że jeszcze nie rodze bo wszystko się zapowiadało że pójdzie raz dwa po tym krążku no i kazał przyjść w sobotę chyba że mnie zbierze :) Mój mąż też nie chce ciąć pępowiny powiedział ze się boi że krzywdę zrobi jak źle utnie namawiać na siłe nie ma co ciekawe czy da radę tam ze mną być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkkk
hej mojemu M w pracy powiedzieli zeby przylecial z reka w gibsie nic by nie musial robic ale zeby byl! no masakra sa ci norwegowie! pojechal wlasnie do zusu zawiezc zwolnienie z miesiac pobedzie wiec musze czem predzej rozic:D jutro w koncu USG! MAM NADZIEJE ZE BEDZIE OK a pralka faktycznie zwariowala i pierze w caly swiat w ciagu 2 dni maja sie pojawic od reklamacji cz z serwisu a ja wczoraj reklamowe ubranek przywiozlam i jak to prac teraz?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaaaaaaa
Mnie też szlag trafia z tym pytaniem "czy to już" dlatego wszystkim powiedziałam, że mają mnie pytać 15.kwietnia (termin mam na trzeciego) to im wtedy powiem i jakoś wszyscy się uciszyli. Najbardziej wnerwiała mnie kumpela, która od tygodnia codziennie rano i wieczorem pisała do mnie "masz już wreszcie skurcze?" na co ja, już taka potwornie wściekła zapytałam "a ty masz już wreszcie prace?" no to się obraziła i się nie odzywa ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Leti
Nataliaaa, dałaś popalić z tą pracą do koleżanki, jaja:) Mnie też tak ludzie wkurzają, a to za mały brzuch, a to za duży, cały czas komentarze jak wyglądam... Wpadłam dzisiaj o tej 6;30 do przedszkola bez makijażu, to pani do mnie, że tak ładnie całą ciążę wyglądałam, a teraz mnie wysypało... i tłumacz się człowieku, że naczynka, a o 6 to nie chciało mi się podkłądu nakładać... no jaja... A tak to cały czas chodzę zrobiona, wymalowana itd... Bo nie czuję się wtedy jak taki wieloryb, jakiś komplement usłyszę, to mi się humor poprawia... A jak wyjdę tak, to od razu komentarze, że źle wyglądam, że widać, że końcówka, że zmęczona, że twarz mi spuchła... eh... Wolę się malować niż denerwować, do szpitala też biorę podkład, boję się, że jeszcze bardziej mi te naczynka popękają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Leti
Robiłam wczoraj badania krwi, wszystko mi wyszło dobrze, nawet hemoglobina zaczęła rosnąć. Mam nadzieję, że po porodzie też będzie wszystko ok:) Powiem Wam, że nadal jestem w konflikcie z siostrą moją, słaby mam z nią kontakt, ale ona uważa, że jest dobry. A jak ja mam jakiś żal, to ona to zwala na moją ciążę i hormony, czuję się wtedy jak nastolatka. W każdym razie zazdroszczę dziewczynom, które mają taki kontakt z siostrami, że mogą na nie liczyć, że sobie wzajemnie pomagają. Mam taką koleżankę w ciąży i jej siostra np pomagała w przeprowadzce, starszak jej zachorował, to siostra go wzięła do siebie na tydzień, żeby nie zaraził, fajnie... No ale nie można mieć wszystkiego:) Moja siostra napisała książkę i wymieniła mnie w podziękowaniach, zawsze to coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkk
A co to za książka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama Leti też biorę podkład a co i tak usłysze milion komentarzy od teściówki i szwagierki że w szpitalu i pomalowana... w nosie to mam ja się będę lepiej czuła :) co do siostry nie wiem jak to jest jestem jedynaczką ale chciałabym mieć siostrę ciekawa jestem jakby nam sie relacje układały mam bliską kuzynkę ale to jednak nie to samo... z rodziną to niestety czasami najlepiej tylko na zdjęciu Nataliaa pięknie jej powiedziałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na naczynka dobre jest grape seed extract ja to brałam bo na nogach mi strasznie zaczęły pękać :| teraz nie biorę z racji ciąży ale jak przestanę karmić to n pewno wrócę do tych tabletek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkk
A ja się nie maluje chociaż mam cerę problemów -trądzik różowaty ale jak na razie dzięki odpowiednim kosmetyków jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Rodza wszystkie ze taka cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkk
Mama lecidobra ta kawa orzechowa? Neila jak ten twój czopki wygląda? Alicja czekam niecierpliwie na cd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Leti
Motylek, książka jest o Żydach w Krakowie, nie powiem tytułu, bo chcę być anonimowa:) różni wariaci mogą czytać to co piszemy... Zastanawiałam się nad tym, że jak nam się tak dobrze pisze, to może warto przenieść się na fejsa, albo na jakieś zamknięte forum? Nie wiem, nie mam doświadczenia w takich sprawach... Biedronka, a co to za tabletki i za ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) u mnie tez ladnie ale zimno - sloneczko chociaz jestto wiecej checi do zycia:) ja mam w miare dobry kontakt z siostra - obiecala ze po porodzie mi pomoze i pokaze wszystko co i jak w sumie sama ja o to poprosilam - moj m raczej wszystkiego sam nie ogarnie a ja bede obolala pewnie to przyda mi sie jej pomoc:) ja jej w ciazy jak byla bardzo pomagalam - jej owczesny maz byl na wyjazdach a ja z nia mieszkalam - pralam sprzatalam gotowalam i do pracy jeszcze chodzilam bylam takim mezem hehe, ona teraz mi moze nie pomaga jakos no ale ma swoje dziecko problemy prace i firme zeby jakos zwiazac koniec z koncem wiec nie wymagam od niej pomocy teraz wazne ze pomoze po porodzie:) mnie nikt nie pyta czy to juz na szczescie i generalnie spotykam sie z pozytywnymi komentarzami ze ladny brzuszek i ze niemozliwe ze dziewczynka bo ladnie wygladma i td...wiem ze to z uprzejmosci bo mam lustro ale milo jednak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkk
Mama leti to takiej książki bym nie czytala:D. A ta kawa orzechowa dobra? Ja na obiad robie kotlety z piersi i nie wiem co do tego. I chyba wezmę się w końcu za prasowanie. Miska a ty nie na Poród owce? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czop wygląda u mnie tak że wychodzi taki budyń posklejany na wkładce zwłaszcza rano mam tego sporo pytałam położnej powiedziała że to jest to :) no ja też myślę że różni wariaci mogą nas podczytywać ale co zrobić forum publiczne Agu ale fajnie że macie taki kontakt z siostrą dobrze że jest ktoś taki życzliwy :) ja na obiad mam sosik ziemniaczki i buraki do tego :) i kompot z jabłek :) a teraz siedzę i czekam na męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe my tutaj sie wszystkie denerwujemy jak ktos sie nas pyta czy juz rodzimy a same ciagle miske nekamy czy to juz hehe ale my mozemy:)) Kurcze dziewczyny ja tez jestem za wymiana danych na fejsie jesli ktoras by chciala to chetnie zawszet mozna wysylac prywatne wiadomosci:) tylko nie wiem jak mialybysmy sie wymienic danymi hehe anonimowo:) ja wlasnie wrocilam ze spacerku:) kolezanka mnie wyciagnela z wozeczkiem i swoja coreczka to ta o ktorej wam pisalam co urodzila corce 1600 i 45 cm, malenka sliczna 1 raz ja wi dzialam:) fakt ze teraz ma 3 mc i wyglada jak dzieci co sie dopiero rodza ale wazne ze zdrowo sie rozwija:) pogoda ladna, ale nie taka jak w ubieglym tygodniu, zahaczylysmy o rossmana i kupilam ten masazer moze sie nie zda bo zalezy jaki rodzaj skurczy bede miec ale najwyzej bede sie masowac z mezem w domu:) kupilam tez swieze jajka takie z targu i salate i szczypior i robie dzis wiosenny obiad, jajko ziemniaczki i salata, moj pewnie nie bedzie zdowolony ale ja mam ochote:) kochane poce sie jak cholera zalamka totalna buu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Ja też jestem za założeniem jakiejś grupy :) na FB Nawet mogę się tym zająć jeśli chcecie. Tam można taką stworzyć grupę zamkniętą :) Mogłybyśmy tam później zamieszczać zdjęcia naszych pociech i cały czas wymieniać się doświadczeniami. Co Wy na to ??? :) A nazwę grupy wpisuje się tak samo, jak szukamy znajomych :) Nala :) Pytałam o szpital, bo też jestem ze śląska, ale ja będę w Pyskowicach rodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze finezyjko jesli potrafisz to wez zrob to pls;)) kto bedzie chcial to sie zapisze;)) poinstrujesz nas ewentualnie jak:)) skoro tylko my bedziemy mogly miec do niej dostep to super;)) wtedy skrzynka nam juz nie jest potrzebna;)) bardzo fajny pomysl z tym fejsem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie musze pochwalic ze mam cudowna siostre niby jest 6 lat mlodsza i dopiero na 1 roku studiow ale wiem ze zawsze moga na nia liczyc ZAWSZE, choc nie mam juz przyjaciolki takiej prawdziwej jak to kiedys bylo (czasy liceum) po latach sie przekonalam, to wiem ze moja siostra jest moja jedyna przyjaciolka ktorej moge powiedziec wszystko i tez mi zawsze pomoz ejka tylko bede potrzebowac to wspaniale uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Leti
dziewczyny kawa prima orzechowa pyszna!!! ale wypiłam tylko jedną bo jadę do ginekologa i będzie pomiar ciśnienia... lepiej nie przesadzać:) Powiem Wam, że ja nie robię dziś obiadu, bo jadę do lekarza, jest zupa z wczoraj:) Reszta mnie nie interesuje. A do lekarza muszę jechać z dzieckiem i z przyjaciółką (do pilnowania dziecka), z dwójką to dopiero będzie kocioł! Trzymajcie się, miłego popołudnia! Mi czop nie odchodzi, ale mam strasznie dużo wydzieliny... Jeszcze więcej niż przez całą ciążę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mama Laury
A moze grupa zamknieta na fejsie? Tylko czy kazda ma i chce, bo glupio zeby czesc pisala tu a reszta tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mama Laury
O finezyjka mnie ubiegla:) alez Wy smarujecie szybko te posty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wchodząc na FB :) musicie w wyszukiwarkę wpisać KAFE KWIECIEŃ 2014 i poprosić o dołączenie do grupy. A ja Was zaakceptuję. Żeby utworzyć grupę musiałam zaprosić jedną osobę - zaprosiłam męża ;) ale jak tylko się dopiszecie, to zaraz go usunę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mama Laury
Tez mam super siostre i siostrzenca, ktory ma 1,5 roku. Jest trochę rozpieszczony, bo pierwszy wnuk w rodzinie... no i boje się, ze bedzie zazdrosny o małą skoro teraz jest zazdrocha nawet jak starsi rozmawiaja i choc na chwile nie jestna nim uwaga skupiona. Chyba wyprobuje te pirime orzechowa =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mama Laury
Chy ajeszcze nie ma, bo nie moge znalezc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×