Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Gość Mamaolcia
Mp z tymi wakacjami napisze Ci na FB :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wygladaja wasze brzuchy?założycie w tym roku bikini?ja jestem szczupła ale brzuch to masakra ,jedne pręgi,rozstęp przy rozstępie.Jak ktoś to widzi to jest w szoku co to mi się porobiło:(:(:(więc ja mimo to że jestem szczupła to już nigdy bikini nie założe. Wzbudzałabym sensacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) kurcze czytam Was regularnie ale jak skończę czytać to mój Wiktorek nie daje mi już odpisać:) mały egoista. Mam pytanie ostatnio był poruszany temat wczasów nad morzem i jakiś kwater?czy ktoś coś poleci nad morzem okolice sopotu?szukam i jest masa a sama nie wiem co lepiej wziąć wydaje mi się że w hotelu będzie stres czy mały prezes mi się nie rozryczy a widzę że ludzie też mieszkania wynajmują. Powiem Wam że mój ostatnio został wrzucony na głeboką wodę i poszliśmy i do galerii i do Ikei i było ok:) oczywiście jak to mężczyzna nie lubi zakupów i za długo mi nie pozwolił chodzić. Zresztą nie miałam ochoty bo z wózkiem to jednak człowiek od windy do windy :/ w ikei znów klima straszna dla dzidzi nie za bardzo korzystne warunki dobrze ze miałam sweter to okryłam:) Mamoolcia wszystkiego najlepszego z okazji urodzin:)u mnie niedługo 29:/ Sopelku ja mam trochę rozstępów w okolicy pępka walczę teraz z nimi chodzę na laser frakcyjny. Na razie dwa zabiegi ponoć zalecane 4 poprawa jest ale bez rewelacji. Walczę żeby jednak to bikini za rok założyć. W tym roku założe ale że nie mogę opalać brzucha to i tak będę mieć na górze top. Motylku u mnie też były strasznie obfite i bardzo długo bo ponad 20 dni a tak nie było :/ginekolog powiedział że za mała dawka hormonu i przepisał inne tabletki. Bird masakra współczuje pecha..u mnie to samo jak się wali to wszystko:/ Mamoolcia zazdroszczę samozaparcia ja nie dałabym rady ćwiczyć o 5 rano. czy Wasze bobasy też tak się wgapiają w telewizor?Mój jak ma możliwość to wpatrzony jak w obrazek.Nie chcę żeby mu się oczy psuły to go obracam ale czasem trochę to wykorzystuje. Jak chce żeby na brzuchu poleżał to go kładę przed nim i leży ok 5-7 min:) a tak to z 3 min i się nudzi:) świderku z tą czapką to pewnie chodziło żeby udaru może nie dostał. Ja kupiłam mojemu z daszkiem. to mu jeszcze oczy ochrania agu1983 może spróbuj dać Milence herbatki koperkowej albo rumiankowej, Mój jest na mleku modyfikowanym dostaje dziennie ok 90 ml herbatki i jest ok codziennie kupa:) raz rumiankową raz na uspokojenie z hippa. tylko z uwagi na cukier oszukuję go i daję pół dawki:) Co do wagi to od dziś jestem na diecie.1200kcal ostatnio schudłam tak 20kg. Nie mogę już patrzeć na ramiona i nory :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane, my z mała wrocilysmy juz z pracy, byla grzeczna i dostala prezencik karte podarunkowa do smyka wiec pewnie cos wybierzemy:)) wogole to wydaje mi sie ze moja managerka nie wie ze ja biore rpok macierzynskiego w sumie to sie mnie o to nie pytała a ja wszytsko załatwiam z kadrami bo to duza firma wiec mam nadzieje ze oni miedzy soba wszytsko przekazuja...sama nie wiem co o tym mysleć. Pojechalam z mala autem, jechala bedac grzeczna ale teraz powrot byl straszny tak sie rozdarła a teraz sobie spi z tego krzyku, poki co nie idzimy na spacer bo jest masakra skwar juz...moze wyjdziemy wieczorem. Wiktorowinko a mas zlinka do takiej diety?? tez chciałabym zaczac u mnie jets masakra waga wogole nie schodzi w dol poracha...;/:( mam 10 kg nadprogramowe...:(( chcialabym to schudnać. Ja mam masakra nogi grube i boczki i ramiona bleee sam tluszcz...i celulit:(( natomiast mi na szczescie rozstepy na brzuchu nie pojawily się tyle dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćilona
Hej :-) czy wychodzicie z dziecmi w upaly ? Dzis obca kobieta nakrzyczala na mnie ze jak ja moge z takim malym dzieckiem byc na dworze. Dziewczyny ktore karmicie tylko piersia dopajacie maluszki albo przystawiacie czesciej do cyca jak jest goraco ? Co do kolczykow to od czasow ciazy mam w tej kwestii spor z tesciowa :-P Jej podoba sie bizuteria u dzieci a mi nie - kwestia gustu. Juz zapowiedziala ze na chrzciny kupi kolczyki bransoletke łańcuszek... Mamolcia wszystkiego dobrego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki tu spokoj:) dziewczyny pewnie wszytskie na spacerkach. Ilona ja w taka pogode wychodze na dwor okolo 10 ale dzis siedzimy w domu planuje wyjsc wieczorem. Upal straszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane! Mamaolcia wszystkiego najlepszego! Ja swoją 30stkę miałam w lutym..eh..jeszcze w ciąży byłam..W ogóle podziwiam Cię, że przygotowałaś wszystko sama..ja teraz robiłam chrzciny i pomagały mi mama, teściowa i siostra.. Na chrzcinach Milanek spał w kościele ale jak go musieliśmy wyciągnąć z wózka na obrzędy to nie był zbyt zadowolony i jak go ksiądz polewał to się rozryczał..na szczęście potem znowu usnął. Tylko, że był taki gorąc, że masakra..!.niby mam mieszkanie od wschodu ale jak jest tyle ludzi to nie dało się wytrzymać. Milanek był ubrany tylko w pampersa i koszulkę na ramiączkach..miałam go całkiem w pampie zostawić ale by się nam ślizgał chyba na rękach..na szczęście nie był marudny..wieczorem tylko jak już goście pojechali to sie fest rozryczał..ale to po tym całym dniu pełnym wrażeń chyba..szybko go wykąpaliśmy i o 20.30 już spał.. Dziś głównie śpi.. Gośćilona ja nie wychodzę z nim w takie upały..a jeśli chodzi o dopajanie to ja z chęcią bym go dopajała ale smyk mały nic oprócz cyca nie toleruje..dziś walczę z nim i podaję mu wodę ale coś kiepsko mu idzie to picie.. Jozka jak tam Majeczka w nowym łóżeczku? Sopelku ja nie wiem czy założę bikini..w sumie jeździmy zawsze w takie miejsce gdzie jest mało ludzi więc może założe, bo mi się też zrobiły rozstępy koło pępka i też mimo, że nogi i ramiona mam w miarę szczupłe to brzuchol został..blee! Wiktorowianka to mój uwielbia chyba zakupy bo zawsze nam śpi w galerii..a na spacerach nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościuilonko ja dziś wyszłam na spacer nie wiem ile jest ok 30 ale pod zakrytą gondolą z parasolem.Mały tylko w jasnym body no i w zanadrzu herbatka w butelce.Poszłam blisko do biedronki po mleko dla niego i obiad dla nas. Wkurzają mnie ludzie którzy zwracają uwagę jak masz dziecko wychować. mnie nikt zakupów nie zrobi więc muszę iść. W sumie byłam tylko z pół godziny z czego połowę tylko na dworze co innego jak faktycznie dziecko się smaży z godzinę. Mp88 u mnie to samo jak w aucie ze mną tylko jedzie. W jedną stronę ok w drugą mi krzyczy. Co do diety to nie mam linka ja jem to na co mam ochotę i liczę kalorie. świderku a zrobiłabyś jeszcze raz chrzciny w domu?biorąc pod uwagę pracę i koszty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiktorowianka pracy aż tak dużo nie miałam bo jak wspomniałam to mi pomagali..a jeśli chodzi o koszty to wyszło mi gdzieś ok 350zł taniej niż mielibyśmy robic w lokalu więc w sumie to mi się opłacało..zawsze to coś..tylko ten gorąc był najgorszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesz się świderku że wszytsko się udało:)) to teraz Milanek grzeczniutki będzie :)) Nasza Iza tez jakby sie poprawiła od chrzcin. Wczoraj cos zasnc nie potrafiła... walczylismy z nia do 22 i w wozku choc juz caly tydz spała w łożeczku swoim wkoncu po prawie 3 mc. Moja spi juz 3 godzinę hehe chyba zmęczyły ją te odwiedziny w pracy:) A ja sobie leniuchuje, obiadu dzis nie gotuje, pojde pozniej kupic jakis gotowiec hehe. Wiktorowiamko a zrzucilas juz czesc swoich kilogramow czy stoi waga? Ja pomimo ze karmie piersia to poracha jakas! A mialo byc tak pieknie hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po porodzie schudłam jakieś 11 a teraz stoi:/ a też się nie obżeram. A co np jesz przez cały dzień że stoi? pewnie by Ci leciała jakby się jadło tylko gotowane mięsko warzywka a czytałam że chyba jesz już wszystko? Czytałam gdzieś że jak się karmi piersią to organizm utrzymuje ok 5kg nadwagi ale czy to prawda.. a kogo zapraszałyście na chrzciny ?my nie robimy póki co ale jak liczyliśmy to wypada rodziców rodzeństwo babcie pozapraszać miniumum... czy Wy jeszcze wujków zapraszaliście itd?u mnie w planie minimum byłoby to 13osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odkurzacz nam się spalil nie wiem jak ja teraz będę mala usypiać w ciągu dnia :/ my robimy chrzicny dopiero 31sierpnia na ok.25 osób mam nadzieje ze katastrofy nie bedzie Hania dzisiaj marudna cos moze to przez ta pogode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiktorowianka ja robiłam też dla najbliższej rodziny, tzn dla rodziców, i rodzeństwa z rodzinami i wyszło mi łącznie z nami 13osób dorosłych i 3 dzieci..zaprosiłam jeszcze ciocię bo ona samotna i to taka trzecia babcia dla Milanka..gdybym miała zapraszać reszt cioć i wujków to by mi wyszło ok 60osób bo m ma dużo rodzinę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiktorowianko ja też robiłam w domu i jestem zadowolona-gdybym miała jeszcze raz to zrobić to zrobiłabym tak samo,sporo taniej no i maleństwu będzie lepiej w domu,przewijak,wózek itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wam zazdroszczę ze w domu robiłyście,jaki to komfort szczególnie z karmieniem ,a mój facet ma niestety bardzo liczna najbliższą rodzinę wiec zostaje nam restauracja na dole w bloku . Hania będzie miala juz 4 miesiące i trochę się tego obawiam bo takie,dziecko juz dużo nie spi wiec moze byc trochę krzyku . jak wam dziewczyny mijają takie upalne dni ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Dzis zaklepalismy chrzciny na 03 sierpnia, robimy w knajpce jakiejs mamy juz jedna upatrzona ale jeszcze nic nie zarezerwowalismy, u nas bedzie 14 osob chyba i nie wyobrazam sobie robic w domu bo po pierwsze trzeba przygotowac a potem skakac nad wszystkimi i jeszcze dzieckiem.sie opiekowac po drugie kto to przygotuje? Jakbja normalnego obiadu przy Milence czasem nie zrobie ...takze wole zaplacic i miec z banki:) a potem wszyscy z knajpy sie rozjada do domow i nie beda dupy zawracac do nie wiadomo ktorej:) tak wiem nie jestem.zbyt rodzinna:) Kolczykow na razie nie robie pozniej pewnie tak ale to za kilka lat najwczesniej jak juz bedzie rozumiala ze trzeba uwazac na uszka ... Wychodze z Milenka w upaly z domu, u mnie w mieszkaniu jest mega goraco wiec wyjscie na dwor jest lepszym wyjsciem.bo tam.chociaz wiaterk podwieje w.cieniu sobie polazimy ...czemu te spoleczne baby tak sie wtracaja...eh mnie jeszcze na szczescie zadna uwagi nie zwrocila ale bym odpowiednio chyba potraktowala no nienawidze czegos takiego..a jakby takiej za sciana ktos dzieciaka maltretowal to by nic nie zrobila bo przeciez.nie jej sprawa nie bedzie sie wtracac:\ grrr przepraszam.ale strasznie mnie wpieniaja takie baby Moj brzuch jest niesty opaslly bez rozstepow ale ja zawsze mimo obfitych ksztaltow brzuch mialam.plaski i mnie to teraz tak irytuje...a waga coz w miejscu ani drgnie:( karmie i mm i cyckiem. W bikini nie wskocze i nawet nakbym chciala to nie bedzie sposobnosci bo raczej nad zadne wody sie nie wybieram..z reszta morze juz dla mnie atrakcji zadnej nje stanowi - wiadomo tu sie wychowalam. Jutro ide do fryzjera w.koncu jupi:) Znowu sie rozpisalam ...tak to jest jak sie nie pisze systematycznie:) spokojnej nocy dziewczynu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mp88 - super, że mała taka grzeczna w pracy była :) ja ze swoja jeszcze nie byłam, ale to dlatego, że pracuję w aptece i troszkę tą wizytę odwlekam ;) Za to znajomi z pracy już byli u nas. gośćIlona - ja małą karmię tylko piersią, niczym nie dopajam. Moja lekarka mi mówiła żeby pilnować w takie upały i przystawiać do piersi w ciągu dnia max co 3 godzinki. Moja i tak częściej albo się wybudza albo się domaga piersi bo pewnie chce się jej czasem może nawet tylko pić, a nie jeść. Dziś w nocy przespała mi ciągiem 5 godzin - nasz nowy rekord :) My dziś byłyśmy na wsi i mała była na podwórku, ale oczywiście w cieniu i nawet trochę ta pospała. Nie mogę narzekać. Powrót opisałam na fb ;) Mamaolcia - ja również życzę Ci wszystkiego, co najjjpiękniejsze ;) Ja w tym roku już kończyłam 31 :D życie po 30 dopiero się zaczyna :) świderku - no widzisz, super, że Milanek był taki grzeczniutki :) Teraz już będzie tylko lepiej :) U mnie najbliższa rodzina (rodzeństwo z rodzinami, rodzice i dziadek to 37 osób) dlatego w mieszkanku nie było szans zrobić chrzcin. Co do wagi to życzę Wam dziewczyny (tym, które jeszcze walczą - oby jak najszybciej Wam zeszło) !:) Ja już jestem poniżej wyjściowej, ale jędrność pozostawia wiele do życzenia, nad tym też trzeba popracować. A uszka planuję przebić w okolicy roczku :) Ufff..to tyle na dziś newsów ;) idę śpiochać....Dobranoc Mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamaolcia, spełnienia marzeń! Dziewczyny zazdroszczę, ze chrzciny macie za sobą:) Swiderku, cieszę sie ze wszystko sie udało, a Milan pewnie dzisiaj odsypia wrażenia. U mnie z chrzcinami nie tak łatwo, głownie ze względu na m, ktory nie ma kogo wybrać na ojca chrzestnego. Nie ma rodziny poza mama, jeden bliski kolega jest chrzestnym Alana, drugi bliski nie moze być, a na kogoś z mojej rodziny sie nie zgadza, bo są w złych stosunkach z moim bratem... I za nic w świecie nie da sobie wytłumaczyć, ze to przecież chodzi o dziecko s nie o niego. Uparty jak 100 osłów;( muszę jakoś go podejść...:) mam nadzieje ze do września mi sie uda, wtedy zrobię chrzciny razem z moimi urodzinami:) A jeśli chodzi o upały to ja wychodzę. Oczywiście nie łaże po słońcu. W cieniu jak zawieje wiatrem to jest 100 razy przyjemniej niż w domu. Nie wytrzymalabym w domu cały dzień sama z dziecidkami. Muszę sie pochwalić, ze zaliczylismy pierwszy wypad nad zegrze z corcia i o dziwo pospala trochę, wiec nawet godzinie mogłam pojeździć i sie poopalac:) (bo jak leze. Na płasko to tego kalłduna tak nie widać:)) Mój tez oczywiście on odstaje + 6 nadprogramowych kilogramów nie wiem po co:/ ale z doświadczenia wiem, ze prędzej czy pózniej wszystko wróci do normy. Trzymajcie sie dziewczyny!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina0210
Cześć dziewczyny. Długo się nie odzywałam bo walczyłam z laktacją. Każda wolna chwila poświęcona na ściąganie pokarmu, bo mała w dzień nie myślała złapać cyca. Udawało się odciągać 80 ml ale dla niej to było mało. M bał się że ją przegłodzimy i uparcie dawał jej mm. Choć ona nie bardzo chce coś innego, tylko moje jej smakuje. Nie mogłam mu tego wytłumaczyć. W końcu wczoraj kupił mi ten femaltiker i w nocy i tetaz jest tyle mleka. Mała budziła się na cyca co 3 godz. A nie tak jak ostatnio co 1,5. Podobno w 3 miesiącu bywa kryzys laktacyjny związany ze skokiem rozwojowym. My chrzciny mamy 9 sierpnia. Mam straszny stres jak to będzie z tym moim krzykaczem. My mamy na ok 14 osób. Robię w restauracji bo z nią się nie da w domu. W te upały siedzę w domu. Ostatnio na dworze była w sobotę rano z m na podwórko bo tsm jest trochę cienia. Poczekamy aż się trochę ochłodzi. U nas może od czwartku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP ja jeszcze drugiego okresu nie mialam i teraz się zastanawiam czy to co brałam za pierwszy okres to nie było tylko jakieś plamienie, sama nie wiem :) ja w takie upalne dni wychodzę ale już ok 9 rano i staram się być w domu najpóźniej o 12, natomiast jeszcze ok 15 muszę z psem wyjść . Podczas takich upałów też karmię częściej w ogóle ja zauważyłam , że jak moja mała śpi tak długo w nocy po 9 godzin bez karmienia to w dzień nadrabia dzisiaj spała do 6 rano od 20 wieczorem ale to chyba upał na nią wpływa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) jaka cisza:) pewnie wszystkie na spacerkach. u nas za gorąco niestety już zaliczyliśmy wizytę u lekarza,mały miał usg przezciemiączkowe. Na szczęście wszystko w porządku. Jutro drugie szczepienie już się stresuje, Dziewczyny same jeździcie na szczepienie czy z kimś. Kurde boję się sama niby blisko ale jak mi się rozedrze :/ Dziewczyny polecicie jakieś zawieszki do fotelików. Mój łapie już rzeczy to może go coś zajmie w czasie drogi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziana ale Ci dobrze ze mala tak długo spi, moja wte upaly znowu ma problem z usypianiem... Wogole musze sie pochwalić ze mała ładnie juz trzyma grzechotkę tzn jak jej wsadze do raczki ale tez trzeba uwazac bo bije sie w głowe hehe:) Co więcej przekrecila mi sie raz z plecow na brzuszek i teraz caly czas probuje!! wczoraj wueczorem jak miala spac to ciagle propbowala sie przekrecac ale juz jej nie wychodzi czy wasze maluchy tez tak robią...? Moja dzis niespokojna marudzi i spac nie moze co chwile sie budzi... ja tez nie moge wytrzymac z tego goraca...;/ moze poznoej pojdziemy na spacer do sklepu kupic cos na obiad . Tez bede starac sie wychodzic z samego rana ale moja zazwyczaj dosypia jeszcze tak do 10-11 a teraz to juz za goraco wyjsc...meka i dla niej i dla mnie!! My ciagle szukamy jakiegos miejsca nad morzem ale ceny rzeczywiscie sa porazajace...;/ i jeszcze kaza za dziecko placic pff chyba jednak pojedziemy we wrzesniu na ok tydz a teraz maz pod koniec lipca ma 2 tyg urlopu to moze wybierzemy sie chociaz na 3 dni w gory gdzies a reszta w domu. Kochany czy wy uwazacie ze mozna juz takie maluchy dawac do basenu?? w sensie ze wkladac zeby sie schlodzily, nie jets to za wczesnie?? wiaodmo taka woda nie jest za ciepla i sie zasanawiam czy tak mozna, bo moja kolezanka juz dala ja planuje ale tak dopiero we wrzesniu chyba ak pojedziemy do rodzicow to ja wloze...a wy?? madziana ja tez nie dostalam okresu drugiego wiec to hyba jednak u mnie nie byl okres tylko jeszcze plamienia pocesarkowe. my tez mielismy chrzciny na 14 osob tylko rrodzice babcie i rodzenstwo, my robilismy w lokalu ale tylko obiad i ciasto...ale mi mala marudzi wrr;/ masakra na spacerze pewnie by spala;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktorowianka co było wskazaniem do usg głowy Twojego szkraba ? dziwne to że każą płacić za dziecko nad morzem ja jadę w lipcu z mama i w sierpniu z mężem i znajomymi i nie płacimy za nocleg tylko klimatyczne za dziecko. Kurczę ale bym poszła do kina już dawno nie byłam :(. Moja też trzyma grzechotke jak jej do rączki włożyę i też głowa obrywa :) ale kocyk lub szmatke do zgryzienia sama łapię, ja dzisiaj mała w samym pampersie trzymam bo duchota okropna, a ja jeszcze za prasowanie się zabrałam no ustna sauna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Hej.Bardzo dziękuję Wam za życzenia!:) U nas podobnie, przez upał mała nieznośna, ciagle na ręce sie pcha i chce pić:( MP moja wczoraj z boczku przekreciła sie na brzuch,a potem z brzuszka na plecy.byłam w szoku, że ona taka zwinna bo mój starszy miał chyba z pół roku jak rak robił. Ja muszę sie pochwalić, że juź jestem w mojej wadze wyjściowej :) Ćwiczenia przyniosły efekty, moźe jak się odwaźe to pochwale sie na fb:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba 1990
U nas gorąco ze wytrzymac nie idzie wczoraj to samo caly dzień upal troszkę popadalo na spacer poszliśmy ok 20było tak fajnie chlodno po deszczu MP o jaki basen pytasz ogrodowy czy miejski? jak miejski kryty to czytalam ze od 3miesiaca sa szkolki plywania dla niemowlat wiec mozna ja z dwójką to mam problem żeby sama isc a bym chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to bylismy i u 3 ortopedy,dysplazja 2a i 2b odwodzenie w normie.Ze względu na to iż corka ma juz 10tyg zalecił rozworke bo jak powiedział jest 50%szans ze sie samo cofnie albo 50%szans ze sie pogorszy i w przyszłości operacja by nas czekala nie wiem co myslec ,kazdy określa inna wade jedynie zgadzają sie co do noszenia ortezy moja Hania ma 10tyg zastanawiam sie czy nie spi za dużo ,zazwyczaj w ciągu dnia tak z 5-6h przesypia my na basen wybieramy sie po zdjęciu ortezy ale zajęcia są prowadzone dla dzieci od 3 miesiąca :) temperatura wody z tego co pytalam powinna wynosić ok.37 stopni dla takiego maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja gdzieś czytalam że na basen od pół roku z uwagi na zawarty w wodzie chlor i delikatną skórę niemowlaka. planuje go wziąć we wrześniu bo uwielbia się kąpać:) dziewczyny macie jakieś nosidełka?bo mój nie chce mi ostatnio w gondoli leżeć pewnie mu gorąco i nic nie widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutkahaneczka nie wiem co Ci poradzić z tymi lekarzami masakra i komu tu teraz wierzyć, myślę ze powinnaś chodzić do jednego bo inaczej oszalejesz...mam nadzieje ze Hani jak najszybciej to zdejmą i będzie mogła swobodnie się poruszać. Jesli chodzi o basen to chodziło mi o basen taki wiecie na ogródku:)) a na basen kryty tz bede chciała z małą chodzić niech się uczy pływać:)) Ale teraz akurat miałam na mysli basen ogó=ródkowy:) Mamaolcia gratuluje powrotu do wagi:))) u mnie to marzenie poki co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny Swiderku fajnie ze chrzciny Ci w miare minely tylko ten gorac straszny jest a ja przede mna w niedziele wszystko Moja tez sie przewrocila tak jak Wasze tez bylam w szoku wielkim a ona w jeszcze wiekszym i caly czas probuje to powtorzyc :-) Z tym basenikiem to nie wiem bo my poki co nic takiego nie mamy A grzechotke jak jej dam do reki to trzyma i wklada od razu do buzi a najlepiej to mnie ciagnie za wlosy boli strasznie :-P Ja bylam z nia dzisiaj po 9ej na spacerze bylysmy w pepco kupilam jej troche rzeczy bo mi juz wyrasta z niektorych i upal jest okropny wczoraj byla bardzo marudna a dzisiaj tylko chce spac Po poludniu jedziemy do auchana pierwszy raz z nia az sie boje ze bedzie cyrk i nie wiem czy brac gondole Powiem Wam ze jestem w szoku po tym jablku kupa z usmiechem wrecz bez problemu robi i sie zaraz smieje ze siedzi w kupie mam nadzieje ze tak juz zostanie ;-) Wiktorowianka czemu mial to usg? Dobrze ze wszystko jest oki A co do morza to jestem w szoku ze za takie malenstwo chca kase my jedziemy w gory na trzy dni ale we wrzesniu dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×