Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Właśnie zauważyłam ze znowu zrobiłam masę literowek... Przymknijcie na nie oko, to glupi slownik, ktorego nie moge zlikwidować a przekreca mi to co pisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anna,wiem ze to literowka ale w sumie sie usmialam ze tego "myli mnie caly czas":-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_ma
postawiliśmy na wrocław i okolice, ale narazie leże i zle się czuje, mdłości, zgaga i bol głowy i ogólne zmęczenie jak jutro będzie ok to pojedziemy a jak nie to pozostaje wyjazd do mamusi papsii-->>w kazimierzu dolnym to powstała moja fasoleczka, ktora teraz kiełkuje, Akurat 11-14 lipiec byliśmy na takim krótkim wypadzie. Miasto super, cisza, spokoj a w niektórych miejscach nie ma nawet zasięgu. Ja tam już byłam wcześniej ale moj M nie był no i pojechaliśmy.....a po powrocie 2 kreski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_ma
motylekGosc-->> jeżeli chodzi o umowę to moja ostatnia umowa i teraz pozostaje własna działalność, już nawet złożyłam dokumenty, ale moja dyrektorka była na urlopie i narazie odłożyłam na poźniej....powiem jej we wtorek jak się będę z nią widziała że z działalności nici...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allora
Hej dziewczyny :-) Jak samopoczucie? Do mnie już chyba dociera że jestem w ciąży....co prawda to bardzo wczesna ciąża, ostatnią miesiączkę miałam 15.07, a na wizytę mam iśc dopiero po 26. Nie mogę uwierzyć.....naprawdę myślałam, że będę z pół roku się starać a tu bęc ;-) w drugim cyklu od wyjęcia spiralki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miluśśśś
witam dziewczyny, ja też miałam ostatnią miesiączkę 15.07 - cykle mam 26-27 dniowe i sama nie wiem czy robić test czy jeszcze chwilę poczekać, czasami się wydłużały do powiedzmy 29 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modlicha83
Anna_11 te tabletki pregnacare plus tez sobie ostatnio kupilam,dostalam je w tesco o dziwo byly tam najtansze 10funtow za opakowanie a na dodatek byla(nie wiem czy jest jeszcze) promocja 3 za 2.kupujesz 3 placisz za 2 opakowania:). choc ja jestem dopiero w 7 tygodniu dlatego przestalam je brac , zaczne znow jak sie rozpocznie 2 trymestr.teraz biore tylko folic acid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-Modlicha83 - tez zastanawiam sie czy nie lepiej tylko kwas foliowy lykac, ale poczekam z tym do soboty i zobaczę co mi lekarz powie. No i muszę koniecznie dowiedzic Tesco, moze wyhacze jakaś promocje :) dzia za info :) - Milussss- jeżeli jesteś bardzo ciekawa to zrob test, ale ja bym poczekala do dnia planowanej miesiaczki lub jak juz ci sie spozni. ja np czułam ze jestem w ciazy, nie wiem jak, nie wiem skąd, ale to czułam. I było to w 3 tyg, dokladnie tydzień przed dniem kiedy powinnam dostać miesiaczke, więc nie było najważniejszego objawu jakim jest opoznienie miesiaczki. Zrobiłam wtedy test, pojawiła sie delikatna kreska, po czym zrobiłam jeszcze 7 innych. z kazym dniem kreska byla coraz ciemniejsza, ale teraz uwazam ze było to tylko niepotrzebnym wydatkiem, bo jedynym objawem jakim wtedy mialam było przeczucie . Pomimo 8 testów( tak wiem szaleństwo:) dopiero w to ze jestem w ciazy uwierzylam jak spóźnił mi sie okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allora
Miluśś, ja w piątek 9.08 miałam dostać miesiączkę, założyłam podpaskę i pomaszerowałam do pracy, niespecjalnie się martwiłam, że się nie pojawiła, bo myślałam, że wieczorem dostanę. Moja przyjaciółka od tygodnia łaziła i szeptała, w ciąży jesteś, w ciąży jesteś!!!! No i 10.08 zrobiłam test, druga kreska wyszła bardzo blada, ale była. Dziś zrobiłam drugi, i kreska jest gruba i wyraźna. Więc spokojnie rób test, mamy tak samo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allora
Anna, nie ty jedna wydałaś kasę na testy hihihi :-) ja w sumie to chyba z 6 zrobiłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGosc
ja zrobilam 3 testy:) trzymam na pamiątke:) Oglądam Kac wawa głupszego polskiego filmu nie widzialam:D chyba lepiej isc spac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miluśśśś
poczekam dziewczyny do piątku bo jutro już nigdzie nie kupię testu. jeśli jutro nic się nie wydarzy plamiącego to w piątek działam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miluśśśś
motylekGosc - też to oglądam i w życiu głupszego filmu nie widziałam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoja_s
Witajcie, przeczytałam cały watek i chętnie do was dołączę. Mam za sobą dwa testy ciążowe i jeden test z krwi wszystkie potwierdziły :) w poniedziałek idę do lekarza. z moich obliczeń wynika ze termin mam gdzieś na 18 kwietnia. Pozdrawiam was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGosc
Twoja s a keidy mailas ostatnia@>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
Ja to chyba rekord z testami pobilam:-D jakieś 14-15 testow a zaczelam 4dni przed spodziewana @ bo mialam w domu zapas na kilka miesiecy a tu w drugim cyklu sie udalo i codziennie robiam co najmniej dwa testy zeby patrzec czy kreska robi sie ciemniejsza:-) a ogladalyscie baby blues? Dla mnie porazka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoja_s
Motylku OM miałam 11 lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miluśśśś
kurcze dziewczyny widzę, że Wy to jesteście takimi typowymi staraczkami, zapas testów itp. :P u mnie jak coś będzie to będzie to typowa wpadka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGosc
Milus ale obejrze chyba do konca i dopiero spac;) jutro wolne bede spala do 10tej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, widzę ze nie tylko ja zaszalalam z ilością testów:) nie trzymalam żadnych na zapas, miałam moze z jeden w domu zakupiony pare mies wcześniej, resztę dokupowalam na bieżąco :) My z narzeczonym nie byliśmy do końca przekonani czy to jes najlepszy czas na dzidziusia, bo za równo rok bierzemy ślub i w dodatku 4 mies temu zaczął nowa prace. Tzn, on nie był,mną baaardzo chciałam :) staraliśmy sie trochę, bez większego ciśnienia w maju, potem ja trochę odpuscilam, mając na uwadze przyszłoroczne wesele. A tu proszę, niespodziewane bum :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGosc
ja juz uciekam spac:) trzymajcie sie mamuski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allora
Troszkę nas już jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MłodaMamusia87
Ja okres miałam 18.07 cykle mam 27 dniowe. Nigdy mi się nie spóźnił. Ostatni raz jak zaszlam z córką w ciążę z córką która ma prawie 8 miesięcy. W połowie cyklu miałam mega silne bóle podbrzusza jak przy pierwszym dziecku. Wczoraj powinien być okres Ale nie ma go. Dziś zrobiłam test i negatywny. W przypadku córki test wyszedł pozytywnie dopiero 7 dni po spodziewanym dniu okresu a beta po 8 dniach wynosiła tylko 25 poczekam jeszcze ale oby udało się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MłodaMamusia87
Anna na dziecko nigdy nie ma idealnego momentu ale wszystko samo się układa. My teraz drugie bardzo chcemy. Ja 22.07 wróciłam do pracy a mój mąż od 01.07 pracuje w nowej firmie. Nie chcielismy długo czekać z drugim dzieckiem by nie byli dużej różnicy. O córkę 3 lata się staraliśmy. Oby teraz się udali W Twoim przypadku może być ślub z chrzcinami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miluśśśś
witam dziewczyny :) u mnie kolejny dzień cyklu i nadal nic. Strasznie się już denerwuję bo to 32 dzień a cykle są krótsze, mam bardzo skomplikowaną sytuację partnerską....ale o tym kiedy indziej, jak już będzie wiadomo na pewno. Trzymajcie się laseczki i dobrego samopoczucia życzę !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_ma
witajcie kwietnióweczki dziś chyba pozostaję w łóżeczku, od rana straszne mdłości i zgaga....tylko podniosłam głowe... M kupił wczoraj zapas migdałów i imbir i własnie robi herbatkę z imbirem... stwierdziłam że jak mam się męczyć to po co jechać i siedzieć na miejscu, jutro też jest dzień to pojedziemy jutro... miłego dzionka zyczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MłodaMamusia87
Na mdłości i zgage polecam wodę z cytryną oraz tabletki miętowe gaviscon dostępne w aptece dla kobiet w ciąży. Mi pomagały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×