Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Gość ania_ma
kaffka48-->> 6 tc 1 d gosia8905-->>gratulacje, myśle że 21 też tego doznam witam nowe mamusie własnie....gdzie anieliiccaa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGosc
jestem w końcu:) moja pani gin byla bardzo zakrecona, bylam ostatnia pacjentka, wysiedzialam sie dwie h , bo od 15 idzie na urlop! powiedziala ze piekna ciaza, ze plamieniami mam sie nei przejmowac, bo w sumie jak sprawdzala juz sie skonczyly pecherzyk ma 19mm , jest owalny.............wasze jakiego ksztaltu byly? przepisala mi luteine i mam sie zglosic po jej urlopie tj 2giego wrzesnia na szczescie nei mam l4, bo bardzo tego nei chcialam z tego wrazenia zapomnialam jej zaplacic, ona tez nic sie nie upomniala! przypomnialo mi sie w aptece i sie do niej wrocilam i zaplacilam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dala mi tez pani skierowanie na badania krwi, moczu i glukozy to juz tak wczesnie mam robic badanie glukozy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaMani
28 lat, OM 3,06,2013 terminu też jeszcze nie mam, lekarz mi poda jak będzie pewność że wszystko w porządku. Gratuluję mamom które już widziały swoje dzieciaczki. Ja mam nast. wizyte 24 sierpnia, może wtedy już coś będzie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna dzieki:) ale teraz o tym pęcherzyku czytam ale chyba najlepiej by bylo jakby mi ktos internet zablokowal albo strony tego typu moj pecherzyk ma jzu 19mm nie wiem czy to dobrze, czy za duzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walabia
motylekGosc, ciesze się razem z Tobą! Mi też plamieniem nie kazał się przejmować. I w ogóle zabronił się przejmować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaMani
motylek ja w 1szej ciązy też miałam na początku badanie glukozy, a z kolei w drugiej już w ogóle więc nie wiem czemu to ma służyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, ja jestem jeszcze zielona w tym wszystkim, ale wydaje mi sie ze lekarze wiedza co robią i nie masz sie czym przejmować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki laski:) pytalam czy mam brac jakies witaminy to na razie nic, tylko kwas foliowy ktory bralam juz nawet przed ciaza i ta luteine ale nie kupilam jej bo zabraklo w aptece jutro u siebie kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaMani
No właśnie, nie ma się co stresować na zapas bo potem dzieci się rodzą nerwowe;) Ja sobie obiecałam że tym razem w ciązy będę okazem spokoju, żeby nie wiem co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walabia
mój miał 20mm i lekarz powiedział, że w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walabia
A jutro mam badanie krwi, moczu i glukozy właśnie. Więc to chyba norma w I trymestrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylek i chyba najlepiej jest nie odwiedzać zbyt wielu stron i czytać wypowiedzi babeczek, bo są bardzo często przesadzone i laski same sie nakrecaja, Mam znajoma co jak tylko dowiedziała sie o ciąży poszła na L4 i całymi dniami siedzi na necie, czyta głupoty i tym samym stresuje siebie inne dziewczyny w ciąży, bo wg niej wszystkie nawet najmniejsze objawy to już coś strasznego i kobieta nic w ciąży kompletnie nie moze robić:) także głowa do góry, jakby coś był nie tak, lekarz na pewno by Ci powiedział :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walabia
Na kiłę? Obowiązkowo. Lekarz powiedział, że to obowiązkowe badanie w naszym kraju (trochę tak z zażenowaniem mi się tłumaczył....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez, to tez moja pierwsza ciaza. Jak coś sie dzieje to dzwonię do mojej siostry, która raz ze przechodziła ciążę a dwa jest weterynarzem i moim zdaniem zna sie lepiej na ludzkich schorzeniach niż lekarze rodzinn w UK. Najważniejsze to chyba pozytywne nastawienie, a w razie problemów do lekarza. I tak jesteście w lepszej syt jak ja:) ja pewnie badanie moczu , krwi będę miała za jakiś miesiąc dopiero. Ale wiem ze będzie wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walabia moja tez jakos sie tlumaczyla;) Anna moja siostra starsza cala ciaze miala prowadzona w uk i porod tez tam:) nei martw sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaMani
motylek- no właśnie ja też i dzieci to chyba po mnie mają bo takie małe nerwuski że szok! ;) Dlatego teraz spokój przede wszystkim. Jakoś z tą trójką przecież będę musiała radzić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też uciekam, moje skarby o 6 wstają. Dobrej nocy wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaMani
Ja też uciekam, moje skarby o 6 wstają. Dobrej nocy wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
motylek a był juz zarodek? bo walabia ma 20mm i bije serduszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaAga00
Witajcie :) Witam nowe dziewczyny! super , że dopisujecie się :) mamaMani a w jakim wieku masz dzieci :) jak maja na imię ? wiedzą już? papssi85 - o mnie zapomniałaś :( Nie miałam chwili by usiasc i napisac a dziś jestem taka zmęczona, wczoraj z synkiem za bardzo szalałam, musze dziś troche poodpoczywac. dziewczyny gratuluje wam widoku serduszek ! !!!!!! ja też chce! :) Byłam w sobote u gin. pęcherzyk ciążowy 14,3 mm a żółtkowy 4,2, wypisał mi karte ciazy a następna wizyta dopiero... 31.08 :( bo mówi, że wcześniej nei pa potrzeby :( wpisał mi 5,6 tydz i powiedziął, ze na następnym usg określi jeszcze dokłądnie termin porodu z usg bo z Om wychodiz mi jak walabii :) - ja mam Om. 20.06 a termin na 3 kwietnia z Om, zlecił mi też badanai morfologii, glukozy na czczo- to jeszcze ta bez obciażenia, i na tsh, ft3, ft4- na tarczyce, bo biore leki od poprzedniej ciąży, mocz i na toksoplazmoze kurcze jak ja wytrzymam 3 tygodnie ? pomożecie ? :P a moze w tabelce dołożymy które to nasze dziecko ? Już chyba któras to proponowała? :) i wpisujemy sie do tabelki według kolejności terminu ? Dziewczyny z uk, skad u was widzą,że jest ok ? skoro są tylko na usg? a te badania jak są dopiero w 10 tyg a której wychodzi tarczyca czy coś to chyba nie najlepiej dla dziecka. Kurcze stresowałabym się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMuminka27
walabia cieszę się bardzo i gratuluję ! też już się nie mogę doczekać by zobaczyć moje maleństwo, a do usg jeszcze całe 9 dni :( myślę, że u mnie termin będzie podobny.Lekarz jeszcze nic mi nie mówił ale internetowy kalkulator wyliczył mi 2 kwietnia :P Jeśli chodzi o badania, to ja robiłam morfologię, mocz, glukozę, toksoplazmozę, cytomegalię, różyczkę, żółtaczkę typu b i typu c, hiv, kiłę, grupę krwi i alloprzeciwciała. Wszystko w najlepszym porządku, Bety nie robiłam wcale - co ma być, to i tak będzie. A w ogóle to jestem jakaś taka spokojna wewnętrznie.Chyba mój organizm stwierdził, że nie ma co sie na zapas denerwować. Nawet wczorajsza stłuczka na parkingu nie wyprowadziła mnie za bardzo równowagi :P Tylko męża szkoda, bo tak zawsze dba o samochód :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×