Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Gość motylekkkkii
No i użyłam to okienko jeszcze w salonie tu tego najwięcej i w sypialni. MP mój wczoraj wieczorem strasznie szalał pewnie przez słodka kolacje czyli naleśniki i loda i sporo coli wczoraj wypiłam. Tez mam dziś gorszy nastrój nawet m to zauważył i próbował wyciągnąć co mnie dręczy a ja sama nie wiem co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamaLeti pewnie na porodówce,bo się nie odzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP88 a no widzisz..trzymaja mnie..choć tak jak pisałam pewnie gdybym się uparła to bym wyszła..skurczy żadnych nie mam,ale no jak powiedziałam lekarzowi ze chciałabym już urodzić to powiedział że "no zobaczymy"..już się tak nastawiłam nawet na ten poród..no szpital i w ogóle więc już bym chciała. A co do ruchów dzidzi to mój dalej aktywny..on to jest taki kopacz jak nie wiem.. A w ogóle to Wam powiem,ze mój m taki wyluzowany był cały czas a jak się wczoraj dowiedział o tym szpitalu to się spiął i zestresowal gorzej niż ja..hehe..i do pieska powiedział,że już z panią to w większym gronie przyjedziemy.. Właśnie na niego czekam..a już głodna jestem a ma mi przywieźć jakieś serki i jogurciki w końcu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaba90:) Ja dziś odpoczywam znów obudzilam sie w nocy z bólem brzucha to juz druga noc pod rząd taka .bylam w aptece po te podklady poporodowe zapomnialam ze to takie wielkie jest i majtki z siateczki i cos mi sie wydaje ze za male będą i a jak cudem dobre to nie wiem czy ten podklad się zmiesci :) Moj syn podszedł do mnie smutny i mowi mamo 5 mial się urodzić moj dzidzius i co ? Juz sie doczekac nie może a termin za 15dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech biedronko ogladalam ten 3 odcinek juz czekam bo dzis w tv na polsat cafe ma byc odcinek nr 4:)) swiderku powiem Wam ze z jednej strony to zazdroszcze ze juz jestescie w szpitalu bo moze rzeczywiscie sie cos ruszy, piesek pewnie bedzie bardzo tesknil za pancia:)) moze lekarz ma jakies plany wobec Ciebie ze nie zaprzeczyl hehe:)) mi juz tak na maksa sie czas dluzy ze hej, bo kurde nie wiem ani do galeri pojechac ani do kina pojsc bo juz sie boje troche ze sie zacznie a w domu zamulka na maksa...:(( no MamaOlcia rzeczywiscie cos milczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swiderek trzymam kciuki, żebyś wyszła ze szpitala szybko i z dzieciątkiem! Dziewczyny mówicie ze macie słabszy apetyt, a ja wręcz przeciwnie! Jakby na zapas racze sie smakołykami, których podczas karmienia będę musiała sobie odmawiać. M sie śmieje, ze przez ostatnie dni nadrabiam za całą ciążę wyrzeczeń...;) tak może być! Pogoda w Warszawie boska, mimo obaw ze z powodu bólu pachwinach nie dojde, wybrałam sie na spacer po synka do przedszkola, bo na codzień zajmuje sie tym m:) idealna porę mamy dziewczyny na rodzenie dzieci wiosna jest wspaniała! Muszę zajrzeć na ipla! ----- Z innej beczki. Dorwalam sie dziś do książki "w Paryżu dzieci nie grymaszą". Slyszalyscie o niej? Ale sie cieszę ze zaczęłam ja czytać przed porodem! Inspirujące informacje o tym jak przyzwyczaić dziecko do szybkiego przesypiania całych nocy! Szkoda ze nie było tej książki kiedy rodzilam 4 lata temu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świderku to może lekarz zadecyduje że rodzicie dzisiaj fajnie byłoby zwłaszcza jak już tam jesteście ze wszystkim :) powodzenia :) ja przed porodem miałam straszny apetyt a dwa dni przed zjadłam pizzę jakby mój organizm wyczuwał że na jakiś czas z tym koniec ;) Żaba ja miałam te siateczkowe M/L i były dobre wlazło co trzeba a jaka wygoda jak sie ubrudziły też z majtkami normalnymi nie nadążyłabym :) Biedronka też czekam na nowy odcinek mój mąż się dziwi że chcę to oglądać ale dla mnie bardzo fajny program to jest :) ma mi przypomnieć abym nie zapomniała obejrzeć :) MP też nie chodziłam nigdzie bo się bałam że wszędzie mi się coś zacznie dziać i co wtedy także rozumiem Cię a ile rzeczy chciałam zrobić i nie dało się za bardzo ;) Mój skrzat mały śpi byliśmy u lekarza ma ropniaki :( powiedziałam lekarce że ze szpitala wyszłyśmy już miała krostę a niech wie tym bardziej że jej mogę to powiedzieć. Kazała kąpać w rumianku samym i smarować detromecyną w czwartek kontrola jak nie pomoże to antybiotyk dostanie biedna Mała Przytyła mi 300 gram na moim mleku przez 11 dni :) a z tą wodą do kąpania coś w tym jest bo za pierwszym razem wykąpaliśmy ją w cieplejszej wodzie niż wczoraj ale nam się wydawała za gorąca i nie płakała wtedy więc dzisiaj spróbujemy :) ale było cieplo dzisiaj u mnie :) pojechałam wózkiem z Małą od lekarza do mojej mamy bo to nie daleko dotleniłyśmy się a mąż autem pojechał zjedliśmy u niej obiad pozachwycali się wnusią ;) i wróciliśmy i teraz siedzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nala no właśnie nie wiem czy dobre będą chociaż po porodzie to juz tego brzucha nie ma więc nie powinno byc zle a dużo przytylaś w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaba90:) Ten gosc wyżej to ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaaaaaaaaa
Dzisiaj o 11:45 urodzil sie moj synak Krzysiu. Urodzil sie silami natury. Pisalam ze w nuedziele mialam podana oksytocyne ktora nic nie dala, ale okazalo sie zd rozruszA moj organiz i dzizuaj samo juz poszlo. Krzysiu dostal 10pkt wazyl 4125 i mierzyl 57 cm. No i oczywiscie jest przewspanialy Jak mnie puszcza. Do domu yo napisze o porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaba90:) Natalia gratuluję :) ładne imię wybralas moj syn tez ma tak na imię.:) odpoczywajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nala a jak te ropniaki wyglądaja bo ja nigdy nie słyszałam o takich krostkach. Mój mały zaraz po pierwszej nocy w szpitalu dostał na buźce krostki i pediatra na obchodzie mówiła ze to trądzik niemowlęcy i to samo z siebie wyskakuje i samo znika no i znikneło po 5 dniach. A co do kąpania to spróbuj z cieplejsza wodą, moze twoja pociecha tez lubi ciepełko. Ja jak zrobiłam cieplejszą wode to tez niepewnie wkładałam Marcela bo mi sie wydawało ze za gorąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nataliaaa gratuluje trzymaj sie i dochodz do siebie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkkk
Natalia ale duzy chlopak:) gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temida564
Dziewczyny potrzebuje pomocy, podczas smarowania dupki sudocremem corcia sie bardzo wiercila i maznelam po pochwie, nie idzie tego umyc bo ciaga sie, jak to zmyc? Jestem zalamana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja smaruje cala okolice pipki i pupci sudocremem i mase wpada do pipki - to normalne. A tu jakas dziewczyna panike zrobila? jak mozesz smarowac dziecku i nie maznac "tam"? przeciez jak sie porusza to i tak tam sie dostanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
e tam po co smarować sudocremem jak można alantanem lub linomagiem.Nie ma co przesuszać zdrowej skóry maluszka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamcie :))))) Świderku trzymaj się tam ;))))) Natalia gratulacje!!!! twoj krzysio prawie jak moja Maja, ona 4140 i 57 cm wiec bardzo podobne dzieciaki :))) ___ A moja mała lubi sie bardzo kąpac z przebieraniem tez problemu nie ma ;) ale nie spokojna jest od wczoraj, płacze wierci się nawet przy piersi :( ta wysypka sie nasiliła, całą szyjkę i za uszkiem i uszka ma wysypane, nie ladnie to wyglada. Wybrałam masc z apteki (robioną) zobaczymy ... no i musze zapisac nas do alergologa jak najszybciej ,ponoc im szybciej tym lepiej, ale moja dieta nie dosc ze jest uboga to po wczorajszej wizycie doktor mleka nawet mi zabronila pic, a ja tak lubie :/ teraz to juz zupelnie suchy chleb i ryz plus woda niegazowana ehhhh, tak starsznie nie chciałam zeby odziedziczyła po mnie atopowe, ja ciagle sie łudze ze to nic groznego jest, ze przejdzie i juz nie wróci :) Alicjo moja Majka tez ma tradzik niemowlecy :) ___ Wszystkim oczekujacym Paniom wytrwałości ;) i pamietajcie ze juz blizej niz dalej :) Mama Leti odezwij sie bo czekamy na dobre wieści :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie czerwone wypukle twarde krosty pekla juz jedna ale boli ja i znowu byl wrzask przy kapaniu przez to chyba bo woda byla cieplejsza i w wanience super a przy ubieraniu masakra bo jej musialam to posmarowac :-( mam nadzieje ze w miare szybko zejdzie to takiego badziewia sie w szpitalu dorobila szkoda slow Natalia gratulacje duzy chlopak jestem z Ciebie dumna !!! Odezwij sie jak juz dasz rade :-) Zaba 10kg w sumie i mialam flaczka taki 4-5 miesiac brzuch i byly dobre te majtki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny strasznie mnie boli rana pi cesarce ale Wiecie co ...Dziś wiem życie cudem jest.... To jest tak niewiarygodne uczucie, patrzę na te moje małe wszystko i nie wierzę, że jest moja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja juz po wszystkich badaniach. Powiem Wam ze badanie przez lekarza w szpitalu a ginekologa na wizycie to straszna rzez. Wkladaja wzierniki jakos tak na chama grzebia jakby skarbow szhkali ajj zero delikatnosci.cale dlonie mialam mokfe po badaniu tgle wrazen:D najgorsze do tej pory sprawdzanie wod a co dopiero porod:( badan mase mi zrobili.krew ocz 3razy ktg 2razy wody 2razy normalne badanie usg cisnienie temp. Mialam przyjemnosc obejrzenia dzis sali porodowej.murki nie sa straszne nic nie widac.tylko w oknach sie odbija wszystko:D ale coraz blizej konca:):):) Natalia gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak gosciu racja- ale moja mala dostala brzydkiego odparzenia i musze smariwac sudcremem i 2x dziennie cienko tribiotic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie czerwone wypukle twarde krosty pekla juz jedna ale boli ja i znowu byl wrzask przy kapaniu przez to chyba bo woda byla cieplejsza i w wanience super a przy ubieraniu masakra bo jej musialam to posmarowac :-( mam nadzieje ze w miare szybko zejdzie to takiego badziewia sie w szpitalu dorobila szkoda slow Natalia gratulacje duzy chlopak jestem z Ciebie dumna !!! Odezwij sie jak juz dasz rade :-) Zaba 10kg w sumie i mialam flaczka taki 4-5 miesiac brzuch i byly dobre te majtki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×