Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość urzadzamy_mieszkanie

co myślicie o braniu projektanta wnetrz

Polecane posty

Gość gość
Nie wiem ale ja jestem za firmą fawre, ponieważ wykonywałam z nimi realizacji i jestem zadowolona, a realizacji wcześniejszych mieli sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... Jeśli macie czas na czytanie forum, to możecie też obejrzeć jakieś gotowe inspiracje na stronach meblowych :) pół godzinki wykorzystane inaczej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaś wolę jednak swoje inspiracje a nie cudze, chciałabym mieć coś innego niż wszyscy w swoim pomieszczeniu zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikaV
To chyba właśnie po to się zatrudnia projektantów wnętrz, by nasze wnętrza były oryginalne :) A co takiego ciekawego ta marka FAWRE proponuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno znajdziesz dużo tutaj aktualności: http://www.iszafy.pl/pl/nowosci/aktualnosci . Firma proponuje wiele fajnych pomysłów , doradzają, zajmują się wieloma ciekawymi rzeczami, mają duży wybór materiałów o niektórych nawet nie miałam myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikaV
Oo, widzę jakieś promocje na szafy wnękowe. Druga za grosz? Na serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem całkowicie za tym żeby wziąść projektanta bo ostatnio robiłam remont i skorzystałam z usług takiego projektanta http://www.monostudio.pl/. Jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego , dzięki nim remont nie był dla mnie udręką. Polecam to jest naprawde dobry pomysł z tym projektantem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak druga za hrosz, promocja ekstra jedna szafa ma wymogi z czego a druga nie rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też myślę, że fajna kombinacja może z tego wyjść a w tym nowym regulaminie z czego ma być ta druga szafa z jakich materiłów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dzięki racja pisze, podobne do siebie to wszystko. Jak dla mnie to bomba będę dzwonić bo i tak szukam czegoś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikaV
Czyli dwudrzwiowa szafa jest za grosz. Nawet fajna oferta. Jest to ograniczenie w postaci ilości półek i drążków, ale jak to przeanalizowałam to i tak nawet pokaźna ta szafa może wyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja dzwoniłam i się umówiłam na poniedziałek na wizytę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koza66
Mieliśmy projektanta wnętrz ale szybko się go pozbyłam , i tak meble dobieraliśmy sami więc przyjemność zakupów była ogromna. Podpatrzyłam aranżację do salonu i sypialni w salonie meblowym agata Meble , pomysł i meble wzięliśmy właśnie z tamtąd :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już jestem po wizycie projektanta właśnie i jestem bardzo zadowolona. Duzo pytań, dużo konkretów i doradztwo pierwsza klasa w tej firmie Fawre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co szafę zamawiałaś z tej nowej promocji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiLOVE wypieki
Oczywiście że to dobry pomysł! W Polsce jest to nowy, dopiero kiełkujący zawód, stąd też duzo ludzi może się zastanawiać o jego celowości. Wbrew pozorom, urządzenie mieszkania to nie taka prosta sprawa, a jeśli chcemy czuć się dobrze w estetycznym i zharmonizowanym wnętrzu, warto według mnie zlecić to komuś innemu. To nie jest też tak, że taki projektant przedstawia nam projekt totalnie z kosmosu. Daje kilka opcji do wyboru, a wcześniej my też mu mówimy jaki lubimy styl, jak sobie wyobrażamy nasze wnętrze itd. Do tego, można określić na samym początku limit cenowy, w którym chcemy się zmieścić z projektem i meblami włącznie. Ponadto, często takie wyposażanie wnętrz z architektem może wyjśc w tej samej cenie, architekci bowiem często współpracują z licznymi firmami oferującymi meble, armature itd, a co za tym idzie, mogą liczyć na jakieś rabaty przy zakupie. W Poznaniu jest firma Enesco, która zajmuje się takimi projektami, moi znajomi niedawno się do nich wybrali po projekt, byli bardzo zadowoleni, choć efektów końcowych ja jeszcze nie widziałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak 2 szafy jedna szafa z dowolnych materiałów a druga z wybranych za 1 grosz. Bardzo spodobała mi się ta promocja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co najbardziej ci się spodobało w tej promocji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikaV
Chyba cena co nie? :) Co do wypowiedzi powyżej, że projektant to zbędna osoba to nie do końca się zgodzę. Owszem, jeśli ktoś ma dobry gust i smak i bawi go zabawa w dopieranie kolorów, materiałów i rozwiązań to rozumiem. Ale zdecydowana większość tego nie potrafi i taki projektant jest niezbędny, także nie można go tak po prostu skreślać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do mieszkania? bloku projektanta/ hahahahahaha a ubrać się umiecie sami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem jak komuś nie zależy na wyglądzie mieszkania to niech sam robi ale jak ktoś nie zna się na tym a dodatkowo chce mieć piękne mieszkanie to trzeba jednak kogoś zabrać do współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, ja też tak uważam, to jakie firmy projektujące byście polecali i dlaczegO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja raz korzystałam z firmy fawre z projektanta i byłam z niego zadowolona. Pierwsza konsultancja była darmowa, więc także wam polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam poczucię estetyczne i raczej sama inspirując się gotowymi aranżacjami ze sklepów lub gazet szukam rozwiązań. Wiadomo ze szanuję pracę architektów wnętrz, ale w tym momencie nie mam na to kasy i samemu zawsze mozna coś wykombinować. ostatnio inspirowałam się stroną agatameble.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikaV
Generalnie to jest tak, że jeśli planujesz zakup całej zabudowy, np. kuchennej to za projekt u tej firmy co zamawiasz meble nie płacisz. Także cena tu nie odgrywa roli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No samej zaplanować zawsze możesz ale gotowych mebli nigdy nie dopasujesz do wnętrza co do kilku centymetrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, najlepiej zamówić, ale no nie każdego stać, chociaż zerknęłam na tą firmę fawre i oni na wycenie online jak sprawdziłam nie mają takich drogich aż szaf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikaV
Stwierdziłabym że standardowe ceny, ale łącząc to z częstymi obniżkami można stwierdzić że mają tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego chyba u nich zamówię sobie szafę wnękową i skorzystam z promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×