Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość urzadzamy_mieszkanie

co myślicie o braniu projektanta wnetrz

Polecane posty

Gość Danii
Branie projektanta jest ok, zwłaszcza dla osób mało pomysłowych i mało kreatywnych. Moi znajomi urządzili niedawno swoje mieszkanie sami i super im to wyszło ale nie każdy ma takie zdolności jak oni. Wiem, że sugerowali się aranżacjami paru salonów meblowych i wyszło naprawdę super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przekonałam się do korzystania z usług projektanta wnętrz po kompletnej metamorfozie mieszkania mojej siostry. Projektant przekona do zaryzykowania w sprawach w których w życiu byś się nie odważyła - efekt cudowny ! A tak btw, oświetlenie z projektu było kupowane w sklepie internetowym www.lightonline.pl - polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nanek
Bardzo dobre stwierdzenie. Ale ja np jestem tradycjonalistą i wolę sprawdzone metody. Po za tym jak się wie gdzie i kiedy kupić to dopiero można się za głowę złapać ile można zaoszczędzić na np. meblach. Np. teraz w Agacie jest 50 % na wybrane rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośću
Nanek jak taki z Ciebie specjalista to może napisz wszystkim "kiedy i gdzie" najlepiej kupować meble ;) podziel się swoja wiedzą ze wszystkimi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miruśś
Też słyszałem o tej promocji w Agacie ale już się chyba skończyła bo teraz na ich stronie jakieś niższe te procenty są :( ale w sumie 40 % to też nie mało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem to bardzo fajna sprawa, szczególnie, że projektant widzi zupełnie inaczej wszystko niż my i szybciej zadziała na korzyść. ja mogę polecić http://blustudio.pl/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
porażka e-umeblowani, taki projekt to można samemu zrobić, po najmniejszej linii oporu, kuchnia pod zabudowę w ogóle nie funkcjonalna, nie słuchają, poprawki robią na odwal, nie wszystkie sugestie na raz przez co projekt nie jest zrobiony w 4 poprawkach a tyle jest w cenie. W końcowej wersji nie masz już poprawek w pakiecie i zostajesz z niedokończonym projektem, 99 zł wyrzucone w błoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie lepiej po swojemu urządzać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradzający
Projektant nie wie kim jesteś i na czym Ci zależy. Projektant stworzy modne wnętrze, a nie uniwersalne, które będzie mogło funkcjonować przez lata. A przypuszczam, że nie zmieniasz całej aranżacji co dwa lata czy nawet częściej. Lepiej samemu to zrobić, no chyba, że ma się sporo kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynkaaa85
Mi się z kolei wydaje, że ludzie przeważnie wtedy decydują się na projektanta, jeżeli nie mają pomysłu na wnętrze swojego domu/mieszkania. Ostatnio sama przeglądam różne stronki i szukam inspiracji na remont i fajnie urządzone mieszkania znalazłam na stronie http://morphostudio.pl/ . Architekcie wnętrz jednak się na tym znają i mają pełno pomysłów i na pewno na każdego klienta jest pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie tak. Polecam www.kaminskadorota.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście powierzenie projektowania architektowi wiąże się z dodatkowymi kosztami ale efekt może być wielkim pozytywnym zaskoczeniem :) Jeśli szukalibyście inspiracji to polecam strone http://4ma-projekt.pl/ i ich facebooka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RenataBaw
Ja bym tam nie brała. Wolę sobie kasę wydać na coś innego, a nie na projektanta wnętrz. Wystarczy, że się czymś zainspirujesz i zostaniesz w tym w 100%, a z pewnością będzie Ci się miło mieszkało. Ja inspiruję się od początku stroną www.impresje24.pl i właśnie tam znalazłam swój styl. Idealne i stylowe meble, a do tego niesamowite dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też uważam, że warto skorzystać z usług projektantów wnętrz. Podrzucam Ci namiary na zaufaną firmę www.maximum-interior.com. Specjaliści stąd urządzali wnętrza moich rodziców i powiem Ci, że robili to mega profesjonalnie. Efekty ich pracy są wspaniałe, moi rodzice mają pięknie, stylowo i nowocześnie urządzone mieszkanie, wszystko jest idealnie dobrane, kolory, meble… wszyscy sąsiedzi zazdroszczą im takiego mieszkania. To firma zdecydowanie godna polecenia i podobno ceny też mają dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę, że to jest bardzo dobre rozwiązanie. Szczególnie gdy samemu nie ma się pomysłu na to wnętrze. Sama korzystałam z usług projektantów http://pskprojekt.pl/ i nie żałuję tej decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli ktos chce miec naprawde stylowe wnetrza domu to uwazam, ze to swietny pomysl. W koncu tacy specjalisci jak http://maximum-interior.com/ znaja sie na swojej pracy, wiedza jak wykorzystac przestrzen i na pewno dom bedzie wygladal swietnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz w sumie kazdy moze zostac projektantem wnetrz - wystarczy kurs zrobic :) ja tak zrobilam :) jak będziesz szukała kursów to mogę polecić Ci ten www.akademia.ewaromanow.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Projektant/ architekt wnętrz to jest dobre rozwiązanie dla osób, które kupują dość spory lokal mieszkalny, i nie mają czasu i chęci na wybieranie różnych wariantów. Branie projektanta do małej klitki jest dość zabawne. Jaki jest sens zapłacenia 5k za zaprojektowanie 50 mkw. Co można zaprojektować w sypiali co ma ok 12 mkw. Wchodzi duże łóżko, szafki nocne i mała komoda. Jak ktoś nie ma własnego pomysłu, to może zapożyczyć z jakieś strony np. Houzz. A kasę przeznaczyć na dobre meble np. z litego drewna albo przeznaczyć na stolarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby wszystko spoko, zrób sobie kurs, który kosztuj***agatela 2 tysie. Sam se zaprojektuj, zmarnujesz na to nie dwie godziny a kilka dni na szukaniu wyposażenia. Także nie dziękuję, wolę komuś to powierzyć, niech się projektant martwi a ja będę miał spokojną głowę ;) jak dla mnie warto te 5 tysi mu zapłacić, wszystko będzie z gustem zrobione, ja w tym czasie mogę zająć się czymś innym, a uwierzcie że takie urządzanie mieszkania od zera to fhuj roboty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryyyyyniaaa
już raz się urządzałam sama i następnym razem nie popełnię tego błędu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wolałam wydać na projektanta niż mieć wszystko z innej beczki. Niby można się na czymś wzorować, ale czasem szukanie głupiego krzesła zajmowało mi kilka godzin, także co kto woli ;) i w Design Factory dostałam projekt najmniejszego pomieszczenia gratis ;) także fajna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiaaa87
ja jestem jak najbardziej za, sama korzystalam. Moze sie wydawac ze to dodatkowy wydatek, ale tak naprawde jak sie spojrzy na to, ze wykonane mieszkanie nie bedzie mialo zadnych bledow, typu za malo szafek i schowkow, bedzie funkcjonalne to warto skorzystac, bo to jednak bedzie oszczednosc, nie trzeba bedzie nic poprawiac. Ja korzystalam z firmy http://architektownia.pl/ i jestem bardzo zadowolona z pracy jaka wykonali, mieszkanie jest piekne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tula43
Jak dla mnie to jest najlepszy pomysł jeśli nie wie się jak zrobić i projektować swój pokój. Bardzo dobre rozwiązania funkcjonalne i dekoracyjne mają w 3dhomestudio.pl sama korzystałam i jestem bardzo zadowolona z ich realizacji. Przepiękne pokoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glijka
Moim zdaniem to jest przemyślana decyzja. Profesjonalna firma zawsze lepiej zaprojektuje dane pomieszczenie niż my sami... Ja mam zamiar właśnie skorzystać z jakiejś firmy zajmującej się aranżacją wnętrz. Chciałabym zrobić łazienkę... O tej firmie 3D Home Studio akurat słyszałam, bo mieszkam niedaleko Częstochowy. Chyba będę zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie bardzo warto, naprawdę. Trzeba brać też pod uwagę to, że często wykańczając wnętrza możemy po prostu nie zauważyć tego, że popełniamy błąd. Mój projektant: http://www.martawanat.pl/index.html sobie akurat świetnie poradził z tematem nowoczesnej aranżacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja korzystałam z usług architekta jak chcieliśmy zrobić przeróbki wnętrz. Mieszkanie było mało ustawne, ale pan Ciesielski z tej pracowni projektowej http://www.pracowniaprojektowawroclaw.pl/ zaproponował nam bardzo ciekawe rozwiązania. Moim zdaniem warto korzystać z takich usług, bo jednak doświadczony architekt tylko rzuci okiem i już wie jak wygospodarować więcej miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcecie modnie urządzić,zaprojektować mieszkanie, to tylko z pracownią architektoniczną ARCHITETTO. Mają rewelacyjne wyczucie stylu, doświadczenie i ugruntowaną pozycję na rynku. Polecam zapoznać się z ich możliwościami na stronie internetowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to fajna sprawa, jak tylko jest trochę wolnych środków to zatrudnienie takiej osoby na same plusy, bo na pewno takie wnętrza będą badziej dopracowane. Tu macie fajny namiar: http://www.martawanat.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×