Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emilianka11

ćwiczenia odchudzające

Polecane posty

witam :) chciałabym się Was zapytać czy też tak macie, że jak ćwiczycie to zamiast zmniejszyć swoje rozmiary to się zwiększają, i zamiast schudnąć - kg idą do góry..? wiem, że mięśnie ważą więc nie przejmuje się aż tak bardzo waga. ale martwi mnie to, że w cm robię się coraz większa :( nie wiem czy to kwestia ćw i ilości treningów? od ok 2 mies ćwiczę z Mel B i nogi strasznie są nabite i urosły mi piersi.. co zrobić, żeby tak już nie rosły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda7777788
Tutaj w grę wchodzi przemiana materii,każdy organizm ma swoją,indywidualną i ważne jest co jemy orz co i w jaki sposób trenujemy,może podaj wiecej szczegółów tak abyśmy mogli coś doradzić. www.WagaStop.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikanna
moze pij wiecej wody? abo do cwiczen bierz figura extraslim na szybsze spalanie? nie wiem co pomoc, pierwsze slysze. moze za duzo jesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAPRASZAM DO WSPÓLNYCH ĆWICZEN Przyznam, że zaskoczyło mnie to bardzo, ale istnieje program fitness, który umożliwia nabycie świetnej kondycji i super sylwetki ćwicząc tylko 7 minut 3 razy w tygodniu!!! Brzmi, jak szaleństwo, ale stosuję to już od kilku tygodni i widzę niezwykłe rezultaty. I żeby nie zapomnieć: oni jeszcze płacą prowizję, jeśli polecimy kolejnych użytkowników, więc można mieć to w sumie całkiem za darmo i jeszcze trochę zarobić. Możesz zarejestrować się tutaj: >>>> http://www.7minpolska.com/?id=Awiater

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×