Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zrozpaczona córka

nowotwór złośliwy przewodu pokarmowego

Polecane posty

Gość gość
Ludzie przestańcie się łudzić, jak są przerzuty do innych narządów to na żaden cud nie ma co liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka jedna gościówa,akurat nie jestem z nazwy lekarzemale pomagam ludziom w ich chorobach i dolegliwościach naturalnymi metodami,wiec mnie nie obraziłas,ale ten gosc wyzej jakis małorgarnięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna gościówa
Ja nie mam ochoty się kłócić tylko piszę o faktach i moich przezyciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to tak jak ja tez pisze o faktach , swoich i ludzkich przypadkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna gościówa
Ciężko jest pisać,gdy występuje kilku pod jednym pseudonimem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do autorki. W Gliwicach jest dosyc duza Klinika Onkologii, moze warto tam sprobowac. Osobiscie lekarzy nie znam, takze trudno mi kogos konkretnego polecic. Wiem tylko, ze sporo osob dojezdza tam z roznych terenow Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ANTYGOŚCIU ,szybko zmieniasz pseudonimy ,ha,ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeczytajcie co napisała autorka: "rozsiany proces nowotworowy do wątroby,płuc i węzłów chłonnych.nowotwór złośliwy przewodu pokarmowego-głowy trzustki" jak wy chcecie ratować tego chorego skoro on ma przerzuty praktycznie wszędzie? wystarczy że następny przerzut będzie w mózgu a efektem tego będzie udar lub śmierć.... ratować można kogoś kto ma operacyjnego guza bez nacieków, przerzutów odległych, bez zajętych węzłów chłonnych rak przenosi się przez węzły limfatyczne, sieje nimi komórki rakowe do innych organów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak pies nie ma co robic to jajka lize tak samo Ty,jszybka zmiana tematu uchroni Cię od głupoty,mówisz???No nie wiem,tego zwykłym ha ha nie zamaskujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ratuje sie kazdego chorego,bez wzgledu na na to jaki jest jego stan,nie ma nieuleczalnych chorób sa tylko nieuleczalni ludzie,wiec zawsze warto próbowac pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy eveline argan oil krem
prestancie sie klocic. autorka zapytala o pomoc. i moim zdaniem w stanie, gdzie zaleca sie juz tylko paliatywna opieke (czyli usmierzanie bolu i zapewnienie komfortu, a nie leczenie) warto probowac metod naturalnych, ziol, suplementow, bioenergoterapii. bo co jest do stracenia? nic, a do zyskania życie. pozdrawiam, jestem myślami z Tobą i z Twoim ojcem 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy eveline argan oil krem,ale wy własnie mylicie pojecia i dlatego rzadko medycyna naturalna jest w stanie pomóc a pozniej wy na nia psiaczycie ze nie działa,podejmuje sie leczenie naturalne wtedy gdy jest jeszcze czas i pora by wrócic do zdrowia a nie wtedy gdy medycyna akademicka tak zrójnuje zdrowie ze niestety jest juz na wszystko za pozno to wtedy chcecie sie leczyc naturalnie????ogromne pomieszanie z poplataniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazłam wspaniały film z historiami osób chorych na raka, którzy stosowali leczenie terapią hipertermii onkologicznej i którym hipertermia bardzo pomogła. Warto obejrzeć, naprawdę bardzo wzruszające: https://www.youtube.com/watch?v=aNtVjoE_O6k&a mp ;t=156s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazłam wspaniały film z historiami osób chorych na raka, którzy stosowali hipertermię onkologiczną i którym hipertermia bardzo pomogła. Warto obejrzeć, naprawdę bardzo wzruszające: https://www.BialaOnkologia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POCZYTAJ " NOWA GERMAŃSKA MEDYCYNA" Zrozum pięć praw natury i bedziesz zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam problemy z przewodem pokarmowym. Prof. Dariusz Lange z www.dariuszlange.pl wykrył nowotwór dwunastnicy. Fachowe i ciepłe podejście profesora są nieocenione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×