Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Bettybet

Biuro podróży plus wakacje w grecji

Polecane posty

Gość Bettybet

Cześć dziewczyny! Wybieram się z rodzinką do Grecji do miejscowości Kamena Vourla, hotel Sissy. Czy któraś z was tam była? Chciałabym się jak najwięcej dowiedzieć o biurze podróży, hotelu, a także o cenach żywności jakie mnie zastaną na miejscu. Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bettybet
Naprawdę nikt nie był? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, powiesz jak było?? Bo wybieramy się w tym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
H*j w d**e , tak miałam powiedziec _takie mam powiadomienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w Grecji 4 razy: Kreta, Kos, Korfu, Chalkidiki ale nigdy w tym rejonie . Jakie biuro podróży organizuje wczasy w tym rejonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie wróciliśmy z Grecji na wyspie Thassos. Okazało się. że biuro nie poinformowało nas o zmianie hotelu i miasta. Wykupiliśmy pobyt w Hotelu Potos w miejscowości Potos, a otrzymaliśmy pensjonat Pavlidis w miejscowości Limenaria. Zamiast basenu był brodzik, zamiast śniadań przy szwedzkim stole były minimalistyczne śniadanka serwowane do stolika po 1 plasterku wędliny na osobę, 1 plasterku sera żółtego bez żadnych warzyw. Nie można się było tym najeść. Zamiast 3 wycieczek fakultatywnych nie było żadnej. Koszmar a nie Biuro Podróży. Wszyscy uczestnicy napisali reklamację domagając się częściowego zwrotu kosztów. Czekamy na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście mam tutaj na myśli Biuro Podróży PLUS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oLBY
Siska wez mnie ze soba -jestem u ciebie dzisiaj, przynies mi cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybierając się do Grecji korzystałam z usług tego biura http://www.traveliada.pl/ i bardzo sobie chwale :) Wakacje all inclusive - więc wszystko w cenie, śniadania, kolacje, obiady, drinki, ciacha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agamik71
Bylismy w lipcu 2015r na Korfu w hotelu Mega z biurem plus- hotel schludny ale szału niema , zaleta ogromna że jest nad samiutkim morzem i obiady i śniadania je się na zewnątrz a po drugiej stronie ulicy morze. Wszędzie blisko- do sklepów, knajp, na disco i na plaże (na przeciwko hotelu, może z 20 metrów). Pomimo ze Pani rezydent Kasia chyba na przyuczeniu jest lub pomyliła się z zawodem, podobnie jak animator Łukasz, który sprawiał wrażenie strasznie zmęczonego życiem, olewającego robotę(ciekawe od kogo ma taką posadkę),...wakacje oceniam na 5...fachu kiedyś każdy musi się nauczyć!!!!!!! Jeżeli chodzi o transport - porażka pani pilot Magda w skali od 1 do 10 , -10 !!! 0 organizacji z postojami na posiłki,toalety itp(postoje wyproszone co 6-8 godzin!!!), a jak już są to krzaki,postoje bez toalet i bez możliwości zjedzenia ciepłego posiłku, ale to przez brak porozumienia po między Panią Magdą-pilotem a kierowcami. Pani Magda nie mogła ogarnąć podstawowych rzeczy-po prostu nie nadaje się na tak długie wycieczki. Polecamy jednak takie wycieczki, wszystkie niedogodności usprawiedliwia codzienna słoneczna pogoda i CIEPLUTKIE czyste morze!!!! Agnieszka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynka śląsk
Ja mogę polecić grecką Paralię i hotel Stella. Warunki dobre, czysto, jedzenie smaczne i ładna okolica. W tym roku byłam na wycieczce organizowanej przez RegoBis z Katowic. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w ubiegłym roku wykupiłam z mężem wycieczkę u Grześkowicza do Grecji, trochę strach był bo to małe biuro, ale okazało się że całkowicie bezpodstawny. Taka ekipa nam się tam zebrała z Polski że 9 dni momentalnie zleciało! Aż się zastanawiam czy w tym roku znów nie pojechać. Taka wycieczka w całkiem inne klimaty to idealne oderwanie od rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też w tym roku myślałam o grecji, jednak oferty nie były tanie, szukałam opcji all inclusiv ale i tak drogo. została Bułgaria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opłaca się wyjechać do Grecji z firmą pana Tomka i pana Maćka, czyli Szavel Travel ( www.szaveltravel.com ). Pierwszy raz jechałem tak daleko autokarem, ale było okej, pan Marek, który kierował okazał się być wyrozumiałym człowiekiem i jak ktoś miał pilną potrzebę się zatrzymać, to nie było problemu. Dużym plusem takich wakacji jest na pewno pogoda, przez całe 10 dni nie spadł ani milimetr deszczu, podczas gdy w PL w tym samym czasie było plus 15 stopni i lało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wakacje leci się z bp Itaka, TUI, Neckerman a nie z panem Mackiem czy Tomkiem, spadaj z tą reklamą na krzywy ryj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podzielam uwagę przedmówcy nade mną. Miasto Kamena Vourla świetne. Przepiękne, spokojne i blisko do naprawdę znanych greckich zabytków. Miasto polecam. Gorzej właśnie było z wycieczkami fakultatywnymi prowadzonymi przez p. Marcelinę. Bieg, bieg i jeszcze raz bieg. Niczego nie można było dokładnie obejrzeć, nie można było zrobić zdjęcia, chyba że w biegu. W Atenach w pewnym momencie olałam robienie zdjęć, oglądanie, podziwianie i skupiłam się na tym, żeby w ogóle zdążyć za panią Marceliną. Nie mówiąc już o trudnym kontakcie z nią, żeby uzgodnić dokładną godzinę i miejsce spotkania jadąc na te wycieczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscgpsc11
Witam . P rzebywalam na urlopie w miejscowości kamena vourla cudowne miejsce! Można naprawdę wypocząć zresetować się , brak tłumów spokojnie cicho .miejscowi uprzejmi właściciele hotelu (sissy ) bardzo pomocni z resztą jak i całą obsługą hotelową. Jedzenie w tym hotelu pyszne ! Hotel na plaży czysciutko schludnie . Leżaki bezpłatne ceny w barze równie atrakcyjne . Nie mam żadnych zastrzeżeń co do miejsca i hotelu . Jedyny minus rezydentka.P.Marcelina mało dostępna :/ ale polecam wszystkim się tam usax . Cudowne widoki .na pewno tam wrócę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam okazje świętować Nowy Roku w Kamena Vourla.Miejscowość piękna hotel Dellis pozostawia trochę do życzenia.Obsluge hotelowa jak i warunki oceniam na db +. Przewodnik wycieczki Pan Przemek - fantastyczny człowiek zafundował nam ogromny zastrzyk wiedzy.Przesympatyczny, ciepły, wesoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111monia111
Ja w tamtym roku znalazłam fajną ofertę na Zakynthos na suncenter.pl i razem z chłopakiem się zdecydowaliśmy i pojechaliśmy. W tym roku też już przeglądam tam na stronie oferty tylko tym razem myślimy o Krecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ufajcie tej agencji, robią ludzi w balona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co robią ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam dwa lata temu.Było bardzo fajnie.Zaplecze hotelowe bardzo ładne zgodne z załaczonymi zdjeciami.Basen przy hotelu,piekna plaża.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byliśmy parę dni temu w Kamena Vourla. Wszystko przepięknie, miła obsługa, obiadokolacje pyszne, duży wybór dań, za to śniadania zbyt monotonne. Duży minus dla biura Plus wakacje, ze skracają pobyt, gdyż na samolot trzeba się zerwać już o 3 nad ranem, aby dojechać do Aten (wylot o 8.10)I zamiast śniadania, byle jaka kanapka + mały soczek!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam .własnie wrócilismy z tego hotelu.polecam wszystkim. wyzywienie super. własciciele hotelu ,obsługa i animatorzy bardzo przemili ludzie. hotel przy samym morzu,lezaki darmowe.jest tez wypozyczalnia rowerów.4km od hotelu sa zródła termalne z siarka i kalogenem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma1akagość
Jedź i się nie zastanawiaj hotel super może nie jakiś luksus ale plaża 50 m od hotelu i jedzenie super śniadania i obiadokolacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tesska

Jednym z lepszych organizatorów wyjazdów wakacyjnych jest Coral Travel - jeżdżę z nimi od jakiś dwóch lat i ani razu nie miałam żadnego problemu. Wszystkie informacje dobrze przedstawione, zorganizowane. No i przede wszystkim bezpiecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zillki

Tak tak w Coralu mają dobre oferty wyjazdów. Ja się cieszę, że w zeszłym roku na nich trafiam i mogę jeździć na takie fajne i spokojne wakacje! wtedy to wypoczywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reqos

Również potwierdzam - Gracja z coral travel 🙂 Biuro naprawdę przykłada się do organizacji, ma fajne hotele, dobre jedzenie. Wyjazd z nimi jest pewny na 100% i spokojnie człowiek odpoczywa 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata

Ponieważ nie korzystam z "fejsbuka", więc tą drogą chcę serdecznie podziękować za wspaniały odpoczynek w Grecji (Kamena Wurla, od połowy lipca 2019 roku, dwa tygodnie autokarem).

      Zaangażowanie właścicieli hotelu i ich pracowników oraz naszych animatorów (Filipa i Martyny), rezydentki

      (p. Agnieszki), pilota (p. Przemysław) i kierowców, ich kultura, wiedza, życzliwość, troska i chęć pomocy zasługują na      

      najwyższe uznanie.

      Do tego wspaniałe miejsce plus wyśmienite jedzonko !

      Jeśli tylko będę mogła, to postaram się tam wrócić ( a rzadko jeżdżę dwa razy w to samo miejsce ! )

    

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×