Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niekochana_taki_los

jestem seksoholiczką

Polecane posty

Gość Dżepetto
Wiadomo, sam chłop w lesie.. Musiał sobie jakoś radzić,.. Raz przeleciał norkę, raz przez pomyłkę borsuka :D Radził sobie jak mógł.. ręcznie też :D Aż dowiedział się o bladorudej ? księżnicce. Taka kobita, sama w lesie.. Bez chłopa... Toż to .. kuszenie losu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżepetto
W bajce nic nie ma o włosach, stąd wątpiwość... Wiewiórki ogrowi się już przejadły.. Czas na deser ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżepetto
Nie moja wina... :D Ogr pomyślał ( z trudem..) , wpadnę do bladorudej z nienacka, zrzucę szorty i zawołam: hej maleńka, cały jestem Twój... nie bój się nic, księciunio poszedł na grzyby :D... Ale przyszła konsternacja.. przecież jestem brzydkim okrutnie ogrem.. Czy ona (blondyna) mnie zechce ?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżepetto
Kur*a , teraz Filip :( jak się rozgadałem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżepetto
Cześć Filip.. Podrywam Twoją laskę.. Wybacz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżepetto no przestań gadaj dalej, bo mi się podoba ta bajka :) Poza tym wiesz, nie jest powiedziane, że jak pocałuje ogr księżniczkę to, że ona tez nie zamieni się brzydką ogrzycę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżepetto
Ogr, w przypływie chwilowego przypływu przebiegłości, postanowił nie iść w szortach, tylko w... przebraniu Rumcajsa.. "Taki facet z wąsem i pukawką na pewno wpadnie w oko księżnicce bardziej niż zielony ogr " - o dziwo , pomyślał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżepetto
Nie jestem stolarzem, tylko bajkomówcą.. Pan mnie przecenia, Szanowny Filipie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżepetto
Wiesz co.. Jak masz się zmienić w brzydką ogrzycę, po moim pocałunku, to po chooj tak się produkuję..? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżepetto
Pewnie, że dużo.. Wszystkie się łapią. Jestem bezkonkurencyjny :) Ale ustalmy co się dzieje po pocałunku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżepetto
Cholera, film..znaczy bajka mi sie urwała.. Filipie, zmieniłeś płeć ? czy tylko wygląd.. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×